Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dixxie

**********SOLCOGYN*********

Polecane posty

Gość dixxie

ile dni PO aplikacji macie.... sluz i resztki zluszczonego nablonka? odpowiedzcie PLIZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zabieg solcogynem z pół roku temu wiec kiepsko pamietam, ale no pare dni, chyba ze 4-5, potem tez wypadł ze mnie opatrunek ktory wyglądał jak wiekszy kawałek skórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixxie
a jak z antykoncepcja? trzeba se zabezpieczac dodatkowo? pozblas sie juz nadzerki?y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam zabieg przy braniu pigulek, solcogyn nie obnizyl ich skutecznosci ale i tak tydzien czy dwa nie mogłam współżyc nadżerki juz nie mam, niedługo cytologia zobaczymy jak wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixxie
rozumiem ze nie moglas, bo lekarz Ci nie pozwolil....? czy taka byla Wasaz decyzja.. sorry ze sie tak glupio dopytuje ale zapomnialam mojej lekarki zapytac!!!!;( a wyjedzzam z chlopakiem (to badzie jakies 2 tyg PO Solcogynie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixxie
chodzi mi tez o skutecznosc po takim zabiegu.. ile mialas takich aplikacji Solcogyn-u? ja juz druga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz nie pozwolił, powiedział, że to sie musi wszystko zagoić dostałam tez jakies globulki, stosowałam co drugi dzien mysle że 2 tyg po to juz bedzie ok, ja chyba własnie tyle odczekałam ale głowy nie dam to juz dawno było- ale na pewno nie dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixxie
ja mam II gr. a po tych 2 tygodniach zabezpieczalisci e sie jeszcze dodatkowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tez II gr miałam rok temu, teraz pewnie też, ale trzeba skontrolować tą nadżere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixxie
dzieki Moniak! czyli wnioskuje ze ten zabieg jakos znaczaco nie wplywa na sluz szyjkowy? a o odstawieniu chlopaka to tak planowalam na jakies 2 tyg.... tylko wyjezdzamy niedlugo:( i to tak mnie nie cieszy.. sama chyba wiesz jak to jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixxie
nic Ci nie wspominal lekarz o ew. wplywie na spadek skutecznosci anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, przeciez tabletki sie wchłaniaja do krwi, nie ma ich w pochwie ani w macicy wiec co ma do nich solcogyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixxie
tabletki dzialaja na 3 sposoby przeciez 1) hamuja owulacje:) 2)zmiana endometrium:) 3) zmiana sluzu szyjkowego-i wlasnie o ten mechaniz mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixxie
no i nie ma Moniaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory jestem juz mi tam lekarz nic nie mówił, poza tym po 2 tyg to juz sie ten śluz pewnie znow zagęścil a nawet jesli nie to polegałam na hamowaniu owulacji i wszytsko było ok kurde wiesz troche sie przeraziłam teraz... niedlugo wizyta u doktorka i martwie sie czy nadżerka nie wrocila ;/ cóż zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixxie
myslisz ze jak zadzwonie do mojej lekarki kiedys.. w sumie dobra kumpela mojej mamy :) i zapytam ja o to to ... nie pomysli sobie ze jakas dziwna jestem ze nie wiem tego:)? kurcze..jedziemy na ostatnie wakacj w tym roku i chcemy sie soba nacieszyc a nie mialam kiedy indziej tej nadzerkiz alatwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixxie
dzieki MOniak!! buzka! do nastepnego. mam nadzieje ze uchowasz gr II bodz przejdziesz na I przede mna jeszcze chyba dluga droga ale jestem dobrej mysli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moniak. tez mialam ostatnio Solco:( a teraz mam plamienia po tym:( myslisz ze to normalne? chyba zadzownie jutro do ginekolog:( ile nie powinnismy sie kochac po takim czyms? eh.. ale mi sie trafilo:) srodek wakacji a tu BLOKADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie kochałam 2 tyg- gin mowił że lepiej byc pewnym że juz wszystko zagojone i nic sie nie \"rozdrapie\" plamienia są normalne, tez tak mialam a potem jeszcze opatrunek ze mnie wyleciał wyglądał jak płat skóry albo makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po 2 tyg juz nie musze sie zabezpieczac? cholera!! chlopak wraca w srode a tydzien pozniej wyjazd:) ehhhh..... tyle sie nie widzielismy a jeszcze u mnie zostaje na 2 dni. i jak tu odmowic?:) a mowil Ci ze mozesz sie pozniej nie zabezpiezac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mowił o wpływie na tabsy jesli jakis jest to ew. na ten zagęszczony śluz, ale owu na pewno sie nie odblokuje ja to jeszcze potem aplikowałam globulki jakies 5 czy 6 co drugi dzien, wiec to troszke trwało i nie współzyłam w czasie leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn te globulki to jedna dziennie co drugi dzien, ale w sumie było ich 5 czy 6 wiec to 10-12 dni trwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dostalam zadnych globulek.. moze i lepiej.. nie nawidze ich;) eh.. mam zagwozdke bo juz przechodzilam historie z plamieniami jak trwaly po... 20 dni w miesiacu... moj rekord to dokladnie 23 dni z tego co pamietam wiec szlag mnie trafil dzis jak znow sie to powtarza.. eh. zlapie ja jakos w gabinecie. dzieki! mam nadzieje ze w koncu sie pozbede tej nadzerki. DOSC MAM TEGO jak nie kolposkopia to Solco LITOSCDI!! na zmiane z plamieniami.. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po globulkach od razu sie kochaliscie? eh...dopytuje sie bo nie moge sobie teraz na dzidziusia pozwolic niestety:( jeszcze studia chce skonczyc a pozniej bardzo mile widziane dzidzi. chyba jednak zainwestujemy w tym cyklu w gumki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz dla własnego spokoju :) ja juz ide, papa i powodzenia w leczeniu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIAK: sorry ze Cie tak mecze moim solcogynem ale... kurcze .. mialam ten zabieg w pon dzis jest niedziela a ja mam troche plamien i sluz.. taki ciagnacy sie.. sorry za opis... miala stak? eh. moja ginekolog dostepna dopiero we wtorek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm przykro mi ale ja nie pamietam jak dokładnie miałam to juz było pół roku temu.. poczekaj do wtorku (tez wtedy ide:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×