Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słucham .....

Sukienka w duze groszki na weselei!!

Polecane posty

Gość słucham .....

Właśnie powiedzcie mi kobietki ...Czy sukienka: za kolanka,kolr:ecurie,groszki:brązowe,pomarańczowe i beżowe.wycięcie w szpic z przodu i z tyłu,materiał satyna.Czy wypada w takiej pojsc na wesele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słucham....
podobno że to jest takie oklepane i niegustowne??Jak sadzisz prawda to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sądzisz
prawda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słucham....
uzależniona i juleńka 🌻 Dzieki za wsparcie i opinie,wczoraj właśnie kupiłam sobie taka osobiści mi sie podoba,ale spotakałm sie z opiniami niektorych ludzi ze to wiocha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w białe kropki
Wiocha to raczej komentowanie czyjegoś stroju. Kulturalni ludzie (a pewnie za taki ów ludzie sie mają) nie robią takich rzeczy. Sama wybieram sie za 2 tyg na wesele (drugie od lipca) tym razem do znajomych faceta i nie mam zamiaru kupowac nowej kiecki (a nie chce iść w lipcowego ślubu) więc ubieram sukienke czarną (lubie ten kolor) w białe kropki - i pewnie zaraz ktoś powie że ślepo lece za "modą" i nie jestem orginalna... Tyle że ja ją kupiłam 3 lata temu - za nim ta krytykowana moda weszła:) Ubierz to w czym dobrze sie czujesz i miej w nosie opini innych:) Udanej zabawy:) ps. Ja mam do kompletu torebke białą w czarne grochy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×