Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

przedwczoraj przeżyłam swój pierwszy raz. nie zabezpieczyliśmy się, ale zastosowaliśmy stosunek przerywany. był to dzień po moim ostatnim dniu miesiączki, a tym samym dzień niepłodny. ale mimo to,czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że mogłam zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarodziejki
ostatni dzień --> skoro był to dzień niepłodny to nie ma możliwości abyś zaszła:) ale nie u każdej kobietki ostatni dzień jest dniem niepłodnym... to mam nadzieję wiesz.. :) Stosunek przerywany nie daje 100% gwarancji.. Skuteczność tej metody zależy od refleksu partnera, ale nie tylko, plemniki są bowiem obecne w tak zwanym preejakulacie, czyli wydzielinie, która pojawia się jeszcze przed wytryskiem. U wielu mężczyzn znajduje się w niej niewielka, lecz całkowicie wystarczająca do zapłodnienia liczba plemników....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana12222
---->czarodziejka z moich wieści wiem ze ok po 4 dniach po miesiaczce nie zachodzi sie, tak wiec ty tez nie powinnas ale jesli cie to meczy to zrob sobie test.jestes w lepszej sytuacji niz ja :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a l i
jak się pozbyć ,,ciążofobii'' ? ... bardzo kocham swojego chłopaka, ale jednak... boję się.. że zajdę w ciąźę podczas stosunku.. biorę pigułki od miesiąca a jednak mam obawy.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościiii
skoro to był ostatni dzień miesiączki to wcale nie ,musiał być dzień niepłodny, pytanie ile Twoja miesiączka trwa... Plemniki żyją do 72 godzin i w tym czasie są zdolne do zapłodnienia, jeśli cykl z jakiś powodów Ci się skrócił to może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
Lada dzień mam zacząć brać SPIRONOL (razem z jasmin), Mam jednak dwa nurtujące pytania: 1) dziwi mnie że w opisie leku w ulotce nie ma ANI SŁOWA o stosowaniu go w zwalczaniu nadmiernego owłosienia! 2)na ulotce jest napisane, że w czasie leczenia nie należy spożywać alkoholu, mam przepisane na 3 miesiące, czy mam zostać zupełną abstynentką? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie11112222
hej dziewczynki zastanawia mnie jedno.jak jest przerwa w miesiączce miesiąc lub dwa to wtedy są dni płodne?????jak ktoś wie niech odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy ktos sie orientuje czy mozna z cyklu na cykl zmieniac rodzaj antykoncepcji? np pierwszy miesiac tabletki, nastepny nuvaring a potem plastry?? moze wydac sie to dziwne ale wlasnie tak bede musiala zrobic... bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aida19
moze mi tez pomozecie juz mi sie spoznia misiaczka 8 dni 4 dni temu zrobilam test wyszedl negatywny.Bruch mnie boli lekko no i nie mam zadnych objawow.Niedawno wrocilam z zagranicy przezylam pogrzeb bliskiej osoby no i miesiac temu spoznila mi sie az 16 dni po tabletkach ktore 2 razy zucalam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnolatka
otóż kochałam się z chłopakiem 13/14 dnia cyklu ( cykl 34 dniowy) i niestety mieliśmy wpadkę pękła nam prezerwatywa.... i po 20 godz od stosunku wzięłam Escapelle.. jakie mam szanse na to że nie jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa cnot
nie mam okresu od 4 mies lekarz przepisal mi orgametril po jakim czasie dostane okres biore go juz 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa cnot
halo jest tam kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaaa8888
