Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość aldona23
czesc mam problem w grudniu zucilam tabletki antykoncepcyjne i powinnam dostac teraz miesiaczke i jej nie mam mija 41 dni od poprzedniego okresu.a 10 dni mi sie spuznia owszem wspulzyje z mezem ale on sie zabespiecza przez prezerwatywy co mam robic boje sie ze jestem w ciazy boli mnie dol brzucha czasem i kregosup ale nic :( pomuz mi co mam robic nie robilam testu bo czekam sama az mi przyjdzie i nie wiem co mam robic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona23
tak mam problem odstawilam tabletki,w grudni i teraz czekam na okres w styczniu powinnam dostac a nie mam 41 dni mija od poprzedniej a 10 dni mi sie spuznia, co mam robic wspulzyje z mezem ale on sie zabespiecza w gumki,boje sie ze mmoglam zajsc w ciaze jak myslirz nie wiem co mam robic :(pomoz czy to mozlie zebym zaszla w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona23
tak mam problem odstawilam tabletki,w grudni i teraz czekam na okres w styczniu powinnam dostac a nie mam 41 dni mija od poprzedniej a 10 dni mi sie spuznia, co mam robic wspulzyje z mezem ale on sie zabespiecza w gumki,boje sie ze mmoglam zajsc w ciaze jak myslirz nie wiem co mam robic :(pomoz czy to mozlie zebym zaszla w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestemm
Powiedzcie mi cos moje drogie. Od 6 miesiecy bylam stymulowana, albo clo albo pregnylem. 4 cykle z clo 2 z pregnylem. Przy stymulowaniu clo moje cykle mialy 32 dni, jak stymulowana bylam tylko pregnylem, moje cykle mialy 28 dni. W tym miesiacu nie bylam stymulowana i zastanawiam sie czy mogl mi sie cykl rozregulowac? Dzis mam 29 dc i ani nie brudze, jak zawsze przed miesiaczka mialam, ani nic specjalnie nie zapowiada miesiaczki. Jak to bylo z Wami ? Mam nadzieje, ze ktos mi tutaj pomoze. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulxx
Czy są jakieś skutki uboczne jezeli wezmie sie kilka tabletek na raz Yasminella ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbaasia
mam pytanko chcialam sie zapytac bo nie wiem sama co mam robic i gdzie isc do kolejnego lekarza .otorz mam spirale od roku hormonalna i biore tabletki antykoncepcyjne bo mam nieregolarny okres i bardzo obfity ale od 2 mies. mam okres co 13 dni i jest on obfity nie wiem czy mam moze rzucic te tabletki i ich nie brac czy jechac do kliniki tam gdzie mi zakładali to spirale i oni mi wszystko powiedza a sami przepisali mnie te tabletki nie wiem co mam robic a dziwnie sie czuje non stop z podpaska to moze jest smieszne ale nie przyjemne pozdro i prosze bardzo o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxAlizeExX
Witam. Mam pytanie. Mam podejzenia ze jestem w ciazy. Bylam z tym u lekarza. On powiedzial ze nie jest pewny ale chyba nie jestem. Dal mi tabletki na wywolanie miesiaczki. Boje sie ze jeli jestem w ciazy a wezme te tabletki to moge uszkodzic plod, badz poronic. Mam objawy ciazy. A na dodatek lekarz stwierdzil ze mam troche powiekszona macice. Bardzo prosze o szybka odpowiedz. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcciaaa
Witam. Mam takie pytanie. Czy lekarz ginekolog jest w stanie podczas badania powiedziec kiedy wystapia dni plodne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek13
