Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość ewela 20
przepraszam chcialam napisac pozywywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgffdgsgsgs
czy moge stosowac norprolac lub bromergon ( na obnizenie prolaktyny) razem z tabletkami antykoncepcyjnymi yasmin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adachowa
Witam.Chyba za dużo czytam i zawsze wynajduję to co najgorsze:( Po pierwszym dziecku wstyd się przyznać ale jeszcze nie byłam u ginekologa.Mój księciunio ma 17 mcy.Okresu dostalam jak miał 10mcy. Miesiąc temu miałam dość obfity @ ale krótki. W tym miesiącu tydzień przed spodziewaną @ dostałam plamienia które trwalo 2 dni. Stosujemy z mężem stosunek przerywany ale staram się żeby było to w dni niepłodne.Oczywiście JA histeryczka:) jedyne co wyniosłam z przeczytanych wiadomości z internetu to to ,że nie jest dobrze.Co jest bardziej prawdopodobne:ciąża czy choroba? Jeżeli chciałaby pani mi poświęcić chwilkę i swoim fachowym okiem ocenić moje schizy to byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam Nina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiew
Nie chce miec nadzieji bo sie jej boje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena24
BARDZO PROSZE O PORADE.GDYż LEKARZ NIE ODPOWIEDZIAł MI KONKRETNIE DO TEJ PORY.28 CZERWCA TEGO ROU URODZIłAM DZIECKO.PIERWSZA MIESIACZKE WYWOłAłAM LUTEINą 5.WRZEśNIA.NASTęPNA POJAWIłA SIę JUż SAMA 6 PAZDZIERNIKA.I WTEDY ROZPOCZEłAM PIERWSZE OPAKOWANIE PIGUłEK.DZIś BIORE OSTATNIA I NPRZERWA.PROBLEM MAM TAKI,żE HCG MI SKACZE.NAPOMNE ZE OSTATNI STOSUNEK ODBYłA15 SIERPNIA.WYNIKI HCG Są NASTęPUJąCE{ROBIE CO TYDZIEń) (11.48) (>1) (15,2) (>1) A DWA TYGODNIE TEMU 5,17. {te wyniki są już po luteinie i z "abstynencją seksualną" LEKARZ KAZAłA MI ZROBIć USG WYNIK:ZAT.DOUGLASA WOLNA.OBUSTRONNIE WIDOCZNY WZMOżONY RYSUNEK NACZYNIOWY PRZY MACICZACH.ENDOMENTRIUM II FAZY CYKLU GRUBOśCI 13mm.PRZYDATKI P.O WYM 31/22mm Z PęCHERZYKIEM O śR9 mm PRZYDATKI L.32/22.BADANIE TE ROBIłAM PRZED Tą DRUGą MIESIąCZKą 03 PAżDZIERNIKA.A MOJA DOKTOR ZA GRANICą I NIE WIEM NIC.PYTANIE JES TAKIE CZY MOGE BYC W CIAżY?CZY TO CHOROBA?A MOżE TAK DłUGO TO KRąZY WE MNIE PO PORODZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena24
MAM PYTANKO .JAK DłUGO PO PORODZIEMOżE SIę UTRZYMYWAć HCG WE KRWI.OTóRZ JA URODZIłAM 28 CZERWCA I OD TAMTEJ PORY MIAłA 2 MIESIąCZKI PIERWSZą WYWOłANą LUTEINA ,A NASTEPNA SAMOISTNIE.NASTEPNA LADA DZIEń.OSTATNI STOSUNEK MIAłAM 15 SIERPNIA.OD TAMTEJ PORY BYłY TE MIESIąCZKI.JEDNAK HCG CAłY CZAS MI SKACZE. WYNIKI:(11.48) (>1) (15,2) (>1)(5,17) ROBIONE W ODSTEPACH 1 TYGODNIOWYCH.USG ROBIONE 7 TYGODNI PO STOSUNKU NIC NIE WYKRYłO.BOJE SIę żE MOżE TO BYć CIążA.ALE TESTY PłYTKOWE TEż NIE POKAZUJą CIążY .PROSZE NAPISAć CZY TO NORMALNE,A MOżE CHORUJE NA COS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena24
UPS Mąż ZA MNIE TEż NAPISAł.MARTWI SIE CHłOPINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsxedccdexswzaq
biore tabletki Logest juz od ponad 8 miesięcy. na początku pierwszego opakowania (tak jak kazda z nas zapewne) mialam plamienia podczas brania tabletek przez około 2 tygodnie pozniej to ustaopilo i nie pojawilo sie juz wiecej. teraz biore ktores z kolei opakowanie, jestem przy 9-tej tabletce i mam jakies dziwne plamienia ;/ a moje pytnie jest takie : czym to moze byc spowodowane i co sie dzieje ? ale jeszcze wspomne ze 9 dni temu gdy mialam koncowke okresu doszlo do wytrysku w moich okolicach narzadow plciowych. czy te plamienia moga byc tym spowodowane?? i boje sie ze jestem w ciazy... czy to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh...
