Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darkos

zmaina zasad ?

Polecane posty

Czesc. Mam pytanie ( do kobiet i do facetów takze ). Co sadzicie o nastepujacej opini, z ktora sie juz wiele razy spotkalem. Kobieta ma zasady ze chodzi do lozka dopiero wtedy jak kocha. No i zakoch*je sie, idzie po raz pierwszy w zyciu do lozka. Seks jest swietny ale z innych powodow po jakims czasie zwiazek sie rozpada. Czy ona bedzie miala dalej takie same zasady ? Bo spotkalem sie z opiniami, ze nie. Poniewaz jest coraz starsza, nie jest juz dziewicą, no i wie juz jak smakuje sex. Dodatkowo, ten pierwszy seks w jej zyciu byl udany, wiec nie ma obaw, nie jest nastawiona na nie, do tych rzeczy. Co o tym sadzicie. Nie mam na mysli sypiania co chwile z kim innym ale jednak zmiane zasad, czyli sypianie z facetami juz bez warunku zakochania sie w nim. Jka ma czuc sie facet, z ktorym jakas kobieta zrobila to z milosci a z nastepnymi juz nie ? Z gory zaznaczam, ze nie mam zamiaru zadnej Pani obrazac. nie widze w sexie bez milosci nic zlego ale uwazam ze zasady nie sa na chwile i do czegos zobowiazuja. Więc albo sie je ma albo nie. A nie tak na chwile. A wy co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety idąc do łóżka kierują sie przede wszystkim emocjami a nie głebokim uczuciem miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakakak
Człowieku, a przyszło ci do głowy, że każdy jest inny i to naprawdę zależy od kobiety????? Wszelkie generalizacje są durne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy jest inny ale reaguje w podobny sposób jesteśmy bardziej do siebie podobni niz nam się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×