Witam! mam pytanie: 13.02 miałam sytuację, podczas której mogłam zajść w ciążę. Potem dostałam okres 2 razy. Tylko, że ten okres trwał krócej 3 dni obfity, dwa dni bardzo mało. Obecnie kończy mi sie 2 okres, ale nadal mam wrażliwe sutki, zmiany nastrojów, lekkie bóle w dole brzucha. Robiłam test ciążowy po 8 tygodniach od wspomnianej wyżej sytuacji i test wyszedł negatywny. Czy możliwe, że jestem w ciąży a test tego nie wykazał? Dodam, że w ostatnich 3 miesiacach zmieniłam totalnie klimat, mam dużo stresów i dużo zmian w życiu. Jednak nie sądzę, że może mieć to wpływ na bolące sutki?;/ Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evii0106
Mam pytanie biore tabletki antykoncepcyjne od ponad miesiaca tzn wlasnie wzielam 6 tabletkkis ponad tydzien temu mialam okres lecz niezbyt obfity, zaczelam sie martwic poniewaz od jakiegos czasu zle sie czuje odbija mi sie ciagle nie mam apetytu czuje ciagle jak by chcialo mi sie zwymiotowac robilam w niedziele test ktory wyszedl negatywnie (test byl robiony po niecalych trzech tygodniach od stosunku gdzie moj chlopak skonczyl w srodku)nie wiem czy to nie jest czasem skutek uboczny po zmianie tabletek gdyz po pol rocznym braniu Regulonu zrobilam sobie przerwe dwumiesieczna w braniu jakichkolwiek tabletek i po tych dwu miesiacach dostalam inne tabletki (jakies zagraniczne bo obecnie jestem za granicca)czy to ze mialam okres robilam test moje obiawy moga wskazywac na ciaze czy to po prostu przez tabletki tak zle sie czuje bo generalnie slyszalam ze piersi bola mnie lekko swedza ale bolec nie bola zaczynam sie martwic czy nie jestem czasem w ciazy prosze o odpowiedz na forum dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evii0106
czytam to wszystko na internecie i serio mam wrazenie ze to ciaza ale robilam test okres byl nie taki jak zawsze ale slyszalam ze tabletki zmniejszaja okres i nie wiem juz co myslec prosze niech ktos mi odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, z góry dziękuję za pomoc. Jak liczy sie cykl u kobiety??? Ja nigdy nie potrafie obliczyć dni płodnych-pomocy. Ostatnią miesiączkę miałam 17 kwietnia skończyła się 21. Jeszcze przed miesiączką współżyłam z mężczyzną, ale z obawy że zajdę w ciąże wzięłam 2 tabletki anty następnego dnia, co wywołało następne krwawienie 23 kwietnia. Jestem zdezorientowana jak mam teraz liczyć cykl????? piszcie kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar2siaak
czy o ciazy mozna dowiedziec sie dopiero w piatym badz szostym miesiacu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashanta
Witaj. Czy mając upławy można zajść w ciąże? Staramy się z mężem już od kilku miesięcy i nic! Proszę o odpowiedź>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed okresem byłam u gina powiedział ż e chyba jestem w ciąży(początki) zrobiłam test (negatywny) a na drugi dzień dostałam okres .Jestem teraz po okresie i bardzo boli mnie brzuch i takie kłucie raz z jednej strony raz z drugiej jakby jajniki.Co to może oznaczać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa177
Witam.Mam problem od miesiąca spóźnia mi się okres.Zwykle miałam nieregularne miesiączki ale nigdy nie spóźniały mi się wiecej niż 10 dni...Przez ten cały czas bolą mnie piersi i brzuch tak jak zawsze przed okresem ale krwawienia ani śladu...Dodam jeszcze że mam cały czas śluz przypominający "twarożek"...Martwię się...Jakie mogą być przyczyny tak długiego opóźnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdiedmcdoiwercd
czy musze isc do ginekologa jezeli mam 15 lat małe piersi i nie mam miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona 2684
