Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia17

Czy waszym zdaniem blondynkom jest ładnie w czerwieni?

Polecane posty

Gość cvbb
Jasnych blondynek w czerwieni nie lubię. Czerwień to doskonały kolor dla ciemnych blondynek. W ogóle pytanie o jakim typie urody mówimy, jasne wlosy i jasna karnacja, czy raczej włosy o ciepłym odcieniu ale ciemniejsze i co za tym idzie ciut ciemniejsza karnacja również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne włosy ale o ciepłym złotym odcieniu, dość jasna karnacja i oczy brązowo-zielone. Jak myślicie bo zastanawiam się jaką bluzkę kupić tzn. w jakim kolorze oprócz czarnego bo mam już dużo czarnych bluzek. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasuje pod warunkiem, ze cera nie jest zbyt ciemna. bo jak widze obraz blondynki po przesadnym solarium w czerwieniu kojarzy mi sie z kiczem. jednak blondynkom polecam niebieski. zielony. roz. takze odcienie zlota i brazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynkom jest super
w czerwieni, sama mam platynowy blond, zielone oczy i lekko opaloną karnację. kazdy mi mówi ze w czerwieni wyglądam super i dobrze sie w niej czuje, choc mało mam rzeczy w tym kolorze. dodam tez ze nigy nie maluje usat na czerwono, to jednak pasuje juz tylko typowym brunetkom. u blondynki to wygląda sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jest platynowa blondynka
to wygląda to wg mnie wyzywająco, ale jak jest złoty, miodowy odcień blondu to podoba mi się bardzo. I czerwone usta też ładnie wyglądają. Duże znaczenie ma też fason bluzki czy sukienki, bo jeśli kolor jest odważny to pasowałoby już nie prowokować zbyt dużym dekoltem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynkom jest super
jestem platynowa ale nie wyzywająca strojem :) nie nosze czerwonych sukien z dekoltem czy bluzek, mam tylko jedna taka bluzeczkę ala kurteczka i jak ja zakładam to odrazu wyglądam "żywiej", fajnie czerwień podkreśla kolor włosów na zasadzie kontrastu. jestem zwolenniczką żywych kolorów ( ale oczywiście bez połączeń typu kanarek ), niz szarości. jeśli jest ciemny kolor, to musi byc akcent - np czarna bluzka i czerwony pasek itp. sadze ze blondynkom ładnie jest tez np w turkusowym, albo jasnym błękicie - sama nie nosze, ale widziałam kiedys tak ubrana kobiete - prosta długa błękitna sukienka i jasne, platynowe włosy - efekt był świetny, nawet styliści chwalili to połaczenie , bo to akurat był program o modzie. A do tego jak taka blondi ma błękitne oczy to juz cudne połącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdf
a co Wy sie tak boicie tego prowokowania?:) zyje sie raz!niech se chlopy popatrza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem blondynką, ale czerwieni nie zakładam, bo zwyczajnie mi nie pasuje. Jeżeli już to jakieś czerwone dodatki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem platynową blondynką chociaz włosy maja złocistomiodowy odcień, skóra leciutko opalona ale buzia zawsze jasna i jest mi paskudnie w czerwieni chociaz lubie ten kolor ale wystepuje u mnie tylko w dodatkach, no i mam czerwone cuty i czasem czerwone pzokcie u nóg;) ale znowu moja kolezanka, platynowa, bardzo jaśnutka blondynka, bardzo jasna karnacja - zwala mnie z nóg kiedy pomaluje usta na czerwono albo załozy cos czerwonego no poprostu genilnie wygląda musisz poprostu ubrac coś czerwonego i wtedy ocenić mnie jest na przykład bardzo do twarzy w bieli, zieleni, czerni, turkusie, odcieniach niebieskiego, szarościach w samym rózowym wygladam brzydko ale np. jasny róż w polaczeniu z szarym wyglada juz super a nie mogę odżałować tego, że nie pasuje mi żółty kolor:( a znam blonydnke, która w tym kolorze wyglada zjawiskowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×