Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alalallalalalala

czeskie akademiki

Polecane posty

Gość alalallalalalala

wybieramy sie z grupa znajomych do pragi,chcemy spac w akademiku.jesli kiedykoliwek spaliscie w czeskim akademiku,prosze o opinie/porady etc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalallalalalala
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhghggh
ja spalam kilka razy. ogolnie typowo studenckie warunki. niezbyt czysto, lazienki na korytzru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhghggh
ale tanio. najatnsze na strachowie sutereny po 180 koronek za dobe od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalallalalalala
dzieki wielkie.a trzeba przestrzegac np godziny powrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhghggh
o ile dobrze pamietam to tam nie bylo zadnej godziny powrotu (przynajmniej na strachowie) a nawet jesli byla o nikt jej nie przestarezgal. tam w poartierni byl ktos 24 h na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalallalalalala
dzieki serdeczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhghggh
jak chcesz cos jeszcze wiedziec to pytaj tylko musze wyjsc teraz wiec odpowiem wieczorem albo jutro ale na bank odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalallalalalala
co ziwedzac w pradze?ile pieniedzy ze soba wziac(pln)?jak sie kupuje bilet do metra,bo tak chyba najlatwiej jezdzic po pradze? dzieki serdeczne po raz kolejny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhghggh
my zwiezdalismy przede wszytskim monopole wiec nie powiem co jest do zwiedzania. bilet do metra kupowalismy w automacie kolo tych bramek przy wejsciu i kosztowal jakies smieszne pieniadze 60 czy 70 groszy. raz zlapalal nas kanar i musielismy zaplacic mandat to bylo po 500 koron wiec jakies 70 zeta (w zeszlym roku to bylo wiec cennik sie chyba nie mzienil :)) ceny podobne do polskich tylko alkohol ciut tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhghggh
aha jesli chodzi o atrakcje to dla meskiej czesci wycieczki jak sie zjezdza ze strachowac (bo to taka góra, wzniesienie ze tak powiem) na malowanke to po lewej stronoie jest taka knajpa drewniana gdzie w w ybrane dni tygodnia ( w zeszyl roku sroda i poniedzialek) chodza kelnerki bez koszulek i staników. typowa ordownia, cena za piwo o ile dobrze pamietam 16 koron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalallalalalala
ta atrakcje im podarujemy:P dzieki,dzieki.b pomocne informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalallalalalala
moze ktos jeszcze sie wypowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalallalalalala
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×