Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PANIpodrozniczka

CCC oszukuje na butach?

Polecane posty

Witam, myśle ze wiele z was tez zlapalo sie na zakupach butow w ccc. ja ostatnio kupilam dwie pary, w zestawie mialam fleczki, jednak one starczaja srednio na 2 tygodnie, chcac dokupic je w sklepie ccc, powiedziano mi,ze oni sprzedaja uty a nie fleki do butow!!!!pytalam w innych sklepach ,ale tez nie maja takich modeli czyli na dobra sprawe buty za 150 zl mam jakis miesiac uzytkowania:/ Czy wy gdzies dokupujecie fleki, czy oni w ogole moga produkowac takie \"jednorazowki\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie o jakie chodzi
jakie miasto? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska deska
a co sie czepiasz?? buts tez nie sprzedaje flekow ani rylko ani eksbut zachodzisz do szewca i ci da co sobie zyczysz. po co takie durnoty pisac??? gdzie cie oszukali??? nie widze tu oszustwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie o jakie chodzi
wiesz w Wawie to sa takie miejsca gdzie fleki nabijają po 5zł para a w Cz.to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Możesz oddac buty do szewca, on dopasuje fleczki lub dotnie odpowiednio do kształtu obcasa kawałek gumy. Koszt zależy od zakładu, generalnie w małych zakładach szewskich jest taniej, w specjalnych punktach w supermarketach drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia--
ja kupilam w inblu buty i fleki starczaly zaledwie na pare dni,jedynym ratunkiem jest szewc. moja kolezanka co 2 tygodnie chodzi buty podbijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma prawo pisac co chce na forum, ja uwazam,ze to producent powinnien zapewnic detale do swoich produktow. Chyba faktycznie przejde sie do szewca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mądra autorko
to ty nie jesteś, bo niesłusznie oczerniasz firmę, poza tym dopiero na forum cie oświecili, że można z butami iść do szewca, sama byś na to nie wpadła :D:D:D wstyd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahihi
Biegasz po całym mieście zamiast od razu isć do szewca! Następnym razem się zastanów zanim założysz temat, który cie ośmieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam...idz do szewca, zrobi ci porzadne fleki, jeszcze "zamaluje\" zarysowania na obcasie i inne takie kosmetyczne drobiazgi..nie ufam flekom, które mozna samemu "nabić"- latwo je zgubic, gdzies zostawić..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
Fleki do butow mozna kupic w sklepach z artykulami szewskimi, para kosztuje od 4 zl, zakladasz sobie sama w domu, zaden problem. Jesli chcesz porzadniejsze fleki - zanosisz buty do szewca i prosisz o fleki wyciete z takiego specjalnego materialu, jakby grubej gumy czy czegos. Kosztuje to okolo 15zl. Fleki ze sklepu scieram bardzo szybko, wiec te szewski sa dla mnie idealnym rozwiazaniem: sa grube i twarde, dodatkowo mocowane gwozdziami, prawie sie nie wycieraja. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska deska..... coś Ci się pomyliło, RYŁKO sprzedaje buty z zapasowymi flekami i zawsze można u nich kupić dodatkowe Mówię o Centrum mody A4 na Bielanach Wrocławskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrt
no moze i oszukuja... ale jak nie mozesz dokupic flekow to idz do szewca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uwazam ze sapasowe fleki
powinny byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska deska
hmm autorka napisała ze miała zapasowe fleki ale je zdarla i chciała kupic nowe,ktorych w sklpeie CCC nie sprzedaja i zarzuciła im w ten sposób oszustwo DO Agi29 droga pani... nic mi sie nie pomylila ze nie sprzedaja,bo u mnie takowych nie ma.A nie napisąłm nigdzie ze nie ma tych dodatkowych wraz z zakupionymi butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli fleczki aż tak szybko się zużywają , to może powinnaś zareklamować te buty ??. Wtedy powinni Ci je wymienić (albo buty albo fleczki). Jeśli pójdziesz z nimi do szewca i on Ci je wymieni w tym momencie stracisz na buty gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvion
Reklamacje nie obejmuja normalnego zuzywania sie butow podczas chodzenia - a scieranie sie flekow to przeciez typowe zuzycie. Niektorzy chodza w takie sposob, ze fleki zdzieraja sie w 2 tygodnie, nie ma rady. A szewcy sa po to, zeby pomoc i naprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvion
Raczej cos nie tak ze sposobem chodzenia, tupania itp. Niektorzy po prostu za mocno stawiaja stopy (np. ja - chodze jakos tak od piet i strasznie tupie). A fleki to tylko fleki, plastik, trudno oczekiwac supertrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc to **uje
oczywiście ze oszustwo, bo ja obleciałam wszystkie skepy NIGDZIE nie ma fleków, NIE MA, a problem jest bo jak masz zostawić u szewca buty w których chodzisz? co to za towar, do którego nie mogę dokupić elementu niezbędnego do jego użytkowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
gruba przesada ...Chociaz jak ma sie jedna pare butow,to rzeczywiscie jak zostawic u szewca?!?Chociaz mozna poprosic o zrobienie od razu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie zaufam takim sieciom jak ccc albo deischman, kupiłem tam buty zimowe za dobre pieniądze, po przechodzeniu jednego sezonu tył buta całkiem się rozdarł... nic tylko pogratulować trwałości towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można żyć na wiecznej reklamacji, gdy jedne się rozwalą oddajesz do reklamacy, dostajesz nowe i tak do śmierci, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iou'oi
FLEKI NA 2 TYGODNIE STARCZAJA? CO TY KON JEETEŚ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccc
dla mnie buty z ccc to niestety gowno. kupilam pare razy to 2 miesiecy nie wytrzymaly.nie kupuje w ccc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie kupuję fleków
jak tylko mi sie zetrą idę do szewca i robie takie, że starczają do końca buciego żywota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×