Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biała123

tanie noclegi WARSZAWA

Polecane posty

Gość biała123
nie ja pierwsza zaczęłam "drażliwy temat" ale owszem poparłam przedmówczynię tomco paluch nie jest z wa-wy ale o niej się wypowiadal w samych superlatywach..to mu też odp. co ja o tym myślę..on z kolei ocenił "CALĄ POZOSTAŁA POLSKĘ" jako wieś- ja też moge się czuć obrażona ale zeszło to po mnie ...:)..ja jestem z bielska ktoś poleca nocleg w krakowie- jeśłi mogę prosić namiary...tak się skałda ze w niedługim czasie i tam planuję podróż :) tak dla formalnosci - NIE JA ROZPĘTAŁAM tą "wojne" dlatego jak ktoś nie zna odp. na TEMAT TOPIKU- poporstu nie odp. -proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa wawa
eeee.... ale to tak ciezko zlozyc bron jak juz sie przygotowalam strzelac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjko
Tomcio z Paluch2 -> niekoniecznie tak, ja np mieszkam w lodzi i doskonale sie orientuje gdzie mozna przenocowac i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to polecam przede wszystkim hotele studenckie ale zeby mnie ktos zle nie zrozumial- bez studentow.mozna na np.agh znalez pokoj komfortowy z lazienka za 30-50 zl.np.na ulicy rejmonta jest spoko.komfortowo i tanio:)blisko centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spostrzegawczaaaa
Tomcio z Paluch2 - ".....Pewnie ze nas nikt nie lubi. Bo kazdy jest zazdrosny. Cala Polska to wies , a Warszawa najmniej przypomina prowincje............. Tak dla Twojej informacji nie jestem z Warszawy, ............ " to wkońcu jesteś z Warszawy czy nie!? :D "pewnie że NAS nikt nie lubi..'hmm ...aż tak bardzo utożsamiasz się z nimi że zaliczasz się do nich? ale Ty przecież w kolejnym zdaniu piszesz że NIE... wybacz ale się pogubiłam... jak juz być złośliwym to do końca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała123
melocotom- wielkie dzięki...no ja studentką juz dawno nie jestem ale jak najbardziej zainteresowało mnie to .....pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuban
Tanio, to raczej w Warszawie nie będzie. Jednak jeśli szukasz hotelu w centrum warszawy, to z czystym sumieniem mogę polecić Radisson Blu Sobieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V.v.v.v.
Wszyscy tak narzekają na Wawę, a walą tu drzwiami i oknami...pomieszkają tu trochę i na pytanie " skąd jesteś" od razu mówią " z wawy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minastirid
ale co narzekać? każde miasto ma swoje plusy i minusy, jedni stolicę kochają inni nie. Ja tam zaglądam od czasu do czasu, przy okazji jakiejś delegacji i jak dla mnie może być. Czy drogo? hmm w miarę normalne ceny. Ale mi najbardziej zawsze zależy na tym, żebym nocleg miała tani, a co do takich noclegów tanich i z dobrym standardzie myślę, że jednym z lepszych jest hotele Atos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jeżeli chodzi o hotele w Warszawie ja ostatnio nocowałem przez weekend z dziewczyną w Warsaw Residence http://www.warsawresidence.com/ niby brzmi strasznie drogo, ale mają w ofercie pokoje typu hostelowego :P Na prawdę fajny standard, czysto można wręcz rzec luksusowo. A cena nie jest wcale taka zła, bo zapłaciłem 70zł za łebka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Rest, pod Warszawą, miejscowość Mory, do centrum masz z 10 kilometrów, płacisz mniej niż w samej stolicy, poza tym, w cenie masz fajną ofertę, łącznie z Centrum Odnowy Biologicznej, internetem. W stolicy jest po prostu drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika45
A tutaj szukałaś noclegu http://www.bwfelix.pl/ ? To bardzo ładny i nie drogi hotel, wydaje mi sie jak się szuka jakiegoś konkretnego noclegu to warto pomyśleć właśnie o tym miejscu. Czytałam na internecie sporo pozytywnych opinii na jego temat i sporo osób ich chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkowski
Ogólnie w stolicy jest na prawdę trudno o dobre miejsca noclegowe - jest dosyć drogo, tym bardziej w centrum miasta. Jeśli zależy wam na jakości i normalnej cenie to bardziej szukajcie poza miastem. W Morach jest hotel Rest, byliśmy tam na konferencji, z noclegami. Moimi zdaniem to najbardziej atrakcyjne miejsce pod tym względem w okolicy, ale to już oceńcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriannaRop
Oczekiwaniom na pewno sprosta którys z tych apartamentów http://www.klubturysty.pl/. Pełen komfort w dodatku w bardzo dobrej cenie, no i apartamenty mieszczą się w centrum stolicy i na starym miescie. Można się poczuć jak we własnym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
jeżeli chodzi o tani nocleg to ja chyba wolała bym sie zatrzymać w jakimś sprawdzonym miejscu. Słyszałam ostatnio ze tutaj http://www.palatium.pl/ warto sie zatrzymać podczas pobytu w Warszawie. Mają bardzo miłą obsługę i dobra lokalizacje, wiec może weź ich pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwicie się, ale do tanich noclegów zaliczyć można też apartamenty! Warszawa - noclegi tutaj to nie lada wyzwanie, tyle tego do wyboru. Sprawdźcie sobie SolatiumApartments - solatiumapartments.pl , warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka99
Hej wam, zabrzmi może trochę burżujsko, ale polecam apartamenty :D Taaak, wiem, złapiecie się za głowę co ja tu wygaduję, ale warto to przemyśleć - konkretnie to Solatium Apartments na Marszałkowskiej. Ścisłe centrum miasta, przestronne apartamenty, a cenowo wychodzą nawet mniej niż hotel :D Byłam więc wiem co mówie, zadowolona jestem i polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze ;) noclegu w miejscowości Warszawa, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-Warszawa z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuchaBezUcha
Hej wam, jejkuu po co te kłótnie :( Ludzie wszędzie są tacy sami, miasto nie ma znaczenia przecież, sami tworzymy sztuczne i niepotrzebne podziały ;/ Ale wracając do meritum sprawy, to jeśli kogoś interesuje niedrogi i komfortowy nocleg w Warszawce, to niech zwróci uwagę na Solatium Apartments - są to apartamenty na Marszałkowskiej, więc wszędzie blisko :D Polecam, mi się tam bardzo podobało, wszystko lepiej niż w hotelu ! (cena też!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarikowa99
@MuchaBezUcha zgadzam się z Tobą w 100 %, też polecam Solatium Apartments ! Świetne mają te lokale, niedrogo, a każdemu należy się zaznać w życiu komfortu i luksusu! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AB Hostel to najnowsza perełka wśród oferty noclegowej w Warszawie. Super lokalizacja, przemiła atmosfera i fantastyczny wystrój! Ceny od 55zł do 130zł. Zapraszamy na naszą stronę internetową abhostel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnek
Poczytaj tutaj - http://bankhoteli.pl/ Np. hostele może i tanie, ale nie mieszkasz w jednym pomieszczeniu z innymi. Jak dla mnie to całkowita ostateczność. Dużo lepszym pomysłem jest po prostu znalezienie innego rozwiązania - też nie będzie to bardzo kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam przede wszystkim http://hotelinwarsaw.com - nie jest najtaniej , ale jak komuś zależy, aby wszystko było idealnie, to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hundzela
Weź na facebooka i poszukaj grupy noclegowe. W ten sposób można znaleźć niezłe perełki. Sama byłam dwa tygodnie temu w Wawie i nocowałam przez CS-a. Host zaprosił mnie do restauracji Osteria Limoni i wiem już, że będę tam wracać przy każdym pobycie w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedaleko Warszawy jest hotel w Jankach http://www.hotel-janki.pl/ , ceny mają dość atrakcyjne, do Warszawy stamtąd jest bardzo dobry dojazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×