Okres mi się spóźnia miesiąc zrobiłam test wyszedł pozytywny. Wczoraj byłam u lekarza który mnie badał przez usg dopochwowe i powiedział ze ciąży niewidzi. wiec co to może być pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyu
prawdopodobnie jest to wczesna ciąża a tego nawet usg nie pokaże zrób jeszcze jeden test za kilka dni i idz jeszcze raz do gina tylko za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo potrzebuje porady. Od tygodnia stosuje krążek ( to moja pierwsza antykoncepcja). Zgodnie z zaleceniami użyłam go pierwszzego dnia miesiaczki choć ta miesiączka niepokoiła mnie od początku. Była bardziej plamieniem niż miesiączką do tego o dziwo wcale nie bolał mnie brzuch a ogólnie ciężko przechodzę miesiaczki. Po założeniu krążka tj. pierwszego dnia miesiączki okazało się że już następnego dnia rano jej nie miałam. Jak uważacie czy powinnam czuć się zabezpieczona? może za wcześnie go użyłam... bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allussiia1
Czesc . mam bardzo trudna sytuacje . Mozecie mi na nia odpowiedziec ? Byłam na Imprezie - domowce bylam troszke pijana , ale nie wazne . Kochałam sie z moim chlopakiem BEZ PREZERWATYWY I SIE SPUSCIŁ - dostałam okres 13.10 - jakos tak wiem ze powinnam zapisywać ale jestem bardzo zajęta i wylatuje mi to z glowy , skończył mi sie jakos 20 . - Kochalam sie z nim 26 . 10 - dni Plodne - Jest duża Prawdopodobność ze moge być w ciązy ? . Prosze o Szybka odpowiedz - aa wydaje mi sie ze cykl mialam 26 dni . 18.09-13.10 . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allussiia1
Czesc . mam bardzo trudna sytuacje . Mozecie mi na nia odpowiedziec ? Byłam na Imprezie - domowce bylam troszke pijana , ale nie wazne . Kochałam sie z moim chlopakiem BEZ PREZERWATYWY I SIE SPUSCIŁ - dostałam okres 13.10 - jakos tak wiem ze powinnam zapisywać ale jestem bardzo zajęta i wylatuje mi to z glowy , skończył mi sie jakos 20 . - Kochalam sie z nim 26 . 10 - dni Plodne - Jest duża Prawdopodobność ze moge być w ciązy ? . Prosze o Szybka odpowiedz - aa wydaje mi sie ze cykl mialam 26 dni . 18.09-13.10 . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnmmm
czesc, jestem od 2,5 miesiaca za granica ( z tym, ze jakies 7 tygodni temu bylam na 2tyg w pl) do tamtej pory wszystko bylo regularnie (max do 30 dni), i wlasnie miesiac temu okres mi sie jakies 7-10 dni przesunal (wtedy zero seksu przez kilka miesiecy). teraz w ok. 30 dniu (ostatni czwartek) cyklu byl seks (przedtem nic), z prezerwaywa, wszystko raczej ok bylo, myslalam ze moze znowu mi sie jakis tydzien przesunie, wkoncu jakas zmiana klimatu jest, stres, zle sypiam. ale do dzisiaj miesiaczki nie mam. zastanawiam sie, bo bylam jakies 3 razy w gorach, troche za kazym razem zmarzlam, czy to tez sie moze przyczynic ? (pytam bp dopoki nie wyjechalam z kraju bylam dosc regu;larna, 28-30 dn). sluzu za bardzo nigdy nie obserwowalam, bo nie do konca temu ufam, chociaz ostatnio sie troche wkrecilam, bo akurat w okolicy czwartku byl taki, ze ze mnie wylatywal co jakis czas, plynny i chyba przezroczysty. chce zrobic test, chociaz waham sie czy dzis, bo to dopiero 5 dzien po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnmmm
