Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagodkomalinka

JAK ZATRZYMAC FACETA NA DLUZEJ?

Polecane posty

ale jak to zatrzymać ? na siłę ? :O mój jest ze mna prawie 6 lat bo mnie kocha i powtarza mi to kilka razy dziennie :D :D :D i pewnie dlatego tyle ze mną wytrzymał bo wredna jestem i mam ciężki charakter :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atunia
Nobla dostanie ta, która zna receptę ;) ale właściwie po co zatrzymać? na siłę? mamić, czarować? trzeba być sobą..jesli coś się wypala, trudno - bywa widac nie ten był nam przeznaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba być twardą małpą - oto cała recepta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"co trzeba robic?\" NIC :o jak ma byc z Toba to bedzie a jak bedzie chcial odejsc to go nie zatrzymasz....Badz soba !! Badz taka w jakiej sie zakochal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a kobiety jak bumerangi;) Dobrze rzucony bumerang zawsze wraca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chelka
mozna trzymac na lancuchu przed domem ale jak juz sie urwie to nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to na dłużej...
na całą noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cz.arna
chelka ...hehe A powaznie jak bedzie chcial zostac to zostanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przy3ymaj\" Go w lozku :P zrobi Ci bachora ... ale ryzyko bo moze uciec i bedziesz sama :O:P He he znam takie laski glupie co tak robia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to na dłużej...
obiecaj dobre śniadanie następnego ranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
Faceta najbardziej zatrzymuje .... brak zatrzymywania ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasolaa
Istnieje taka recepta. Przy założeniu oczywiście, że ten facet jest tobą oczarowany i chce się z Tobą spotykać. Chodzi o to jakich błędów nie popełniać, żeby takiego stanu rzeczy nie zmienieć;) A my kobiety wciaż robimy te same głupie błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodkomalinka no wlasnie,jak zatrzymac faceta na dluzej,jakie kobiety to potrafia,co trzeba robic? zatrzymac sie nie da....ale przywiazac do siebie i owszem.NIe trzeba strzelac fochów z byle powodów(bo nie odpisuje na esa,bo na gg mi nie dał odpowiedzi,bo wysyła kolezankom zaproszenia na naszej klasie)....byc miła sympatyczna odpowiedzialna kobieta i przedewszystkim kochajaca...tak by facet czuł ze moze liczyc na wspaniałe partnerstwo i na zaufanie od drugiej osoby....ma byc soba po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zatrzymac sie nie da....ale przywiazac do siebie i owszem.NIe trzeba strzelac fochów z byle powodów(bo nie odpisuje na esa,bo na gg mi nie dał odpowiedzi,bo wysyła kolezankom zaproszenia na naszej klasie)....byc miła sympatyczna odpowiedzialna kobieta i przedewszystkim kochajaca...tak by facet czuł ze moze liczyc na wspaniałe partnerstwo i na zaufanie od drugiej osoby....ma byc soba po prostu" To się nie zawsze sprawdza Misiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"JAK ZATRZYMAC FACETA NA DLUZEJ?" najprosciej to go czyms ogluszyc, np patelka teflonowa w leb pozniej go zawlec do pokoju i przykuc do kaloryfera jest tez opcja przykucia go do lozka w sypialni, pewnie nawet nie bedzie probowal uciekac :P jednak na wszelki wypadek warto kupic jakies solidniejsze lozko no i moze wylozyc sciany korkiem czy steropianem zeby sasiedzi nie zadzwonili po sluzby mundurowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×