Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzizas ja pierdole

hoduje moze ktos aloes???

Polecane posty

Gość dzizas ja pierdole

jakie trzeba zapewnic mu warunki zeby był ładny? Moj jest taki sflaczały i zółkną mu końcówki lisci,nie wiem czy cos z niego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tylkoo tylleee
podlewaj go ale tez nienazbyt obficie, moj stoi na balkonie w sumie w cieniu, tylko przez czesc dnia ma slonce, podlewany codziennie przy tych upalach co byly. jest piekny, ma grube lisci.. poszukaj moze na necie wiecej info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tylkoo tylleee
liscie zolkną, to zalezy jak.. jesli przy tym przysychaja to moze jest za cieplo i za suchi, po prostu za "duszno" dla rosliny ew. jakias choroba.. jesli nie schna a sa zolte to choroba najpredzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nic ale kiedys zgubilam
codziennie podlewaj i on lubi słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretka Beretka
no ja n ie wiem. moj stoi w oknie i tez jakis sflaczaly. a mojej tesciowej tez w oknie i rozrasta jej sie super. :( ale ja mam talent do usmiercania kwiatkow (sama nie wiem czemu) czy podlewam, czy nie, czy daje odzywki czy nie... rezultat taaki sam.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiijjjjjjjjjjwwwwwwwwww
powiam tylko ,że aloes jest z kaktusowatych i nie wolnp go często podlewać -jest przystosowany do życia pustynnego więc może byc po prostu przelany🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma wody na pustyni
Dokładnie. Aloes lubi suchą glebę więc zbyt częste podlewanie go uśmierci (zacznie gnić). Ja swój kwiatek podlewam 1 na tydzień i ma się dobrze. A stoi nie na balkonie tylko na parapecie w pokoju. Aha, jeden aloes został przeze mnie zmarnowany gdy był podlewany fusami z kawy (słodzonej). Przyplątało się jakies robactwo, zaczęło go podgryzać i w końcu usechł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiąc aloes to jedyna roślina jaka przy mnie rośnie. Nie mam zupełnie ręki do roślin i wszystko mi więdnie (poza aloesem) :) Podlewam go jak mi się przypomni, raz na tydzień, nawet rzadziej. No i trzymam go na parapecie , gdzie ma dużo światła. Strasznie się rozrasta i zastanawiam się , co można by z niego zrobić ?? Może znacie jakieś przepisy na maseczki, mikstury lub papki z aloesu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dwa aloesy
ale jakos szczegolnie sie nimi nie zajumje a mimo to rosna chc juz maja troche ciasno w doniczkach ale podlewam dosc duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dwa aloesy
ja swoje tez trzymam w dosc naslonecznionych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×