Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Spodnie dopasowane czy lużne?

Polecane posty

Hallo, w jakich spodniach najczęściej chodzicie, w lużnich czy dopasowanych? Ja, osobiście chodzę w dopasowanych bo delektuję się tym że faceci się za mną oglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takich i takich:) mimo ze jestem niska w upalne letnie dni lubię założyć szerokie cienkie lniane spodnie. wiem ze mnie skracają ale od czego są szpilki:) na imprezę lubię wyjść w obcisłych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luźne gaTki
to tylko w Heyah tak to jusz nie trendi i nie edżi tylko OBCIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmmamm
Też się masz czym delektować. Spojrzeniami oblechów na ulicy. Ja generalnie noszę albo dżinsy z lycrą (ale lubię, jak się ciut naciągną) albo typ bojówki z kieszeniami i ściągaczem na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winn Rarr
tylko i wyłącznie dzwony z nogawką co najmniej 30 cm u dołu, w okolicy ud bardzo luźne. Biodrówki. Mimo, ze mam 155 cm wzrostu ,w życiu nie splamiłabym się czymś węższym i w d.pie mam texty ze cos mnie skraca lub wydłuza albo ze obecnie jest taka moda.(chociaz to troszke problem bo czasem musze sie naszukac zanim znajdę takie gacie). Do tego oczywiscie plaskie polbuty - męskiego kroju z ok. 10 cm podeszwą- koturnem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
zależy od figury kobieta o krótkich nogach nigdy nie powinna raczej szerokich spodni kobieta o długich nogach może jedne i drugie lniane białe szerokie są śliczne można z sandałkami na obcasie lub na płaskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopasowane. Jak będę stara zostaną mi tylko luźne a więc dopóki co dopasowane. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopasowane w innych
czułabym się jak babochłop :( do tego buty na średnim obcasie i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopasowane w innych
"Do tego oczywiscie plaskie polbuty - męskiego kroju z ok. 10 cm podeszwą- koturnem " dramat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×