Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estrella1234

ZADUZYLAM SIE W MOIM LEKARZU 20 LAT STARSZYM / CO WY NA TO ?

Polecane posty

Gość Estrella1234

Czesc Wam wszystkim Zaduzylam sie w moim lekarzu chirurgu ktory niedawno mnie operowal.Przed operacja bylam u niego na paru wizytach.Facet mnie po prostu zauroczyl.Bardzo wysoki,inteligentny, lysawy / takich lubie /, o cudnych rysach twarzy ,kolo piedziesiatki.Dodam ze mam 31 lat i jestem mezatka od wielu lat.On na reku tez mial obraczke.Po operacji mialam u niego kilka wizyt i zawsze mnie oniesmielal.Postanowilam do niego napisac maila.Na pierwszy odpisal,na drugi tez ,przy trzecim powiedzialam mu co do niego czuje .Czekam na odpowiedz ktora powinna dojsc jutro lub pojutrze jezeli dojdzie.Jak myslicie czy cos z tego moze wyjsc ?Tylko najgorsze ze ja nic nie chce...Bardzo mnie sie podoba i podnieca mnie ale nie mam zamiaru zmarnowac zycia ani jemu ani sobie.Czesto wyobrazam sobie jak sie kochamy w jego gabinecie.Co o tym sadzicie ? Czy mam dalej brnac czy sie nie kompromitowac ? Czy wedlug Was sa jakies szanse na mala przygode ?Z mezem zadko sypiam,mozna powiedziec ze moj stary na nic nie ma ochoty i jestem niezaspokojona.Marzy mi sie ostry sex i podniecenie.Blagam poradzcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operacja plastyczna
I co odpisał ci coś????Ja też troche zaświrowałam na mojego lekarza...Jestem przed operacją-dopiero byłam na konsultacji.. Kombinuję jak tu go poderwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to lekarz
mnie sie podoba dr szczyt:-)widziałam go narazie tylko w telewizji ale bardzo mi sie podoba...Mam konsultacje u niego na grudzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest dobre wyjście. Nie niszczmy swoimi pragnieniami uczuć i życia drugich, szczególnie kobiety, która jest żoną chirurga. To nie w porządku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirirrirri23
wiesz powiem ze on ma takich kobiet *ZAUROCZONYCH* pwenie na peczki i ja bym sie 100 razy zastanowila na twoim miejscu!ja terz poszlam kiedys w tango z starszym facetem o 20 lat moim bylym szefembylo bosko .ale sie skonczylo i teraz znowu spodobal mi sie jeden ale mlodszy o 2 lata.bo to tak jest jak zasmakuje to chce sie wiecej.a wkoncu zyje sie tylko raz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrellita1234
No wiec z biegiem czasu musze stwierdzic ze sytuacja sie zmienila... na moje szczescie lub na nieszczescie.Wiec wyznalam mu co czuje a on bardzo grzecznie i z dystansem odpowiedzial ze "ma nadzieje ze w zaden sposob nie dal mi do zrozumienia ze ma ochote na przygode gdyz gdyby tak sie przypadkiem zdarzylo,jakis gest ktory zle zrozumialam i odebralam ,na pewno by tego zalowal ..." Niezle ... jakby ktos strzelil w morde ... ale w sumie to dobrze,ja sie otrzasnelam i powiem Wam ze po takiej odpowiedzi mam dla niego jeszcze wiekszy szacunek , no bo same powiedzcie gdyby kazdy lekarz spal ze swoimi pacjentkami no to co to by bylo ?! W kazdym razie troche obciach bo mam u niego wizyte w grudniu...Nie wiem jak spojrzec mu w oczy ale chyba po prostu wcale nie bede patrzyla ! Jak tak pomyslec to z czym do ludu ? Lepiej poszukac sobie mlodego,napalonego kochanka w pelni sil , dyskretnego i ktory nie ma nic do stracenia ... pozdrawiam Was dziewuchy ...no i plec brzydka rowniez !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilas se siare i gosc
ma teraz pewnie z ciebie ubaw, ryczaca trzydziecha zabujala sie w nim jak nastka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany.................... Estello-to jest właśnie to czego się boję-że jeśli ja coś tam coś tam spróbuję-on nie będzie zainteresowany-to zawsze moge spalić sobie dobrego chirurga (jeśli takim się okaże).Jezu spółczuję Ci-ja nie wiem czy miałabym odwage przyjść po takim czymś do lekarza... Ale może stanie się też tak-że sie facet namyśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrella1234
