Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdish

liposukcja ud

Polecane posty

Gość gość
Odejdź w spokoju demonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mam tylko doświadczenie z liposukcją ultradźwiękową, bo na chirurgiczną w życiu bym się nie zdecydowała i mogę powiedzieć, że w moim przypadku takie zabiegi są wystarczające. Zależało mi żeby wyszczuplić uda o około 4-5cm a udało się w jednym udzie 3,5cm, w drugim 4 cm więc dla mnie świetny wynik. Co tydzień miałam jeden zabieg, bardzo przyjemny, żadnym dziwnych objawów po. Polecam salon w Poznaniu www.beautypremium.pl , w którym wiem, ze urządzenie jakie mają jest na pewno skuteczne i będziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, o co wam chodzi, dzięki temu moje nogi wreszcie są takie jak powinny być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowkaaa
Dziewczyny, czy ktoras z Was ma do sprzdania ubranko uciskowe? Chodzi mi o uda, moze byc rowniez z lydkami, lub brzuchem, byle uda byly. Rozmiar S lub M. Kolor niewazny, odezwijcie sie prosze kelokai@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o tego typu zabiegi, to moim zdaniem bardzo dobrym sposobem na zrzucenie kilku cm z ud jest lipoliza. Robiłam ją w http://www.keramed.com.pl/ i jestem naprawdę zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra przeszła zabieg liposukcji (ud i brzucha) u dr Chęcińskiego w Warszawie http://drchecinski.pl/ i teraz po roku czasu widać już całe efekty :) brzuszek płaski, uda szczupłe. Do tego oczywiście trzyma dietę i ćwiczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po liposukcji ud u doktora knakiewicza i jestem super zadowolona z efektu klinika rodzinna, bardzo dobra atmosfera tam panuje także się ciesze ze tak mi się dobrze trafilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajna sprawa z tą liposukcją - cała jestem szczupła ale z ud całkowicie nie mogę schudnąć. ale dzięki liposukcji wraz z ujedrnieniem Triplex w Klinice Miracki moje marzenie wkońcu się spełniło! mam piękne i zgrabne nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiisska
no walsnie słyszałam o tym triplexie u Mirackiego i zastanawiałam sie co to za cudowny wynalazek. ale widze ze skuteczny i polecany. sama chciałabym wyszczuplić sobie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondzia40
tak, warto - sama chodze teraz na triplex - wiadomo przed wakacjami i wdzę efekty. jeden zabieg nie starczy ale już pare z pewnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeszeka
wlasnie ja robię ten Triplex w klinice miracki! efekty powiem Wam że są super - widać efekty, skóra jest jędrna i widać już efekty! to jest najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem już dwa miesiące po zabiegu, z efektu jestem bardzo zadowolona, w klinice po zabiegu byłam jeden dzień, potem zmiana opatrunków i odzież uciskowa - generalnie cały przebieg znośny, zwłaszcza, że fajnego lekarza miałam bardzo sympatyczny dr Knakiewicz. Zresztą polecany przez wiele osób jako jeden z najlepszych chirurgów we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Instytut Medycyny Estetycznej Imeiaa. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Imeiaa. Bardzo dobry Instytut Medycyny Estetycznej. Miałam tam zabieg i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam liposukcje, ale brzucha (boczków). Myślę, że jeśli chodzi o liposukcję ud jest podobnie. Ja się zgłosiłam do szpitala Medicover i tam się wszystkim zajęli (na marginesie: super opieka). Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania chociaż bólu trochę było- jednak warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna321
Ciekawe propozycje daliście w zakresie liposukcji. Osobiście kiedyś znajoma coś wspominała o jednym miejscu. http://liposukcja.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam liposukcję, bo niestety ale tradycyjne metody typu ćwiczenia i diety przynosiły marne efekty. Na tej stronie http://www.drchecinski.pl/filmy-chirurgia-plastyczna.html macie filmy gdzie chirurg opowiada o zabiegach z zakresu modelowania sylwetki. Warto obejrzeć, jeśli taki zabieg rozważacie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na liposukcję metodą Body-Jet. Znalazłam informację o tym zabiegu w sieci i po dokładniejszej lekturze stwierdziłam, że to jest coś idealnego dla mnie. Zabieg robiłam w Bona Dea u dr Tomasza Mierzwińskiego i efekt przeszedł moje oczekiwania. Wyraźnie widać utratę centymetrów w miejscach, w których najbardziej mi zależało. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu liposukcji u dr Pabiańczyka i jestem w szoku! Dzięki niemu czuję się piękna! W końcu jestem szczupła i mam taką figurę o jakiej marzyłam. Zachęcam wszystkie panie, które się nie akceptują do skorzystania z takich zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po liposukcji w gabinecie www.piotrromanczuk.pl i mogę powiedzieć że moja uda wyglądają znacznie lepiej. Zmniejszyła się objętość celulitu i czuję się dużo lepiej w swoim ciele więc pewnie wrócę na kolejne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania po lipo

Cześć. Jestem dwie doby po liposukcji tradycyjnej ud i brzucha. W sumie 4,5 litra odessanego tłuszczu. Ból jak mocne zakwasy, do przeżycia 🙂

Mam nosić ubranko 6 tygodni. Wiadomo ze jeszcze skora sie musi obkurczyc i zejść obrzęk Ale efekt widać już. Polecam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolakaka

Dobry sprzęt i nowoczesna klinika w Polanicy sprawiły, że zdecydowałam się na liposukcję u Łątkowskiego. Zabieg bez powikłań i w końcu pozbyłam się zbędnego tłuszczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Po liposukcji czułam się dziwnie, niemniej gdy po raz pierwszy wcisnęłam się w wymarzone jeansy, nie ma wątpliwości, że to była dobra decyzja. Dr Pabiańczyk u którego wykonywałam zabieg jest genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabińska

Polecam zabieg liposukcji ud w klinice Radzikowsja Clinic w Warszawie. Bardzo profesjonalne wykonany zabieg, sterylne warunki w Sali zabiegowej, sympatyczny zespół z cudownym podejściem do pacjenta. Warto – jak już płacimy tyle kasy, to trzeba mieć wysokie wymagania, a w tej klinice moje wymagania spełnili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia

Robiłam liposukcję ud i okolic kolan u dr Boligłowy w Krakowie i rezultaty są naprawdę piękne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×