Witam. Mam pytanie, co może oznaczać krwawienie po stosunku? Krwi jest malutko. zdarzyło mi się to 2 razy... nie jest tak za każdym razem. pierwszy raz 2 tyg temu a ost wczoraj... czy to może mieć związek z tym że nie krwawiłam podczas 1 razu? proszę o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ech ---- powiemci tak ma po kazdym stosunku od niedawna mam krew i nie malutko ale tak jakbymmiala okres po stosunku a zaczynam to miec w trakcie juz stosunku. poszlam do lekarza i okazalo sie ze to nic sie nei stalo ale mi pwoiedzaial ze tak moze byc ze ma sie krew ze stosunek byl zaostry itd. ale w moim np. wypadku mam nadzerke poczatkujaca i krew po stosunku u mnie sie pojawia wlasnie przez ta nadzerke chodz jak lekarz mnei badal zadnego podraznienia nei bylo zadnej ranki.mzoe idz do lekarza niech cie zbada mzoe tez masz nadzerke?albo moze cos sie poronilo w srodku lub zamocny stosunek wiec przyczyn moze byc duzo.ale najlepiej idz do lekarza i sie go poradz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przed miesiaczka zaczelo mnie swedziec i piec w okolicach intymnych podejrzewalam grzybka ale nie moglam isc do lekarza bo lada dzien mialam dostac okres i dostalam go ale w pierwszy dzien nie moglam nazwac go okresem tylko lecialy mi same takie rozowawe miesiste i zbite skrzepy(przeprzaszam ze to brzmi tak niesmacznie) na drugi dzien tez lecialy ale juz takie normalne jak przy okresie co to moze byc prosze pomozcie bo sie niepokoje pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrena
mam takie pytanko. Mam ból migrenowe i często faszeruje się lekami, dodatkowo biorę tabletki anty, ostatnio zostały przepisane mi nowe leki i nie wiem czy nie mają one jakiegoś wpływu na skuteczność anty. To jest Coffecorn, i Cinie, wiem że leki przeciwbólowe nie ingerują ale to nie są takie typowe, więc... będę wdzięczna za fachową odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam.Mam do Pani pytanie odnosnie wyniku prolaktyny: Prolaktyna PRLng/ml PRLpoMTCng/ml N:5-35 9.97 226.16 tak dokladnie mam napisane na wypisie,dodam ze jestem po hsg wynik wyszedl dobry.Bede wdzieczna za odpowiedz.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka85
hej mam pytanie .bralam tabletki rok teraz mam miesiac przerwy i okres mam normalnie dostac w ta sobote czy przy przerwie dostane go normalnie czy opozni sie?????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje koko
wzięłam wczoraj tabletkę anty o 20.15 a dostałam biegunki o 22.00 czy tabletka sie wchłonęła??? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje koko
tzn. nie wiem czy to była biegunka bo poszłam o 22.00 tylko raz.... ale poszło na rzadko że sie tak wyraże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
dałam ci odp. w innym temacie chyba o Novenette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze pomóż---------------/-