Ratunku Boje sie, Mam 16lat mam jeszcze tyle zycia przed soba, nauka, szkola , marzenia nie moge byc w ciazy, tydzien temu uprawialam petting z chlopakiem dodam ze jestem dziewica i nawet jeszcze nei wpolzylam , on mial wytrysk potem uprawialismy petting , boje sie ze przenosl sperme do mnie na palcach ..ehh ..ostatni okres mialam 4 czerwca, 08. Teraz powwinam miec spuznia sie juz 2 dni boje sie .stresuje sie niesamowicie. Mam obiawy jak przed okresem czyli, bol brzucha, apetyt, itp a okresu nie ma . Test robilam z porranego moczu i wyszedl negatywnie, ale okresu dalej nie ma ..boje sie .:(...blagam pomocy ..prosze o porady ps: przepraszam za bledy ortograficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama pytanie , kończę drugie opakowania harmonetu i zawsze miałm stałą porę 7.00 natomiast dziś wziełam pigoułkę o 8.30 czy to oznacza ze już nie jestem zabezpieczona czy mam też większe ryzyko zajścia wiąże ,jednak do końca opakowania zostało mi trzy tab. tak wiec jesli znow zaczne brac o tej 7.00 zarówno te trzy tab. jak i nowe opakowanie , nie mam o co sie martwic??? Moje drugie pytanie jest moze dziwne, bo chłopak no i tez ja boi sie dalej ze to nie jest pewne na 100% i obawia spuścić we mnie i stwierdził ze do tego jeszcze policzymy twoje dni nie płodne ,ale dni nie płodne mam zawsze przy tej kuracji antykoncepcyjnej ?? takze i tego nie musimy sie obawiać?? a trzecie pytania ostatnie gdy biorę antybiotyk ktory zmniejsza działanie antyk. po jakim czasie zakonczeniu antybiotyku, tabletki anty. działają juz na 100%? pozdrawaim i z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam dziwne pytanie... brałam cilest niecały rok, teraz zrobiłam sobie miesiąc przerwe i od pierwszego dnia okresu zaczełam brać na nowo. Wziełam 17tabletek i zabrakło mi tabletek opakowaniu, miałam przerwe około 20 godzin za to potem wziełam dwie. w sobote wziełam 21 tabletke, ale nie chciałam mieć jeszcze okresu i nie nastawiałam się na niego. i teraz szooook. dostałam dziwne krwawienie w niedziele. i to zaraz po seksie. dzisiaj jest poniedziałek, ja już nie mam żadnego krwawienie, może dlatego, że wziełam wczoraj kolejną tabletke i dzisiaj też. nie wiem co zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do małgoś
Przede wszystkim przeczytaj dokładnie ulotkę. Po drugie weź tabletki do końca opakow. normalnie tak jak zawsze brałaś. 7 czy 8.30 nieważne, jesteś zabezpieczona. Po trzecie gdy bierzesz pigułkę, to nie masz dni płodnych i niepłodnych. Po to jest antykoncepcja. Jesteś zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhh ech.........
Mam pytanie co jest najlepsze na wywolanie okresu? tak z 2 dni wczesniej bo moje PMS mnie wykancza a jutro 1 dzien w pracy...nie wytrzymam musi mi poleciec;/ pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia3miasto97
Witam serdecznie Informacje na moje pytanie uzsykałam ale tylko częściowo w poprzednich wypowiedziach. Mam 21 lat a od 20 choruje na WZW B, ginekolog zaproponował plastry EVRA i już chciałam się na nie zdecydować jednak moja lekarka która mnie prowadzi w szpitalu specjalistycznym pewną wypowiedzią wprowadziła w pewien dylemat mianowicie: rok temu ponad przechodziłam bardzo silną nerwicę i na początku leczenia został mi przepisany Sulpiryt po którym bardzo podskoczył poziom prolaktyn, zrobił się bardzo duży \"guz\" na lewej piersi przy pachwinie ale po zaleconych kroplach od ginekologa wszystko wróciło do normy. Moja lekarka ze szpitala powiedziała ze pomimo iż hormony z plastrów nie mają bezpośredniej styczności z wątrobą to jeśli po sulpirydzie tak bardzo zareagowałam to możliwe ze hormony z plastrów mogą mieć później wpływ na wątrobę? przyznam szczerze że miałam nadzieję że te plastry ułatwią mi życie gdyż są napewno bardziej skuteczne od np kalendarzyka chociażby dlatego ze mam bardzo nieregularne cykle tzn okres potrafie dostawać co dwa miesiące, chociaż od poł roku jest w miarę regularny tzn dostaje 31 dnia miesiaca lub 5 ( jak na mnie to sukces ) już nie biore lekow na nerwicę choć powinnam gdyz za bardzo obciazaly watrobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_n_a_