czesc, jestem od 2,5 miesiaca za granica ( z tym, ze jakies 7 tygodni temu bylam na 2tyg w pl) do tamtej pory wszystko bylo regularnie (max do 30 dni), i wlasnie miesiac temu okres mi sie jakies 7-10 dni przesunal (wtedy zero seksu przez kilka miesiecy). teraz w ok. 30 dniu (ostatni czwartek) cyklu byl seks (przedtem nic), z prezerwaywa, wszystko raczej ok bylo, myslalam ze moze znowu mi sie jakis tydzien przesunie, wkoncu jakas zmiana klimatu jest, stres, zle sypiam. ale do dzisiaj miesiaczki nie mam. zastanawiam sie, bo bylam jakies 3 razy w gorach, troche za kazym razem zmarzlam, czy to tez sie moze przyczynic ? (pytam bp dopoki nie wyjechalam z kraju bylam dosc regu;larna, 28-30 dn). sluzu za bardzo nigdy nie obserwowalam, bo nie do konca temu ufam, chociaz ostatnio sie troche wkrecilam, bo akurat w okolicy czwartku byl taki, ze ze mnie wylatywal co jakis czas, plynny i chyba przezroczysty. chce zrobic test, chociaz waham sie czy dzis, bo to dopiero 5 dzien po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnmmm
czesc, jestem od 2,5 miesiaca za granica ( z tym, ze jakies 7 tygodni temu bylam na 2tyg w pl) do tamtej pory wszystko bylo regularnie (max do 30 dni), i wlasnie miesiac temu okres mi sie jakies 7-10 dni przesunal (wtedy zero seksu przez kilka miesiecy). teraz w ok. 30 dniu (ostatni czwartek) cyklu byl seks (przedtem nic), z prezerwaywa, wszystko raczej ok bylo, myslalam ze moze znowu mi sie jakis tydzien przesunie, wkoncu jakas zmiana klimatu jest, stres, zle sypiam. ale do dzisiaj miesiaczki nie mam. zastanawiam sie, bo bylam jakies 3 razy w gorach, troche za kazym razem zmarzlam, czy to tez sie moze przyczynic ? (pytam bp dopoki nie wyjechalam z kraju bylam dosc regu;larna, 28-30 dn). sluzu za bardzo nigdy nie obserwowalam, bo nie do konca temu ufam, chociaz ostatnio sie troche wkrecilam, bo akurat w okolicy czwartku byl taki, ze ze mnie wylatywal co jakis czas, plynny i chyba przezroczysty. chce zrobic test, chociaz waham sie czy dzis, bo to dopiero 5 dzien po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialna.
Witam. Mam bardzo intymne pytanie. A mianowicie wczoraj uprawiałam z moim chłopakiem sex , nie doszło do wytrysku ale czytałam ,że ten śluz jest także z plemnikami. był to 6 dzień mojego cylku i pisze że są to dni nie płodne. nie wime co mam zrobić , nie chcę do końca życia żałować tego. a był to mój pierwszy raz:( Błagam o sszybką odpowiedz;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skłonna do wszystkiego
Witam. Mam bardzo intymne pytanie. A mianowicie : Uprawiałam z moim chłopakiem sex, nie doszło do wytrysku ale podobno ten śluz także zawiera plemniki. :( był to 6 dzień i stosunkowo nie jest płodny.. Czu mogę być w ciąży? Błagam o szybką odpowiedz bo już nie wiem co ze sobą zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaskacz
Pomoz prosze jesli dziewczyna brala pigulii regularnie i ostatniej 5 z plastra zapomiala i dopiero po 5 dniach sie kochalismy w gumce nie bylo konca w niej ale wczesniej sie masturbowalem i na chwile wszedlem w nia to moze cos zostaxc w cewce???? i czy to zapomniej moze opoznic okres bo miala go dostac dizisja o 11 jak to zwykle bywa a go niema moze byc to wywolane przez stres bo bylo go troche ???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybica, zapalenie
witam mam pytanie . Jeśli mój mąż ma grzybice lub zapalenie penisa (sucha skóra , czerwone plamy oraz pieczenie penisa) . Podczas sexu spuścił sie we mnie czy jest mozliwosc zajscia w ciaże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×