Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcysia.4

dobry krem do twarzy

Polecane posty

mam okropna cere na twarzy - jest szara, niejedrna, piegowata, do tego blada a w niektorych miejscach rozowa a jakby tego bylo malo to mam wory pod oczami.....w niekotrych miejscach jest sucha a w niektorych swiecaca:( co mam zrobic? istnieje wogole krem na tak straszna cere twarzy???? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj naturalnych kremow...Polecam Hipp albo babydream-one sa dla dzieci co prawda,ale super lagodza i nawilzaja, no i sa tanie. Jak cie stac na cos drozszeho,to zamow sobie krem na www.lavera.com.pl ,wszytskie sa super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
z tych z Lavery polecam ten piewszy krem różany z liposomami :) tylko nie wiem czy jest potencjalnie komodogenny (krem drugi neutral to zupełnie jak smalec :o :P ) krem Hipp z Rossmana jest z olejkiem migdałowym, bez oleju mineralnego i barwnikówi też polecam Humektan z apteki krem nawilżający niezły niektórzy chwalą sobie Dermedic hydrain2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neutral nie jest wcale taki jak smalec.faktycznie,jest dośc tlusty,ale latwo sie rozprowadza,nie wchlania sie wlasciwie wcale,ale ja go stosuje na noc,wiec mi to przeszkadza. PS prosze o glosiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×