Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa

_______Sex w morzu- wokół pełno ludzi____________

Polecane posty

Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa

Hmmm ostatnio na plaży w pewnej znanej zadmorskiej miejscowości jakaś spragniona para uprawiała sex w wodzie. Samo południe, ludzi multum, a oni zamoczeni do pasa w wodzie i kochaja się przy pomoście. Ratownicy sie nabijali, kręcili filmy na komórkach. Co o tym myślicie? Dla mnie to żałosne upraiwać sex na oczach publiczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwrefwrf
to obsceniczne, na dodatek potem śluz i sperma pływają w wodzie powinni ich zamknąć, jest na to parę artykułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa
hmmm podszywaczu, nie zgadleś! Lubię sex i uważam, ze to sprawa intymna. Nie muszą mnie wtedy oglądać setki osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwrefwrf
Tomaszekk, nie o filmie mówimy. Tobie chyba brakuje wyobraźni. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
no ja ostatnio prawie to robiłam w morzu na wycieczce w Grecji.Romantycznie, podniecająco, ale niesttey nie biorę pigułek wiec skonczyło sie na pieszczotach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą kiedyś widziałam na jednej z hiszpańskich wysp taką scenkę jak dwoje ludzi grubo po 50, na mój gust obydwoje mieli tak ok. 60 lat zaczęło się pieprzyć na leżaku przy basenie. Ale to juz było tak obleśne, że musiałam zmienić miejsce pobytu. W końcu ochrona się tym zainteresowała i ich wyrzucili. Biedni, nawet nie mieli siły dojść do pokoju, jak im się zachciało. To pewnie przez zaawansowany wiek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa
po co ich krytykuję? Bo nam na to wierlką ochote i uważam, ze zasłużyli. Zresztą nie tylko ja, lecz cała plaża miała ubaw po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tamci chcieli i się kochali. Dobre:D Idziesz ulicą i ktoś nagle kuca i sra na chodnik. I co Cię to obchodzi? Nie musisz tak robić, a jak ktoś chce, to sra:) Fajne macie czasami rozumowanie. I też właśnie niedawno wróciłam z wakacji. Byłam w kilku krajach i wszędzie opalanie się topless było zakazane prawnie i pilnowały tego specjalne służby. Za zdjęcie stanika trafia się tam do więzienia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa
deska- dobre :) pewnie, niech inni sie kochają się nawet w tramwaju, co nas to obchodzi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa
Plaża jest miejscem publicznym i ja sobie na przykład nie życze oglądania pary, która nie może sie pochamowac i uprawia sex w wodzie, w której potem miałam zamiar się kąpać. Skończyło się na zamiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa
no to widać, ze Wam to najwyraźniej pasuje. Fajnie się potem wykąpać w morzu, co? A może jeszcze robicie tak samo? Bo to dziwne popierać takie "coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa
Jestem pod wrażeniem... długo nad tym myślałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, ja nie straszę, ale są jakieś normy ogólnie przyjęte społecznie, nie?:O To jest tak samo jak ze sraniem w lesie- gdzie nie wejdziesz, tam pełno duproli na krzakach i gówien:O Trochę kultury jednak się czasami przydaje, no... Niech robią, co chcą, ale są ludzie, którzy nie chcą tego oglądać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli połowa plaży to widziała i niektórzy nawet kręcili sobie dfilmy, to coś jednak było nie tak. Poza tym odwracanie wzroku to nie jest argument. Wiem, że teraz wszyscy odwracają wzrok- jak widzą pijanego 10latka, jak ktoś okrada inną osobę, jak ktoś biję kogoś, ale to nie jest metoda na wszystko:) Seks jest uznawany za czynność intymną i taką powinien pozostać, tak jak robienie kupy i tyle. Jeżeli odpowiada Wam oglądanie par kopulujących na plaży, to ja mogę następnym razem zwalić klocka na środku plaży i też powiem, że ja mam taką potrzebę, a Wy odwracajcie wzrok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie by to w zasadzie wisialo
poszlabym dalej, myslac jednak,ze tak sie nie zachowuja ludzi z klasa.Wiek tu zreszta nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by nie przeszkadzało :) Jeśli naszła ich ochota, to dlaczegoby nie :) Tak samo można porównać sex w hotelu - mogą być np. kamery a i łózko się z czasem \"wypracuje\" ... Więc gdzie? Tylko w domu? - to przecież chore! Im więcej fantazji => tym lepiej. Dreszczyk emocji, to, że ktoś może nas oglądać, mmmm, miodzio :D Dla mnie pasi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheenka---> ale to może obrażać uczucia ludzie religijnych, starszych, którzy też są na plażach. Chciałabyś kiedyś siedzieć na plaży ze swoimi dziećmi- np. 13 i 7 lat i żeby one oglądały kopulujące tam pary? Jak wytłumaczysz swojej córce, że seks np. w szkolnym kiblu to coś złego, skoro ona wyjdzie na plażę i tam lidzie będą to robić i jeszcze każdy uzna, że spoko i fajnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa
no sorry, ale jak uprawiasz sex w hotelu to jesteś tylko z partnerem. To że ktoś cię może podglądac, to już w sumieniu tego kogoś. Ale ty nie wystawiasz się świadomie na widok publiczny. Widok dzieci, osób starszych i młodych, których tez szczytem marzeń nie jest oglądanie kopulującej pary. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku wrr
ja bym chciała sie kochać w morzu albo na plaży:) ale nie jak ludzi cała masa wkoło. Może nocą? :) kurcze,no chyba,że ktoś to robi dyskretnie... a ich może to kreciło,że wiedzą,że są obserwowani i jeszcze bardziej porządanie u nich rosło? Ja nieługo jade z chłopakiem nad morze sam na sam i napewno coś wypraktykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa
oby nie tak jak oni, błagam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku wrr
a kidyś jak w fakcie ukazała sie para co robiła to przy mórku to co? albo jak ta młoda dziewczyna wzieła chłopakowi do buzi w szkole? Ci to dopiero mieli zajgon:) zostali ujawieni publicznie.Siara straszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku wrr
zniesmaczona-napewno nie:) jeszcze mam w sobie co nieco wstydu;) a tamci może na chmielu byli? kto wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat jest ogólnie ciężki, bo jak wielu jest ludzi - tyle opinii. Drażniące może być rzeczywiście typowe wystawianie się publicznie. Jestem za, ale w nocy, poźnym wieczorem itp lub z dala gdzie może ktoś przechodzić ale nie musi (za filarem itp). Zależy jeszcze jaki to jest sex. Widoczna dla tłumu może być np tylko para zakochanych w objęciu, która się całuje ... reszty nie widać bo są pod wodą. Jeśli są to delikatne ruchy, nawet dorośli mogą nie wiedzieć co tak naprawdę tam robią :) Pary w objęciu, całujące się, widać normalnie na ulicach każdego miasta i nikogo to nie dziwi. Kochają się, to miłe i każdy im dobrze rzyczy. Może być też tak, że chłop perfidnie posuwa laskę, trzyma ją za włosy, wrzeszczą i sapią ... to już jest nieestetyczne i takich sama bym pogoniła :D W sumie to nie wiemy jak to naprawdę wyglądało ... więc można tylko sobie wyobrazić, a ile jest głów => tyle pomysłów :) i każdy wyobraża to sobie na swój sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×