Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allegrowiczka8

Polecam zestaw ubrań dla niskiej kobietki lub nastolatki

Polecane posty

Gość stan bardzo dobry
a na ubraniu plamy,to chyba jakiś zart :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczka8
Nie plamy tylko maleńkie plamki , które ledwo widać, ale wolałam o nich napisać , żeby nie było niedomówień. Z ich powodu stan określiłam jako bardzo dobry = a nie np. idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego zaraz
negują? nie chcesz, to nie kupuj. Dziewczyna opisała jak należy, że jakaś tam plamka, to zaraz przesada. Lepiej byłoby gdyby nie napisala o wadach? 30 zł to jest symboliczny pieniądz, a najlepiej byłoby oddać za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczka8
Dziękuję za poparcie. Masz rację , wydaje mi się , że 29,90 to cena symboliczna , bo same kosmetyki w zestawie są tyle warte. Poza tym za taką cenę , nawet wyższa osoba , mogłaby się skusić , ponieważ , większość z tych rzeczy pasowałoby też na osobę o wzroście do 165, z tym , że z zestawu odpadły by spodnie (bo będą za krótkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganka z tobołkiem
za sam komplet (żakiet+spodnie+spódniczka) w glupim lumpeksie zaplacilabyc 30zl o ile nie wiecej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooola
Ani jeden ciuszek nie jest w moim typie . Ogólnie koszmarne ciuchy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ohydne ciuchy
ludzie to już na wszystkim chca zarobić...rozprute,poszarpane z plamami ale i tak sprzedają....to już przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden ciuch nie jest rozpruty ani poszarpany. Ubrania są zadbane. A sprzedaję je nie po to żeby kokosy zarobić, ale po prostu już się w nie nie mieszczę , a szkoda mi ich wyrzucić , bo jeszcze ktoś może w nich pochodzić. A jeśli się komuś nie podobają to trudno, nie musi ich kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobito pomysl
za tanio sprzedajesz te rzeczy....!!! jeszcze Ci będa psioczyc a ty oddajesz to za 1/3-1/5ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×