Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PANIpodrozniczka

CCC oszukuje na butach?

Polecane posty

Gość tak, ja dokańczam dłonią a on
ciesz sie,że fleki masz dołączone do butów. spotkałam się z tym,że tylko w CCC daja zapasowe fleki. kupuje buty roznych dobrych firm( venezia,prima moda,bata itp) i nigdzie nie dołączają zapasowych fleków tak jak w CCC, sznuj buty,podnoś kopyta jak chodzisz to buty będą w dobrym stanie. jak się zedrą fleki to buty oddaj się do szewca i zakłada nowe fleki i tak do końca żywota tych butów musiz robić. a poza tym mam wrażenie,ze masz ze 14 lat skoro takie durne pytania zadajesz:O JESZCZE OBURZONA,BO TWIERDZI,ZE ZOSTAŁA OSZUKANA!!! NA CZYM ZOSTAŁAS OSZUKANA??? mam siano we łbie,nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, ja dokańczam dłonią a on
i miej taką klientke jak autorka,co szuka zaczepki i gwiazdki z nieba oczekuje bo jest wielka pani klientka. parcuję w sklepie i wiem jacy sa ludzie. handel to ostatni kawałek chleba jaki chcę robic. ie daj boze pracować i miec takie klientki jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczkazakupowa
"ciesz sie,że fleki masz dołączone do butów. spotkałam się z tym,że tylko w CCC daja zapasowe fleki. kupuje buty roznych dobrych firm( venezia,prima moda,bata itp) i nigdzie nie dołączają zapasowych fleków tak jak w CCC, JESZCZE OBURZONA,BO TWIERDZI,ZE ZOSTAŁA OSZUKANA!!!" Całkowicie się zgadzam, ja też kupuje buty dobrych firm( venezia itd.) i co chwile czytam w necie jakieś głupie opinie - i tu nie chodzi tylko o CCC. Normalnie używać i ja swoje buty np. z Venezii mam już od 3 lat i nadal nie muszę się wstydzić jak idę w nich w gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze wymiane flekow zrobia Ci w www.cezarszczecin.pl bez lazenia po miescie i szukania flekow pasujacych do Twoich butow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×