Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina200874

mam wszy

Polecane posty

Gość ewelina200874

mam wszy i niewiem co znimi mam zrobic potrzebuje skutecznego preparatu normalnie masakra nie myslalam ze moze mnie to jeszcze spodkac wstyd dbam o wlosy mam dlugie i geste ostatni mialam wszy w szkole podstawowej to bardzo bardzo dawno to jest przerazajace co czlowieka spodka wiadomo ze samo sie to nie legnie jakis brudasy sie nie myja i zarazaja innych ludzi mam takie nerwy na to wszystko ze ogolila bym wlosy do lysego a najgorsze jest w tym ze jestem w ciazy mialam isc jutro do lekarza i musialam odwolac wizyte bo wstyd i po drugie boje sie zarazic innych ludzi pomocy plis dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w aptece jest ful środków
nie musisz obcinać włosów -powiedz,że dziecko przytargało z przedszkola i juz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie .....
idz do apteki . to nie jest wstyd , gdybys nic z tym nie robila - to bylby wstyd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalala32
pomaga tea tree oil one tego poprostu nienawidza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszy to nic wstydliwego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kiedy był problem z wszawica zwalczylismy wszy za pomoca preparatow z http://wszawica-sora.pl/ - są naprawdę skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Gumeczki Cichowsza mają ten plus że są nasączone naturalnymi olejkami. Inne preparaty i środki na wszy to jednak dość ciężka chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×