Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Integra

WESELE W SOBOTE

Polecane posty

ja mam pytanie : mam włosy szybko przetłuszczające się i boje się że jak fryzjerka zrobi mi fryzurkę o 13 (a włosy myte ok 11 bo wizyta na 12) do w sumie do północy nie wiem czy będą jeszcze oki wyglądać a głupio będzie jak sie porobią tłuste ... martwi mnie to teraz szczególnie że moja grzywka to po niecałych 12 godzinach wygląda tragicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny wiem
Integra poprostu powiedz o tym fryzjerce. ona bedzie wiedziala co robic. pewnie uzyje lzejszych kosmetykowi i nie skorzysta z nablyszczacza. a kiedy masz to wesele?? jesli nie jutro to lec do apteki i kup jakies cudo do przetluszczajacych sie wlosow i pouzywaj przed weselem. a ja owszem przymiezalam ta sukienke i te buty ale juz sama nie wiem. bo sukienke dostalam od panny mlodej. bede druhna. slub a amerykanskim stylu.bedzie wiele druhen wszystkie w identycznych sukienkach. a ja mam buty jakie mam i zaluje kasy na nowe.. no nie wiem.. kolor moze i pasuje ale ten obcas.. takie platformy. ta sukienka z tylu wyglada jak koszula nocna wiec bardzo delikatna chociaz wcale nie skromna ale taka lekka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny wiem
a i mam tez taki problem ze bede robila sobie sama makijaz bo zaluje kasy rowniez na kosmetyczke.. a mam znamie na twarzy,takie przebarwienie, wprawdzie udaje mi sie dosc dobrze zatuszowac ale skora w tym miejscu sie poci od nadmiaru kosmetyku i co pol godz bede musiala robic poprawki.. a makijaz wykonam juz rano..bo o 11:00 juz beda robione zdjecia.. kiedys kosmetyczka ktora mnie malowala uzyla takiego kosmetyku zamiast podkladu..taki bardzo dobrze kryjacy..miala to w pojemniczkach w roznych kolorach..nie pamietam jak sie to nazywa.czy ktos moze sie orientuje? bo chyba kazda kosmetyczka tego uzywa. jestem ciekawa gdzie mozna to kupic i ile to kosztuje..bo zamaskowalo to idealnie znamie i przec cala noc nie poprawialam makijzu, trzymal sie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny wiem
Integra niech fryzjerka umyje Ci wlosy. bo cos wyczytalam ze pisalas ze o 11:00 a wizyta na 12. no i w sumie to udanej zabawy zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie pizdzielca z tymi
weselami.jeszcze zrozumiałe byłoby gdyby to panny młode się tak podniecały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny wiem
to nie jest jedyny moj pizdzielec niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele było naprawdę udane dawno już się tak nie natańczyłam fryzurka była bombowa i chyba byłam najlepiej uczesana na całej imprezie a to za jedyne 30zł makijaż samodzielnie wykonany no i manicure . chętnie powtórzyłabym to w przyszłą sobotę ;) miałyście racje najważniejsze to dobre nastawienie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny wiem
a jaka mialas fryzurke?? ja jeszcze jestem niezdecydowana...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzurka w sumie trochę trudno określić fryzjerka załamywała ręcę nie wiedząc w sumie co zrobić ostatecznie spięła włosy w gumkę taką małą i z tej \"kitki\" wzięła włosy na lokówkę i tak ładnie je rozłożyła i ułożyła na głowie że nikt by nie pomyślał że mam mało włosów do tego fajnie mi ułożyła grzywkę normalnie wyglądałam jak nie ja za jedyne 30 zł super wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×