Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alga50

likwidacja zmarszczek

Polecane posty

Gość alga50

Miłe Panie, czy któraś z Was korzystała z zabiegów urzadzeniem focus lub angel II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaśka
hej focus rf podobno jest fajny na ciało - podobno bo tak naprawdę to nie próbowałam ale zamierzam. Na zmarszczki to polecam elosa - rok temu zrobiłam serie 5 zabiegów. Efekt był już po pierwszym zabiegu tyle że na krótko. Natomiast po całym pakiecie to jest rewelacja - super podnosi się owal twarzy, zmarszczki są (no i dobrze jak bym chciała maskę to bym się ostrzykała botoxem) ale płyciutkie a kolor skóry jest super (w tym jest też fotodmładzanie) - efekt jest bardzo naturalny i super się trzyma przez jakieś 10 miesięcy. teraz będę robiła zabieg przyponinający zobaczę jak jest z tym focusem - dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Na poprawę skóry twarzy oraz likwidację zmarszczek z czoła pomógł mi zabieg karboksyterapii. Nawet nie myślałam , że da tak dobre rezultaty, jest to sto razy bardziej skuteczne niż kremy. Zabieg robiłam w klinice Lumiere w Kielcach  ul. Żeromskiego 15/2 https://gabinetlumiere.pl/  I poleca super personel tam pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Jak chodzi o likwidację zmarszczek to moge polecić zabieg laserem Emerge. Bardzo dobre rezultaty daje, fajnie nieweluje zmarszczki dzięki czemu wyglada się dużo młodziej. Zabieg wykonywałam w Nuvu estetic w Krakowie i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×