Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca pracy...

pyt. na rozmowie kwalifikacyjnejprosze powiedziec cos o sobie

Polecane posty

Gość szukajaca pracy...

takie pytanie na poczatek czesto mnie spotyka, co wtedy odpowiadacie?? bo ja nigdy nie wiem za bardzo co mowic... to co w cv? hobby? swoje zalety/mocne strony? co mna kierowalo zeby skladac dokumenty do tej firmy? czy co? ja zwykle staram sie nie mowic tego co w cv bo to juz sobie przeczytali, no ale jednak, od hobby czy swoich mocnych stron tez mi ciezko zaczynac rozmowe. Jak Wy sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuPysiul
jeżeli nie umiesz powiedziec czegos o sobie, i chcesz sie tego dowiedziec na forum, to sorry ale albo jesteś debilem/ką albo jakims niedorozwojem. Przeciez to najprostsze pytanie jakie mogliby ci zadać, nic tylko jechać ciągiem zdań aż im kopary opadną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz np. o największych sukcesach w Twoim życiu, które miały by związek z przyszła pracą, mocne strony jak najbardziej. CO tobą kierowało wysyłając CV?? poczytaj o firmie, znajdz powiązania między ofertą pracy a Toba... Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
To pytanie służy do tego, żeby wysondować, czy pasujesz im "psychologicznie". Nie ma dobrych czy złych odpowiedzi, tzn. są oczywiście pewne ogólnie lubiane przez pracodawców cechy (bezkrytyczna ufność w stosunku do przełożonych...), ale w zależności od rodzaju pracy/firmy jeden szef może chcieć pracownika dynamicznego, drugi powolnego. Możesz oczywiście próbować dopasować odpowiedź i jej styl do oczekiwań potencjalnego pracodawcy, jeśli umiesz dobrze zgadywać i dobrze grać. Pytanie, czy to się na dłuższą metę opłaca. Ja ostatnio na rozmowie nie wykazałam - wbrew oczekiwaniom rekrutera - entuzjazmu na wieść, że dwa razy w roku firma organizuje wyjazdy integracyjne. Nie przyjęto mnie. I tak sobie myślę, że może to i dobrze... gdyby mnie przyjęli, musiałabym cały czas robić dobrą minę do złej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacej pracy
chodzilo chyba o to, z jakiej sfery ma to byc cos o sobie czy opowiadac o rodzinie , wykształceniu, doswiadczeniu, zaletach, oczekiwaniach... tez zawsze mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×