Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piwna kobieta

Czy dziewczyny mogą pić piwo?

Polecane posty

widocznie nie chodzisz czesto do pubow. TAk jest ze zazwyczaj kobiety pija piwo z sokiem, przez slomke ... i to wcale nei jest zadna zenada ani wstyd. W tym momencie to ty powinnas poczuc sie glupio :O Poza tym skoro nie lubie smaku zwyklego piwa, to wybacz ale bede pila, to co mi smakuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwna kobieta
cudownie, to jest właśnie picie przez internet... zaraz się zamule i pójde spać Dzięki wam - nie piję w samotności ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogole nie wiem co to jest PUB, ino pod kioskiem jabcoki pijam... Przeciez mowialm, ze zenada:) Badz dalej dumna z piciunia-piwunia-z-soczuniem-przez-rureczke:) O rany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka xD
picie w samotnosci-brak kontroli nad sobą i stanem alkoholu w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnaOsobaNielubiana
a gdzie ja wspomniałam ze we wszytskich ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek-z bramy
Czy wy nie czytalyscie?Nie wolno wam pic piwa-w ogole.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ochoty czytac twoich wypocin, wybacz:O To ze pije piwo z sokiem, albo Reddsa nie oznacza ze jestem pusta lala, a jeszcze lepiej ze jestem z tego dumna ... no sorry, powiedzialam tylko co pije i to wszystko. W takim razie drogie panie picie Reddsa i piwa z sokiem jest zenada ... przykro mi :O To ciekawe czemu zawsze przy nalewaku stoi beczka z sokiem ... hmm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwna kobieta
Maniek-z bramy --->ty jestes chyba dobrym kompanem do picia, to co - jeszcze jedno piwko? i bez żadnych reddsow paskudnych cukierkowych:} Wszystko mi wolno:PPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dziecko\" ?? :P \"Badz dalej dumna z piciunia-piwunia-z-soczuniem-przez-rureczke\" -> nie wiem co ten wpis mial oznaczac ale raczej chcialas przekazac mi ze jestem pusta nastoletnia lalusia :O Skoro jestem taka beznadziejna i narazam sie na zenade i wstyd to po co wogole znizasz sie do poziomu pijacej Reddsa i piwa z sokiem PRZEZ SLOMKE, no sorry ale nie kompromituj sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwna kobieta
kurcze fatalnie, wysuszylam calą Tatre w pol godziny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze latwo Cie z rownowagi wytracic:) I ze doczytujesz sie jakichs niewypowiedzianych tekstow, ale widocznie swadczy to tylko o Twoich brakach... W kazdym razie picie piwa z sokiem przez slomke...ehhh:))))) Buzia mi sie smieje, bo przeca ja jeszcze pubu nie widzaialm, a takiego gdzie stoi beczka soku to juz w ogoleeee....:)))) ps. Do wina tez dolewasz soku ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwna kobieta
nastolaty, spier... z mojego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraz sobie ze wino pije bez dodatkow :O Poza tym skoro pijesz piwo bez soku to ok, ja tez nie powiedzialam ze pije zawsze. tylko jak jestem w pubie. Poza tym moze u Ciebie w miescie nei ma takich pubow. U mnie niestety sa no i wystawiam sie na publiczne osmieszenie. Szkoda rowniez ze na imprezach sponsorowanych przez rozne rodzaje piwa, mozna kupic piwo z sokiem ... Probujesz mi wmowic ze jestem smieszna ze pije Reddsa i piwo z sokiem ... to Twoja sprawa. Niestety mam slaba glowe, i nie lubie smaku piwa, taka juz jestem, a to czy Tobie to nie pasuje to wybacz ale nie interesuje mnie to. Powiem Ci tylko jedno, ze to TY jestes zalosna czepiajac sie o takie glupoty. Autorko tematu-> porzepraszam za te zamieszanie :O Nie wiem jak moja wpolrozmowczyni ale ja nie jestem glupia nastolata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam piwo... Tylko trzeba uważać na rozrastajcy się brzuszek w moim przypadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaa
lech i zubr to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwna kobieta
Wznawiam temat... na okazje fantastycznego chlodnego harnasia.. co prawda dzis dopiero poniedzialek, wszak wczoraj nie piłam. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×