Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Orawka

Troche inny temat ale pomożcie...........

Polecane posty

Gość Orawka

Bo ja naprawde jestem na skraju załamania.:(:(:(:(:( Mam problem z tradzikiem mam go juz rok (wczesniej tak nie miałam tylko pojedyncze)teraz mam cała buzie zasyfiona calutka!!!!!! nKazdego dnia musze dawac tony pudru no ale i tak te najwieksze syfy widac mam prubowałam wielu kosmetykow ale niektore pomoga na chwilke a pozniej od nowa to samo!! Błagam was znacie jakies domowe albo inne skuteczne sposoby?? Pomozcie naprawde bo ja juz nie dam rady normalnie zyć......:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do dermatologa - kazdy tradzik inaczej sie leczy. masz tez duzo taopikow na ten temat - poszukaj troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzywaj zadnych pudrow, fluidow jesli masz problemy z tradzikiem!! ja tez mialam masakare na twarzy ale przestalam uzywac wszystkiego, mylam tylko twarz jak najczesciej i smarowalam kremem ktory nie zatyka porow tradzik zniknal i mam spokoj a siostra ktora dalej uzywa fluidow, itp ma ciagle problemy i co chwile jakis pryszcz jej wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orawka
No własnie miałam zamiar isc do dermatologa tyle ze mam obawy bo znam pare dziewczyn ktore były i po tym co im dermatolog przepisał to wcale sie nie poprawiło tylko tradziku zaczeło być coraz wiecej i boje sie troszke ze mnie zamiast pomoc to tez zaszkodzi.........a co do tego to pudru nie uzywałam jakis czas i tez nic nie pomogło.:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja nie uzywam tego juz kilka lat, w kilka tygodni nie ma zbyt wielkiej poprawy teraz po 3 czy 4 latach widze znaczna piprawe, nie mam zadnych wypryskow, a jak juz mam to tylko pojawiaja sie przed okresem tak jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinnaś udać się do dermatologa. A ze środków polecić Ci mogę żel punktowy Iwostinu - coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie - im mniej kosmetyków, tym lepiej. Trądzik raczej należy traktować lekarstwami. A do domowej pielęgnacji polecam Ci peeling antybakteryjny. Mi bardzo pomagał. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×