Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obalamy mity

Obalamy mity - co wolno a czego nie

Polecane posty

Gość obalamy mity

Ostatnio chcialam kupic aromatyzowany lawendowy spray do poscieli poniewaz odkad zaszlam w ciaze cierpie na bezsennosc. Rozpetalam spor miedzy kolezankami z pracy. Jedne twierdzily, ze to dobry pomysl, inne mowily, ze lekarze odradzaja aromaterapie w ciazy. Podobno zapach lawendowy szczegolnie wplywa na plod, spowalnia akcje serca i ogolnie nie jest zalecany. Slyszalyscie cos na ten temat? Juz sama nie wiem kogo sluchac, co kobieta to inna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obalamy mity
Albo opinia, ze grejpfruty czy sok grejpfrutowy zaklocaja dzialanie tabletek antykoncepcyjnych :O Podobno nie powinno sie ich spozywac gdy sie przyjmuje pigulki. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge obalic mit ze podwyzszona prolaktyna uniemozliwia zajscie w ciaze, moja 2 tygodniowa corka i nie leczona podwyzszona Prolaktyna przed zajsciem w ciaze przecza calkowicie tej teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłącznie czerwony
Ja chcę obalić mit, że jak kobieta regularnie i prawidłowo przystawia dziecko do piersi, to MUSI MIEĆ POKARM. To nieprawda!!! Są sytuacje, kiedy kobieta ma za mało pokarmu i nie jest w stanie wykarmić dziecka. Położna, lekarze i doradcy laktacyjni nie widzieli żadnej nieprawidłowości ani u mnie, ani u dziecka, a pokarmu było za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×