Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estrella1234

ZADUZYLAM SIE W MOIM LEKARZU 20 LAT STARSZYM / CO WY NA TO ?

Polecane posty

Gość skąd takie pomysły
ja jestem przykładną zoną i matką, nie potrzebuję przygód. Muszą to byc strasznie puste babki lub bardzo nieszczęśliwe w swoich związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraD
Chylę czoła... Cenie ludzi, którzy siebie cenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd takie pomysły
Sandra są i ludzie lekkich obyczajów, mnie to nie rajcuje. Nie po to zakłada się rodzinę, wychowuję swoje dzieci na uczciwych ludzi. Zazwyczaj takie obyczaje wynosi się z domu rodzinnego, więc dajmy dobry przykład swoim dzieciom. Bądźmy uczciwi i wrażliwi na krzywdę drugiego człowieka, to naprawdę popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "bzdurka"
pisanie w tym temacie to strata czasu! Ludzie zrobili się próżni, w głowach im tylko poprawianie wyglądu i zdrada. Naoglądali się filmów amerykańskich i chcą życ jak oni. Wystarczy poczytać kilka wątków, kobitki nie wiedza co to ortografia, ale piersi wiedzą gdzie powiększyć. Do czego ten świat zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qteub
A co ma ortografia do operacji plastycznych ?! Co nie którzy siedzą wiele lat za granicą , i nie pamiętają pisowni j.polskiego. Nic w tym dziwnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qteub
Nikt nie będzie siedział specjalnie ze słownikiem żeby coś napisać ! Chyba najważniejsze jest kto ma co do przekazania, a nie pisownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonista@o2
widać poziom ludzi decydujących się na zmianę swojego wizerunku. Nic dziwnego, że mają do nas takie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankooooooooooooo.............
Przecież ten temat to prowokacja...jakiś plastyk chirurg sobie napisał historyjkę by pokazać jacy to oni są "rozsądni" w porównaniu do swoich rozchwianych psychicznie pacjentek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonista@o2
zapomniałeś dodać niekiedy i analfabetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteta,
to dlatego podpisuje się puste kartki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jankoooooooo..
może byc i tak jak piszesz, ale nie zdziwiłabym się gdyby rzeczywiście taka historia miała miejsce. Kobitka naczytała się romansów i postanowiła spróbować wcielić się w główną bohaterkę. Tylka zapomniała, że prawdziwe historie nie zawsze konczą się happy endem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polonista@...
Ty polonisto, jest takie świtne powiedzenie: "Mądry wszystko zauważa, głupi komentuje":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wreszcie ktos
skasuje ten uwlaczajacy godnosci ludzkiej watek, bo az sie zygac chce......:-o blaaaagam moderatorow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonista@o2
jaka znajomość powiedzeń, szkoda, że wybiórcza i nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Polonista@o2
Nigdy nie kłóć się głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy,a on i tak pokona cię swoim doświadczeniem. Bez komentarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonista@o2
swoją ripostą, tak błysnęłaś, że aż pojaśniało wokół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karine
Do polonista. Nudzisz sie bardzo , i jesteś złośliwą osobą. Operować się moze każdy nawet ten co robi błędy . A jak jesteś zazdrosna , bo ciebie nie stać to nie krytykuj innych! Ludzie popełniają błędy co wcale nie oznacza ze sa tępi , i bez wykształcenia . Ja juz siedzę 15 lat za granica , i nie pamietam pisowni , i nie mam zamiaru siedzieć ze słownikiem aby cokolwiek napisać ! Skonczylam fobra szkole i mam dobra prace. Jak ktos ma trochę oleju w głowie to potrafi to zrozumieć , a Ty najwyraźniej jesteś złośliwa osobą. Nie wypada wytykać błędów! Brak taktu , i złośliwość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonista@o2
Karina, to wiele tłumaczy i przepraszam jeśli Cię uraziłam. Nie jestem złosliwa, poczytaj inne wpisy, poziom nie jest rewelacyjny, a naganianie ludzi na określonych fachowców jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ciagniecie ten bzdurny wątek, ani to ma sie do zabiegów, ani operacji. Temat rozpoczęty kila lat temu. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co autorka tego postu miała do przekazania?? Swoją pseudo kobiecość i subtelność! Jak w ogóle kobieta możne tak napisać... "można powiedzieć ze mój stary na nic nie ma ochoty i jestem niezaspokojona.Marzy mi sie ostry sex..." To moja suczka ma więcej moralności. Kobiecie się nudzi i szuka ch... do d... Wybaczcie za kolokwializm ale lubię nazywać rzeczy po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bico!!!
a Ty jak szukałaś męża, to o czym myślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfg
Do bico. A co to za idiotyczne pytanie wogole? Chyba nikt nie szuka tylko po to męża zeby uprawiać z nim sex. Chyba nie to jest numerem jeden w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bico!!!
a ta dziewczyna to myślisz, że chciała z lekarzem uprawiać sex i czy się w nim zakochała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bico!!!" Ja za facetami nie biegam i meża nigdy nie szukałam, aż taka desperatką nie jestem... przeczytaj uważnie co pisała autorka postu ona męża już ma i szuka wrażeń. Jeśli się kogoś kocha to nie myśli się przede wszystkim o jego fiucie... No chyba że dla Ciebie sex = miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bico!!!
nie poszłabym z facetem do łóżko nic do niego nie czując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co słychać u autorki tego postu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też ten sam problem Mój ma ponad 50 lat jest z Poznania i co mam zrobić. Rozum podpowiada mi że nie powinnam , ale motyle w brzuchu nie chcą dać zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, który to taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chwilowe. Zaraz przejdzie. Lekarz z pacjentem nie może .etyka lekarska tego zabrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, a gdzie jest tak napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×