Jakie są obiawy pierwszej miesiączki? czy przezroczysta Wydzielina na bieliźnie może być sygnałem że wkrótce dostanę okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że pani nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc nie warto pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy pojawi sie krwawienie po odstawieniu? biore novynette. jako ze wizyta u ginek przypadla w 5tym dniu cyklu to zalecil brac od 5go. Kazal do 10ciu dni zachowac szczegolna ostroznosc gdyz dopiero po 10ciu dniach bedzie pelna antykoncepcja. Przyznam ze 10ciu nie wytrzymalismy i 8go kochalismy sie ale \"nie do konca\". Prosze o odpowiedz. we wrzesniu br.poronilam (4msc)i nie chce kolejnej. jestem tez ciekawa czy organizm w tak krotkim czasie po poronieniu jest w stanie utrzymac kolejna ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi ci o krwawienie w 7 dniowej przerwie? pojawi się ono... w 7 dniowej przerwie. to logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!przepraszam ze sie tak zadko sie odzywam,ale praca dom i niemam sily.mam pewne watpliwosci i moze wy mi w tym pomozecie.otoz od 5-10 dc bralam clostilbyget od 11 dc-czesto stosunki 10 dni przed miesiaczka przez 5 dni luteina i teraz juz 14 dni minelo a ja niemam miesiaczki wczoraj robilam test ale negatyw!niewiem czy jest jakas jeszcze szansa ze moge byc w ciazy?po luteinie zazwyczaj mialam na 3-4 dzien max a tu 14 i nic to dobrze ze niemam ale czy jest szansa ze jest dzidzius?chcialam isc do lekarza ale musze czekac do nowego roku bo nigdzie nieprzyjmuje gin.to miala byc moja ostatnia szansa przed laparoskopia i jak sie teraz nieudalo to szpital!prosze dziewczyny piszcie co o tym myslicie?pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam pytanie odnośnie Depo Provery. 20 miesiecy temu urodziłam dziecko , moje libido było na tyle kiepskie, że nie zajmowałam sobie do tej pory głowy antykoncepcją (mam wyrozumiałego męża ;)). Ale...ostatnio \"zaszalałam\" i skutkiem tego był bieg po postinor. Zażyłam go w ciągu 24h i na moje szczęscie skonczyło się to okresem... Cała ta historia zmotywowała mnie do podjęcia w końcu tematu antykoncepcji. Przeczytałam co w tym kraju jest dostępne i doszłam do wniosku, że najłatwiejszy jest zastrzyk. Wczoraj przeczytałam wątek o D.P. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=803773&start=0 i skutecznie mnie odstraszył... Co Pani sadzi o tego typu antykocjepcji...czy rzeczywiscie jest ona z kategorii \"dla krajów trzeciego świata\" ?? Teraz już sama nie wiem na co sie zdecydować... nie stosowałam do tej pory żadnej a. hormonalnej, na jakie hormony badania powinnam zrobić i czy lepsze są tabletki 2składnikowe czy może 1składnikowe?? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuuupoko
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ally357
Z dniem pierwszego dnia miesiączki przyjmowałam mocny antybiotyk, który mnie osłabił, czy mozliwe jest by kolejna miesiączka sie opóźniała o kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajesz rady
A jesteś ginem czy samoukiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliteczka
Witam,skonczylam brac albothyl na nadzerke wreszcie ja nie wiem juz 1sza aplikacja bezbolesna byla w nocy czułam ze cos leci ale klops bo to jakies bezbarwne, a kolejne aplikacje coraz ciężkie aż łezki mi sie zbierały jak sobie miałam to wsadzić piekło mnie strasznie na zewnątrz i w środku boje się cytologii czekam na wyniki a gin nie dzwoni to już tydzień czy to normalne ze zero "chusteczki", bezbarnej wydzieliny i bólu przy aplikacjach ?pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×