Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haneczka33

DO MAM MIESZKAJĄCYCH W UK, A RODZIŁY W POLSCE

Polecane posty

Gość haneczka33

Mieszkam w UK, ale bede w styczniu rodzila w Polsce. Zastanawia mnie jak wyglada sytuacja szczepien dla noworodkow w Polsce, i jak to sie przedklada na Anglie po moim powrocie juz z dzieckiem. Jak dlugo powinnam byc w polsce po porodzie w zwiazku ze szczepieniem? Czy szczepienia w UK sa platne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvonne11
mozesz byc w Polsce ile ci wygodnie - wszystkie szczepienia, ktore obowiazuja w UK a nie dostalas ich w Polsce dziecko dostanie po przyjezdzie tutaj moje dziecko mialo roczek jak przyjechalismy do UK i dostalo szczepienia min: Hib, przeciw meningokokom i pneumokokom szczepienia w UK sa bezplatne aha - i w UK jesli nie chcesz mozesz odmowic przyjecia szczepionki MMR - odra, swinka, rozyczka - UK to chyba jedyne panstwo unii gdzie mozesz nie wyrazic zgody na ta szczepionke aha - przyjezdzajac tutaj wez ze soba koniecznie karte szczepien - niektore szczepionki maja tutaj inne sklady - dla mojej corki przychodnia sprowadzala specjalna szczepionke przeciw polio - poniewaz byla to kontynuacja polskich szczepionek a angielskie byly zupelnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka33
prosze jeszcze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×