Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evenual

ZAPACH Z PRALKI

Polecane posty

Gość evenual

Moja pralka brzydko pachnie. Sprawdzilismy z mezem filtr, jest czysty. Zostawiam pralke otwarta, by sie wietrzyla, a i tak caly czas brzydko pachnie (wilgoc, stechlizna...). Moze ktos z was mial ten sam problem i udalo mu sie pozbyc brzydkiego zapachu? e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dziwne... bo pralka raczej powinna byc szczelna. Nie piszesz, ze cieknie... Moze wilgoc zbiera sie gdzie indziej? jak juz nie jest na gwarancji, to ja bym ja \"rozebrala\". A druga mozliwosc jest taka, ze macie wilgoc w miejscu, gdzie stoi pralka. albo jak jest nowa, to moze w magazaynie sklepu stala w jakims podejrzanym miejscu. Kiedy zaczely sie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczyściłaś szufladki
na proszek, płyn do płukania i po ich wyjęciu tę wnękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczyściłaś szufladki
słyszałam też że pralki ładowane od góry po jakimś czasie śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
też tak śmierdzi nie pomaga rozbieranie, czyszczenie szufladek, ani filtra. I woda z prania tak samo śmierdzi. Faktycznie jest ładowana od góry- Whirpool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evenual
szufladki wyczyscilam, ale przypomnialam sobie, ze rzeczywiscie moze smierdzi tam gumowa uszczelka (miedzy pralka, a drzwiami). z tego co pamietam, to ma zakladke, wiec moze tam sie cos zbiera. jak wroce do domu to sprawdze. pralka to classic, z drzwiami od przodu. dzieki za sugestie. ;-) e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Zawsze mozesz po prostu przeprac z octem, albo ewentualnie z jakims plynem dezynfekujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjvvvvvvv
a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta131077
Zapachy są obrzydliwe mało tego dodaje do prania płyn do płukania a moje pranie nic nie pachnie wręcz przeciwnie czuć jakby przeszły pralką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak cenowo te wielorazowe
Wstaw pranie na 90 stopni ,moze byc pusta pralka albo reczniki ,scierki itp.Podobno pomaga,pozniej smiga jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kotki dwaaa
właśnie ! :D Raz na jakiś czas trzeba pralkę przelecieć na 90 stopni :D Wszystko się "wygotuje" i nic nie śmierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×