Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxx...xxx

Jest mi smutno i źle

Polecane posty

Gość xxx...xxx

Jestem mężatką od 3,5 roku, mamy 3 letniego synka – którego kocham nad życie!!!!:), ale niestety tylko ja:(. Mojemu mężowi ciągle przeszkadza:(. Ostatnio przygotowywałam wieczorem obiad na następny dzień, poprosiłam M aby uśpił naszego synka a on na to do dziecka: „przez Ciebie nic nie mogę obejrzeć”(oglądał wtedy telewizję), odpowiedziałam więc: „trzeba było nie uprawiać sexsu”, odpowiedź brzmiała: „żebyś wiedziała”. Mój M często krzyczy na naszego synka, nie ma dla niego cierpliwości, zdarza mu się szarpnąć za rękę, kiedyś uderzył go w twarz:(. Bywają też dobre chwile, kiedy razem się śmieją, wygłupiają, ale niestety też złe:(. Nasz synek bardzo go kocha, gdy rano otwiera oczka zawsze pyta gdzie jest tatuś. Przed swoją mamą czyli moją teściową udaje wspaniałego tatusia. Raz nie wytrzymałam i wszystko jej opowiedziałam w jego obecności, popłakał się a ona go przytuliła i to było wszystko. Mieszkamy z moimi rodzicami, oni widzą co się dzieje lecz nawet połowy nie wiedzą. Jestem w 23 tygodniu ciąży i choć to już 6 mc cały czas jestem w tej ciąży sama:(. Mój M pewnie nawet nie wie, w którym tygodniu jestem, nie interesuje się dzieckiem:(. Sama się muszę domagać aby pogłaskał brzuszek, pocałował a przecież to tak nie wiele…Sprawia mi on tyle bólu, że nie jestem w stanie tego opisać. Stukam w klawiaturę i „rycze” jak małe dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandzia 8 letniego psa
Wiesz faceci nie potrafia zająć siędziecmi jestescie jeszcze tacy młodzi . Czemu decydowałąś się na drugie dziecko ? Mogłaś dać mu trochę odpoczać na pewno pracuje jest zmęczony a obowiązki domowe pobądz z dzieckiem Twój mąż dojrzeje tylko potzrba czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkkkk
A moze onCie zdradza?Moze ma kogos?Spróbuj to wybadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ to smutny post, nie bardzo wiem jak Cię pocieszyć.... Twój mąż na pewno bardzo kocha Ciebie i dzieciątka, może nie uświadamia sobie tego tak do końca albo nie umie okazywać uczuć? Myślę,że powinnaś z nim na ten temat rozmawiać... przedstawiać swój punkt widzenia, tłumaczyć ...może nie zdaje sobie sprawy jak rani Cię taką trochę zimną - z tego co piszesz postawą. Trzymaj się , będzie lepiej 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx...xxx
Jestem cały czas z dzieckiem!!! To ja się w większości nim zajmuję. Jestem w ciąży, obecnie na zwolnieniu L4 więc poświęcam cały swój czas. Robiłam wyjątkowo obiad na następny dzień ponieważ następnego dnia musiałam jechać z małym do lekarza kilka km. Nie zdradza mnie tego jestem pewna. Nie używa zbyt częst telefonu ani nie wychodzi często z domu, czasem do kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx...xxx
Rozmawiałam nie raz i na nic:( Nie wiem co się z nim dzieje... Za miesiąc wyjeżdża za granicę do pracy, powinniśmy spędzić ten czas jak najlepiej, ale widocznie on jest innego zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×