Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze ktoras z WAS wie

czy w UK sa dostepne tabletki Yasmin lub ich odpowiednik?

Polecane posty

Gość moze ktoras z WAS wie

tylko te tabletki dobrze toleruje moj organizm dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie sa dostepne
antykoncepcja jest za darmo, wystarczy ze pojdziesz do swojego gb albo do family planning clinic jesli nie jestes zarejstrowana w gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinki
lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GB a moze Puknij sie
Buhahaha, no patrz, a ja myślałam, ze praktyka lekarska w Anglii to GP a nie GB no to sie usmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiej sie smiej
taka madra jestes, kazdemu moze sie zdarzyc literki poprzestawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy orzech
Yasmin jest dostepny i srodki antykoncepcyjne sa za darmo ale musisz miec recepte od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
są dostępne. ja biorę właśnie Yasmin i dostałam je w anglii. przejdź się do family planning centre, powiedz że potrzebujesz tabletki, umówią Cię na wizytę, tam kobitka przeprowadzi z Tobą wywiad i jeśli powiesz że chcesz konkretne talbetki bo już je brałaś i Ci odpowiadały, to da Ci właśnie takie. Ja dostałam od razu 6 opakowań i torebkę gumek ;) za darmo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam ze smiechu
hahha pojechali tam bo tam antykoncepcja jest gratis tu by sie rozmnazały patologie i dobrze ze wam daja biednych trzeba finansowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.wpple.
oj żeby cię brzuszek za bardzo z tego śmiechu nie rozbolał :) jeśli mieszkam w anglii i biorę tabletki, to żebyś była ustatysfakcjonowana, powinnam specjalnie po nie do polski przylatywać i kupować tak? nie bądź śmieszna... a do biedy polakom mieszkającym w anglii, też zazwyczaj daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko..
zastanawiam się czy nie jechać do anglii,bo tak sobie wyliczyłam 36 zł( tyle kosztują tabletki) x 12 miesięcy = 432zł. Hym tyle bym zaoszczędziła.Ciekawe co bym mogła sobie za to kupić w anglii :-)) tak myślę że to jedyny powód żeby tam pojechać.... " nie wytrzymam..." nie bądź śmieszny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w angli lepiej
jak czytam was polki to mam ochote zamknac strone skad u was taki jad tabletki yasmin mozesz kupic online, masz trzy kroki i konsultacje tez online w ciagu 24h masz tabletki w domu, czy to piatek czy niedziela nie musisz isc do lekarza, chyba ze masz potrzebe w pl placilam jak baran pieniadze na wizyty co kilka miesiecy tu poziom jest tak wysoki ze lekarze bez Twojej checi nie rozbiora cie i nie beda tacy jak w pl uciekac z tej polski bo drozej wychodzi, tu duzo rzeczy jest za free i milsi ludzie, polska coraz bardziej zawistna :/ a szkoda bo ładna kraina tylko ludzie kazdy wie jacy :/ nie wkrecajcie innym ze musza sie rejestrowac rozkladac nogi przed brytyjskim lekarzem, takie atrakcje w polsce... tu chcesz antykoncepcje to i 11_13 dziewczynki dostaja bo kazdy ma prawo do decyzji kiedy chce miec dzieci tu ludzie sa życzliwi dobrzy, a online to wszystko zamowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×