Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate555

Co myślicie o kosmetykach Eris???

Polecane posty

Chciałam wiedzieć czy są skuteczne i poznać zdanie innych dziewczyn. czekam na komentarze. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sa złe
i ceny przystepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien00
ja od dawna używam podkładu z serii City Matt muszę przyznać ,że jest całkiem dobry, ale tylko na zimę, bo w lecie pare minut po nałożeniu ''cudownie'' znika:/ , używam też kremu do twarzy z serii Under Twenty tego energizującego z ekstraktem wiśni, moim zdaniem jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam za nimi.Miałam kilka produktów i działanie było mierne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citty matt jest o.k.
ale naprawdę świetny jest krem octopirox do cery łojotokowej z serii pharmaceris, całkiem fajny jest też peeling antycelluliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
mnie nie zachwyciły miałam serię pharmacerisN i serię rózowa do naczynek, peeling pomarańczowy p/cellulit.-zbyt ostry choć ładny zapach, mleczko do demakijażu cóż, nie wróce do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakiejs drogerii kiedys uslyszalam, ze Eris podobo jedzie na starej, dobrej opinni, ale tak naprawde nowe serie to niewypaly i duzo ludzi sie skarzy na ich produkty, ze podrazniaja, wysuszaja itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja tez jak na razie nie widzę żadnych efektów bo za krótko stosuję. Ktoś się jeszcze wypowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Jedwabiście kremowy żel do mycia twarzy, ale jestem średnio zadowolona. Myślałam, że nie będzie wysuszał, ale niestety pod tym względem nie jest zadowalający. Moja siostra używa tego żelu i kremu z tej samej serii i mówiła, ze jest z nich zadowolona, a ma problemową, skłonną do alergii i podrażnień cerę. Kupiła też mleczko do demakijażu Erisa, więc najwidoczniej przypadły jej te kosmetyki do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tygodnia używam kremu i toniku serii Under Twenty no i jak narazie jestem średnio zadowolona, bo nie wszystkie syfy mi znikły ;/ Ktoś jeszcze stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×