Wiesz co ? nie zalezy mi na tym czy sie namysli czytez nie,moze nawet i mu spojrze w oczy bo w koncu jak na to patrzec z boku to wszyscy jestesmy tylko ludzmi i kazdy swoje slabosci ma ... ja tez !!! Byl moment ze on byl moja slaboscia ale nic nie wyszlo i trzeba sie z tym pogodzic , przejsc obok ! A tak naprawde to co nam w ludzich imponuje ? Nam kobietrom w mezczyznach ? Wladza / no i niektorym kasa ale nie w moim przypadku /, ja lubie wladze w mezczyznie ! A jak tak spojzec z boku to facet ma 20 lat wiecej niz ja , wytlumaczylam sobie to nastepujaco i to mi pomoglo pogodzic sie z jego decyzja : nie patrzac ze to jest lekarz / lekarz to tez czlowiek jak i inny z tym ze zrobil studia i sie wyuczyl zawodu jak mechanik,elektryk czy inny /, wyobrazilam sobie ze to stary facet bo w wieku 30 lat jak sie patrzy na faceta 50 lub po to juz stary ,w sumie taki dziadek to powinien byc dumny ze mlode sie za nim ogladaja , ze ma popyt bo za pare lat to juz za nim sie nikt nie obejzy ... przejdzie na emeryture i sprawa ucichnie ...pamiec o nim zaginie ! Wiec dla niego to powinien byc zaszczyt a jak tego nie zrozumial to kij mu w oko...A moze po prostu kocha swoja zone lub kochanke ? Kto wie .... Pomysl sobie ze my jestesmy mlode / jeszcze mlodsza jestes ty / i naprawde z mojego doswiadczenia warto wiazac sie z mlodymi facetami max .10 lat starszymi od siebie ale to naprawde max. !!! Taki mlody facet ma cudne cialko,delikatne jak jedwab i umiesnione a starszy to juz co innego,sama zobaczysz kiedys roznice ! OK Koniec tych wywodow na dzis powodzenia Tobie i czekam na pare slow jak masz ochote !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrella1234
AAAAAAAAA odpowiedz do osoby ktora powiedzial ze facet ma ze mnie ubaw ... Wiesz co ? ja nie jestem "ryczaca trzydziecha " tylko dorzala kobieta ktora wie czego chce , a gdyby nawet to ja mam z niego wiekszy ubaw bo on chociaz lekarz ma przeszlo 50 lat i jest stary i lysiejacy a ja mam 30 lat i jestem jeczsze mloda i w pelni formy ,atrakcyjna kobieta za ktora faceci ogladaja sie tam gdzie jestem.I jezeli chcesz wiedziec to w moim wieku kobiety sa najbardziej pobudzone seksualnie , nawet do tego stopnia ze nie potrafisz sobie tego wyobrazic ...To piekny wiek w ktorym nie ma wstydu,oporow i tabu w seksie , w ktorym wie sie czego chce wyroslo sie z okresu kiedy mowiac o kochaniu sie czerwienialy policzki a nie doszlo sie jeszcze do okresu kiedy juz nic sie nie chce ...Ja jestem kobieta i mezczyzni to widza ...Lekarz tego nie zauwazyl albo po prostu ze wzgledow osobistych nie mogl zauwazyl ... Szanuje jego decyzje .Nawet bardziej niz ty sobie potrafisz to wyobrazic ...Cenie go za to ze na mnie nienaskoczyl bo gdyby polecial na moja propozycje to nawet moze bym stracila do niego zaufanie i bym sie wystraszyla ! Ale Ty sie chyba musisz nauczyc zycia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estrello-czytajac Twoje wypowiedzi-widać ze jesteś fajną,dojrzałą babką-która wie czego chce.Podoba mi się Twoje podejście do sprawy jak i do jako-takiego ,,odrzucenia,,.Jednak jedyne co mogę Tobie powiedziec na ten temat-to to że masz absolutną rację.Ja osobiście w tym wieku nie chciałabym miec faceta w wieku 50 lat (2 razy więcej niz mam)-i również uważam ze 10 to max (no moze z poślizgiem-2-3 letnim).Ile ma mój lekarz-nie wiem..mogę tylko przypuszczać-czy jest żonaty-tego też niestety nie wiem.Jeżeli okazało by się że jednak kogoś ma-nie wiem czy zdecydowałabym się na uwiedzenie go (choć pewnie robiłabym to wbrew sobie-i nie potrafiłabym na tym zapanować).Tak to już mam. Kurcze-strasznie dziwnie się czuję-bo mam tak 2 raz w zyciu-po prostu widzę po raz pierwszy i trach....wariacja.Naprawde nie wiem co robić-czy iść za falą czy przetłumaczyć sobie że nie ma sensu,znależć milion powodów mówiących przeciwko.... Mam czas do zabiegu-by to wszystko przemyśleć-ewentualnie przybrać jakiś ,,plan działania,,...ale jaki?Jak się zachować,co mówić-a czego nie,co zrobić..... Qrcze-On jest boski. Estrella-daj maila-to coś ci napiszę-ew.wyślę jego zdjęcie...no i nie ukrywam że jestem ciekawa Twojego :) Ja jednak myślę ze ten Twoj to sobie przemyśli sprawe do waszej konsultacji...czy nadal byś była nim zainteresowana,gdyby okazało się ze coś jednak chce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrella1234
