Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamammmma

jak nauczyc pic dziecko z butelki???/

Polecane posty

Gość mamamammmma

moja córcia ma 3 miesiace ja za miesiac ide do pracy i bedzie sie nia piekowała tesciowa mam wielki problem bo moja mała nie pije z butli nie lubi smoka mimo próby przystawiania ona niechce ciagnąć z butli i jak moja tesciowa ja nakarmi ???:( mam juz nerwy Pomożcie kobitki kochane jak nauczyc mała żabe bic z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj jej czesto do zabawy sam smoczek, zeby sobie go gryzla. moja corke wlasnie w ten sposob przyzwyczailam do butli. poza tym: a) jesli naprawde bedzie glodna to uwierz mi, pociagnie z butli, b) sprawdz czy smoczek ma odpowiednio duzy otwor, c) mozesz malutka karmic lyzeczka lub strzykawka. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamammmma
dzięki ale tak sie zastanawiam czy śćiągać pokarm czy moze zacząć karmic mlekiem np bebiko czy dziecko po takim mleku je z mniejszą częstotliwością???? a moze zacząć od 5 miesiąca podawać np jakams zupke ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile godzin dziennie nie bedzie cie w domu? jesli tylko mozesz sciagaj pokarm, ale poza tym radze zaczac wprowadzac przecierki czy kaszki. sa bardziej kaloryczne i latwiej dziecko nakarmic, bo karmisz wtedy lyzeczka. no i maluszek nie domaga sie wtedy az tak czesto jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
ja dopiero oczekuje na dzieciatko, ale moja kolezanka uczy swoja 2 m-czna coreczke pic z butelki i calkiem dobrez jej idzie. sposob ma taki,ze czeka az mala jest naprawde glodna i po prostu zaczyna ja karmic buteleczka. mala od samego poczatku nie byla zachwycona, poplakiwala,ale pila. czasami jesli nie wypila wystarczajacej ilosci-to wtedy kolezanka dokarmiala ja piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siz
Ja odstawiłam synka od piersi jak miał 3 miesiące. Podobnie jak Twoje dziecko nie chciał za nic w świecie smoka i z butlą też były problemy. Nawet jak był przetrzymany i głodny to butelki nie chciał. I wpadłam na pomysł..... posadziłam dziecko wygodnie a ja usiadłam na przeciwko, dałam butelkę i mówiłam do niego. Załapał od razu. Mało tego tak mu się to spodobało, że przestawiłam karmić piersią prawie z dnia na dzień. Polecam, spróbuj. Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×