Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fincca

Ktos wie moze gdzie moge kupic

Polecane posty

Gość Fincca

buty-sandalki na szpilce wiazane na łydce?? orientuje sie moze ktos-najlepiej w warszawie?? szukalam juz w polsce,szukalam w dublinie i nic;/ wybieram sie do londynu do siostry moze tam znajde. albo jesli wy drogie kafeterianki widzialyscie takie buty prosilabym o namiary-glownie warszawa wchodzi w gre. z gory wszytskim dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fincca
up up nik nikt nie wie?? to naprawde dla mnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma w sklepach bo
"moda" na te badziewia minela (oby bezpowrotnie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzyni Wrzasku
szukaj w takich sklepach jak: Deichmann czy Takie Buty. Powinnas takie znalesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problem
Kobieto większych problemów nie masz tlko butów po całym świecie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fincca
Wieksze problemy moze i mam -nie twoj interes. nie szukam butow po swiecie a duzo podrozuje(zazdrosc ??) i lubie chodzic po sklepach w roznych krajach bo moda niby taka sama a jednak inna-zawsze mozna znalezc cos orginalnego. a co do mody na "badziewia" -pewnie lepsze sa te koturny i grube podeszwy jak dla dzi.....wek badz ludzi z wada ortopedyczna. ja wole zgrabne,kobiece buciki a nie buciory do gnojowej roboty!! A teraz cos milego:) dziekuje za linki:) ale dzisiaj przypadkiem znalazlam takowe buciki sa trosze inne od tych w linkach-ladniejsze( kupilam je w Dublinie :P bo obecnie tu mieszkam).Dziejuje za rade i nie dziekuje zazdrosnicom :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×