Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Debbie89

Czy mogę założyć diadem na studniówkę?

Polecane posty

Gość Annak
tym bardziej olac takie debilki co sie smieją za plecami niech sie własną dupą zajmą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicktaki
hola hola - miała diadem w kształcie opaski albo raczej opaskę z diamencików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debbie89
No to właśnie coś takiego bym chciała,taki cieniutki i delikatny,bardziej jak opaska,byle coś błyszczało. Burza loków raczej z moich włosów nie wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaurrymadzia
no takiej korony na całą głowę to radzę nie zakładać, ale delikatny diadem np. taki na grzebyczku, to bardzo ładnie wygląda. Można go też wpiąć tak \"krzywo\"... Moje koleżanki przeszły na obozie w Londynie połowę Londynu w diademach i nikt się na nie źle nie patrzył sama dostanę diadem teraz na święta od przyjaciółki. W końcu każda kobieta to księżniczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywa
mateńko kochana... to studniówka... a nie bal w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja 6 letnia bratanica
uwielbia diademy, skrzydełka , różdżki wzbudziłabyś zachwyt, w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga5643
obiecaj ze pozniej wstawisz zdjecia jak sie w tle cala sala smieje;/ to jest wiejskie;/ nie jestes ksiezniczka zeby nosic diadem;/ zamiast swiecacego gowna na glowe ubierz wyrazniejsze kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistkaelle
a pomyślałaś olga ze ktoś może nie mieć przebitych uszu? Jak dziewczyna chce to niech zakłada, tylko żeby nie był na maksa świecący, tylko delikatny, może być też perełkowy. i hm, "wiocha" to raczej nie jest moje drogie, na wsi kobiety nie mają diademów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopeeeeeeeeee
wiocha to jest jak sie przyjdzie na studniówke w kreszowym dresie albo okutanym łańcuchem z choinki. mały delikatny diademik jest bardzo ładną ozdobą. jeśli sie dziewczynie podoba to co marudzicie, nie nam dyktować komuś co jest ładne a co brzydkie.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×