Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SROKAAA

BÓL BRZUCHA W 3 trym

Polecane posty

Gość SROKAAA

Dziś w nocy, bolał mnie brzuch. Nie był to ostry ból, ale dokuczliwy, zlokalizowany w dole brzucha. Wzięłam no-spe i po ok godzinie przeszło? Słyszalm, że w ciąży takie bóle zdarzają się, bo naciągają się więzadła macicy, ale w 2.trym. a ja już jestem w 7 miesiącu! Dziś nic mnie nie boli, tylko brzuszek jest jakby napięty.wizytę mam w przyszłym tyg.nie mam możliwości iść wcześniej, czy powinnam jechać do szpitala jeśli taki ból się powtórzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SROKAAA
proszę napiszcie co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak bóle sa jak na miesiączkę
to są to skurcze i radzę wtedy zasięgnąć szybkiej porady u swojego ginekologa. Nie lekceważyć óli jak na miesiączkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SROKAAA
ale to nie takie jak przy miesiączce - zupełnie inne. Właśnie takie jakie mialam przy rozciąganiu więzadeł macicy w drugim trymesterze, tylko trochę łagodniejsze. A jeszcze dodam , że jak 3 tyg temu byłam u lekarza, to przepisał mi nospe na wypadek gdyby bolal mnie brzuch wiec to moze normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem mnie nic nie bolal w 7 miesiącu zaczeło mnie bolec w 8 krocze bo sie szykowała macica do porodu a teraz to mnie wszytko boli i chodze cała zła a jestem w 38tc a ja zadnych leków nie biore w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SROKAAA
No zobaczymy, jak się powtórzy taki bol to się zgłoszę do szpitala, choć tak sobie myślę, ze to mogło być od żołądka - najadłam się wczoraj na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SROKAAA
A miały tak któreś mamy???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SROKAAA
halo, napiczcie coś mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam
i też w 7 miesiącu a dokładnie w 1 tyg 7 miesiąca.Ból powtarzał sie rzadko i był taki jak opisujesz i brzuch był napięty.Następnego dnia to samo iwieczorem z bólami co 15 min na porodówkę i udało zatrzymać się akcę porodową.Sama nospa nie pomorze,brałam fenoterol do końca ciąży i musiałam leżeć.Mimo,że brałam ciągle leki skurcze miałam około 30 na dobe i ledwo co odstawiłam leki i urodziłam.Lepiej tego nie lekcewarz,w szpitalu zrobią ktg i sprawdzą co u dzidziusiua,jeśli to nic takiego to będziesz pewna,że wszystko ok.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam identycznie, zawsze rano budze sie z bólem brzucha, i to nie tam jakies skurcze tylko boli mnie całe podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SROKAAA
Ja taki ból miałam tylko raz. Nie mam regularnych skurczów, więc może to jeszcze nie poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to tez nie takie bole, tylko jakby wiezadla o ktorych pisalas, jak sie rozruszam w ciagu godz od pobudki to mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
Uważaj na tę no-spę, wbrew pozorom nie jest tak bezpieczna, jak mówią. Może wywoływać u dziecka problemy z napięciem mięśniowym po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×