Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Debbie89

Czy mogę założyć diadem na studniówkę?

Polecane posty

Gość Debbie89

wiem,że do stycznia jeszcze daleko ale przeglądam allegro i tak się zastanawiam czy mogłabym założyć diadem?Podobają mi się srebrne obsypane takim jakby brokatem.Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam że to wiocha
ale widziałam, że teraz taka moda i sporo dziewczyn zakłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to przesada. i kojarzy mi sie z królewnami księżniczkami i dobrymi wróżkami:P:P choć jeśli będziesz mieć odpowiednią fryzurę i sukienkę może to wyglądać ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiego naj...
Masakra, na studniówkę? Chyba zartujesz, wieś tańczy i śpiewa :O Ja nie widziałam nigdy żadnej laski na studniówce w diademie, widocznie u nas mają lepszy gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość politycznie nieugruntowana
pewnie ze mozesz.Kto Ci broni? Inna sprawa, ze wywola to zapewne (u)smiech na twarzach innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie miała 1 laska i wszysyc
ją wyśmiali, nawet nauczyciele po niej jechali i moiwili ze wyglada jak idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diadem to biżuteria jak każda inna... jeśli go włożysz i będzie Ci w nim dobrze, to miłej zabawy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkaa
do diademu dokup se berlo- bedzie fajnie wygladalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie diadem to wioska :) i to straszna :) ale skoro tobie się podoba to przecież możesz ubrać... jak bedziesz sie źle w tym czuła najwyżej zdejmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debbie89
No to jak diadem wiocha to co mogłabym założyć na włosy?Moja siostra miała brokatową opaskę i super to wyglądało ale ja nie lubię opasek,a na pewno będę mieć rozpuszczone loki i trochę tak łyso bez niczego chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 100 diadem to9 przesada. u mnie w szkole w tamtym roku dziewczyna miala diada i delikatnie mowiac sie z niej smiali. diadem tak, ale na wesele, chociaz tez nie zawsze pasuje ps. tez mam w styczniu 100:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka.ka
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi R r
..lepiej bedzie jak sobie załozysz welon do tego i szklane pantofelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieneczk_z_London_Street
a ja bym założyła.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja przyjaciólka miała
diadem na studniówce:-)Fajnie to wygląda do bardzo eleganckiej kiecki:-)Ja bym na Twoim miejscu założyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokup se berło
buhahahahahaha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiocha
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r wa hahaha
kup sobie berło i wjedź na salę na tronie. A na koniec jak wszyscy będą wychodzić to niech pod Ciebie karoca podjedzie. Będzie super! Kup sobię diadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobree
aaaaaaahahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze mozesz. ale taki malutki i delikatny. nie przejmuj sie złosliwymi docinkami, wiekszosć z zazdrosci, pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza mnie przeraza
na pewno z zazdrosci. Z niczego innego to nie wynika. Malo kogo stac na diadem. Japonka wez sie walnij w łeb i to mocno bo bzdury piszesz!!! Diademy sa fajne. Ale na litosc boska...nie na studniowke! Czy Was szanowna młodziezy juz totalnie popierdolilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki z allegro będzie trochę wiejsko wyglądał to tak jak nosić klipsy plastikowe pomalowane srebrolem. Jeśli diadem to prawdziwy ale na taki pewnie kasy nie dostaniesz no chyba że tate ładnie poprosisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co masz cokolwiek zakładać na głowe ? ? ? ? ? ? Nie uważasz, że burza loków wystarczy ? ? ? ? ? ? ? Wg mnie nie ma co przesadzać, szczególnie, że pewnie sukienka będzie bardzo ozdobna :) Poza tym do tego masz jeszcze pół roku, jeszcze 100 razy ci się odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a na jaką okazję, bądź do jakiej kreacji, Waszym zdaniem, można taki diadem nosić. Jak nic pasuje mi to tylko do koronowanych głów, a takich, według mojej wiedzy w Polsce nie ma. Przynajmniej oficjalnie. Więc kiedy lub do czego można takie \"cóś\" wkładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicktaki
Wdziałam dziewczynę w diademie i dżinsach w metrze... Nie wyglądało to wieśniacko, raczej... ciekawie :P Druga miała letnią białą sukieneczkę i też cienki diadem - całkiem fajnie, jak opaska. Ale ja jestem bardzo tolerancyjna w kwestii stroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viosna9875933
U mnie na studniowce pare dziewczyn miało diademy...wywoływało to tylko komiczne usmieszki na twarzach innych i obrabianie dupy...moim zdaniem to lekka przesada,studniowka to nie zlot wrozek ani bal dla przedszkolakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×