witam.chcialam zapytac czy jezeli ponad tydzien spoznia mi sie okres a test zrobilam w trzecim dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedl negatywny, to czy moge byc w ciazy? czy moze sprobowac jeszcze raz zrobic test? pomozcie bo juz nie wiem co mam myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miŚka 543
ostatnio lekarz przepisal mi zel na tradzik isotrexin ktory podobno jest na bazie antybiotyku a biore tabletki Micro21 i czy ich skutecznosc jest obnizona?nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anek..P
czy można wykryć ciąze podaczas badania cytologicznego??hmhm??prosze o odp..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAka najlepsz antykoncepcja z wirusem żółtaczki typu B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia3miasto87
Do kolezanki Ola2 Powyżej zadalam to samo pytanie co Ty :P trzeba cierpliwie poczekać na odp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeeeeee
skacze po różnych forach i jestem przerazona niektórymi wypowiedziami dziewczyn, które uważają sie za specjaslistów w dziedzinie antykoncepcji, biora tabletki anty. a ich wypowiedzi są żenujące i świadczące przynajmniej o tym że nie czytają ulotek a co gorsza, nie słuchają swoich ginekologów. mam pytanie do tych które raczej znają sie na tym. brałam diane 35 przez 7 miesięcy. po przedostatnim opakowaniu nie robiłam przerwy by nie miec okresu i zaczęłam od razu ostatnie opakowanie.przerwałam po tygodniu, czyli po ok 30 dniach faszerowania sie tym gównem. jednak po czterech dniach od odstawienia współżyłam z chłopakiem. czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajscia w ciąże?? można przecież założyc ze po 7 dniach od odstawienia zaczynam kolejny blister, czego oczywiscie nie zrobiłam, ale podczas tych 7-dniowych przerw kobieta jest zabezpieczona. rózne rzeczy juz słyszałam i mam mętlik. prosze o poważne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) moze ktoras z dziewczyn ma podobny problem. Diane35 bralam 4 lata, gdyz moj endokrynolog stwierdzil ze mam za duzo andostendionu i zeby go wyregulowac przepisal mi diane35. Podczas brania tych tabletek wszystko bylo ok dobrze sie czulam buzka jak marzenie wlosy tez byly super, ale juz od trzech miesiecy ich nie biore i zaczely sie problemy:( przetluszczajace sie wlosy tak ze przed pojsciem spac je myje a rano juz sa tluste, cera tez mi sie bardzo przetluszcza sweieci sie jak nigdy i zaczely mi wychodzic syfki na buzi. Czy ktoras z was wie czy to z czasem minie jak organizm przyzwyczai sie do dzialania bez diane czy juz jestem skazana do konca zycia na diane35 badz inne hormony? napiszcie cos dziewczyny bo mam juz dosc tych swoich wlosow przestaly sie ukladac i chodze tylko w spietych bo nawet szampony przeciw nadmiernemu przetluszczaniu sie nie pomagaja a juz nie wspomne o buzi ktora wyglada koszmarnie i musialabym ja myc co godzine tak sie przetluszcza:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) moze ktoras z dziewczyn ma podobny problem. Diane35 bralam 4 lata, gdyz moj endokrynolog stwierdzil ze mam za duzo andostendionu i zeby go wyregulowac przepisal mi diane35. Podczas brania tych tabletek wszystko bylo ok dobrze sie czulam buzka jak marzenie wlosy tez byly super, ale juz od trzech miesiecy ich nie biore i zaczely sie problemy:( przetluszczajace sie wlosy tak ze przed pojsciem spac je myje a rano juz sa tluste, cera tez mi sie bardzo przetluszcza sweieci sie jak nigdy i zaczely mi wychodzic syfki na buzi. Czy ktoras z was wie czy to z czasem minie jak organizm przyzwyczai sie do dzialania bez diane czy juz jestem skazana do konca zycia na diane35 badz inne hormony? napiszcie cos dziewczyny bo mam juz dosc tych swoich wlosow przestaly sie ukladac i chodze tylko w spietych bo nawet szampony przeciw nadmiernemu przetluszczaniu sie nie pomagaja a juz nie wspomne o buzi ktora wyglada koszmarnie i musialabym ja myc co godzine tak sie przetluszcza:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×