Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marigold6787

Jaki śmieszny prezent na osiemnastkędla koleżanki?

Polecane posty

Gość gość
fajny sklep. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci kupić mu tablet, nie są drogie na avans.pl jak dasz mu pieniążki on nie wyda tego racjonalnie, raczej na jakieś puste kalorie w słodyczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymfna1
daj jej arszenik niech zdycha he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moi znajomi zrobiliśmy zrzutę i kupiliśmy koleżance kolekcjonerskie prawko z offshoreidcardscom!Szkoda, że nie nagraliśmy jej miny...była bezcenna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem sklep online na clubcard.com.pl. Dużo pomysłów na prezenty z tzw. jajem, a nie nudnych kwiatków, wódki, czy perfum ;) Ciekawe są zwłaszcza te ich dokumenty np. identyfikator agenta FBI wygląda bardzo przekonująco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena

A może zdjęcie koleżanki na okładce jakiegoś znanego magazynu? Fajna pamiątka, ja zamawialam dla przyjaciółki na https://kreatywna-okladka.pl/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak potrzebuje kupić jakieś pierdoły do firmy, dla pracowników na jakąś okazję czy dla klientów to zaglądam sobie na allebajery.pl/ . Mają w sprzedaży sporo ciekawych gadżetów, myślę że coś tam sobie dla siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka67

Ja również zamawiałam z kreatywnej okładki jak pani wyżej :) Radość gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My ślę, że takie piękne upominki, eleganckie podziękowania dla gości znajdziesz w sklepie fabrykafajnosci.pl/. Kilka razy u nich kupowałem i mają fajne propozycje, sporo różnych ofert więc pewnie coś sensownego uda się wybrać. Jak nie masz dobrych opcji i swoich pomysłów to u nich będziesz miał różne ciekawe pomysły na prezenty dla gości weselnych. Co ciekawe te opcje, które mają to często upominki nietypowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zerknij sobie do sklepu allebajery.pl/ . Mają właśnie tego typu różnorakie opcje gadżetów, tanich, nietypowych, ale takich, które mają praktyczny charakter. Możesz do nich zajrzeć niezależnie jakie masz upodobania i oczekiwania to coś się pewnie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amita

Ja zamówiłam dla koleżanki okładkę z jej zdjęciem, była zaskoczona i zadowolona. Sprawdź propozycje na kreatywna-okladka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile mogę tyle pomogę

ile mogę tyle pomogę http://www.getzzz.pl/feminam-libido-gdzie-mozna-go-kupic-opinie/ albo tutaj http://libido-rank.pl/tabletki-podnoszace-libido/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły

zdecydowanie jakiś fajny wibrator. Będzie praktycznym prezentem. Na pewno zareaguje oburzeniem, a potem będzie się bawić w domu. Na bank. Żeby nieco zmniejszyć jej zakłopotanie, warto dać taki prezent w bardziej kameralnej atmosferze, a nie w momencie gdy wszyscy goście patrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie kolega podrzucił sklep panipanigadzet.pl i też tak jak on zacząłem tam kupować. Dużo różnych artykułów w sprzedaży, ciekawe, czasami śmieszne propozycje, myślę że warto zaglądać. Ceny w porządku i szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×