Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

problem z zakupami

Dżinsy w rozmiarze 29-jaki to rozmiar ubrania?

Polecane posty

Gość MIKA2000
a 27?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super balsam
jak nosilam w27 to mialam roz 36, teraz nosze w30 i mam roz 38.. w 29 to cos pomiedzy 36/38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze M czyli 38 a w tej rozmiarowce wychodzi mi wlasnie 29. chociaz na przyklad w bershce 29 to 40, wiec to zalezy od firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za cholera
mnie sie wydaje ze normalne 38, jak cos to juz blizsze 40 niz 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja noszę dżinsy
26/32 lub 27/32. Normalnie mam rozmiar 34 albo 36 zależy czy ubrania są zawyżone czy zawyżone. Więc te 29 to chyba coś ok. 40 (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja noszę dżinsy
miało być zawyżone czy zaniżone... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie rozmiarowka rozni sie nieco w zaleznosci od firmy ale na ogol 29 to rozmiar 40 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W27 L36 / W28 L36 Ja nosze w reguły taki rozmiar dzinsów. A jezeli chodzi o takie zwykłe ciuchy to rozm 36/38 W=szerokość w pasie w calach, L=długośc nogawki mierzona od kroku w calach. Jeden cal=plus minus 2,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja kupiłam dżinsy z Wranglera z lewego źródla,gdyż nie stać mnie na zakupy w sklepie firmowym.Granatowe z patkami na pupie i też rozmiar 29(tak pisze,samo 29.Nie wiem,czy to odnosi się do w czy L), a w biodrach ma 87,więc rozmiar 40 nie dla nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie sa roznie oznaczane. albo 28/32 np. albo samo 28. moze byc jeszcze tak, ze rozmiar jest podany jako 4. 4=rozmiar 28 2=rozmiar 27 0=rozmiar 26 natomiast 29 to tylko i wylacznie wymiar w pasie jesli jest podane samo. dlugosc nogawki trzeba zapytac w sklepie badz sprawdzic w tabeli rozmiarow danej firmy. czesto samo 28 to nogawka 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×