Hej...popiszemy na priwie jak chcesz.Moj adres znajdziesz na samym poczatku moich wypowiedzi , jest podany w nawiasie , nie chce go tu powtarzac ...Wyslij mi linka na priwa ze zdjeciem Twojego doktorka a ja Ci wysle mojego.Powiedz tez jaka bedziesz miala operacje i kiedy...Pozdrowionka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła jesteś
Estrello i jak zakończyła się twoja przygoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety....
są głupie , i naiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I pewnie
Miedzy innymi w taki sposób powstają naganiaczki. Zakocha sie jakaś w lekarzu i pózniej robi mu reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim szczere kondolencje dla męża, że miał oczy w d... I facetom się dziwić, że chodzą na boki jak takie jak Ty same się wystawiają. Jak Ci tak złe to zostaw męża i rozkładaj nogi każdemu który Cie podnieca... może trafi się jakiś ogier co Ci dogodzi i spróbuj z nim sobie ułożyć życie, to moja rada... I Ty piszesz, że nie chcesz niszczyć życia sobie, może najpierw pomysł o innych np. o zonie tego lekarza i konsekwencjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie wybiera
zakochać się można ,ale po co zaraz rozstawiać nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do virtualgirl
Popieram to co napisalas!! Przynajmniej jedna pożadna sie trafiła , bo teraz to same kur... I materialistki chodzą po tym świecie . Cieżko o kogoś pożądanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie wybiera
chyba masz złe doświadczenia, myślisz, że jeśli dziewczyna się zakochała to musi zaraz być d...ką. Może to porządna i uczciwa dziewczyna, tylko kochliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ykjgh
Zejdz na ziemie kobieto, i zozejzyj sie! Lekarz zapewne był miły , szarmancki, a panna sie zautoczyla, bo maz sie jej znudził. aż strach pomyśleć ile takich kochliwych desperatek ma Szczyt , Łatkowski, Broma , bo oni sa bardzo mili , lubią żartować itp,... a naiwne babki zaraz sie podkochuja .. Porazka ! Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła babka
A ja nie wierzę w tę historię. Wysyłać maile z wyznaniem miłości, nie to jest naciągane. Ktoś napisał dla lepszego wizerunku osób na takich stanowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie wybiera
a gdy zabieg niewyjdzie, miłość przeradza się w nienawiść. Niebezpieczne emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraD
Pożądna i uczciwa meżatka nie myśli o dobrym rzniecu z innym bo ją ma kto regularnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd takie pomysły
głodnemu chleb na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraD
Do "skąd takie pomysły" czytałas posutorki? to chyba ona jest glodna nie ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd takie pomysły
ja po prostu w to nie wierzę, jaką trzeba być kobietą, żeby wysyłać miłosne mail'e lekarzowi czy wogóle komu kolwiek, mając męża. Myślę, że ktoś chciał pokazać jakie to te pacjentki są głupie a "oni" jacy rozsądni. Według mnie to chwyt reklamowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety,pomyślcie...
zanim podejmiecie jakąkolwiek dyskusję w temacie. Czy warto wypowiadać się o kimś takim na forum jak autorka wpisu? Z pewnością, nie! Takie osoby sie ignoruje,gdyż są niewiele warte i tyle w temacie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraD
"skąd takie pomysły" nie wiem w jakim swiecie żyjesz że nie wierzysz w takie rzeczy... Mam kolegow zalogowanych na roznych stronach randkowych. Mowia, że pełno tam mezatek proponujacych sex i jakies układy. Po prostu wstyd żeby kobiey tak sie zachowywały. Dno nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×