Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia....18

utrata dziewictwa - pytania

Polecane posty

Gość Kasia....18
Pytanie o delikatnego pana nie było mojego autorstwa, nawet nie jestem z Poznania. :) Mam jeszcze kilka pytań. W jakiej byliście pozycji? Kochaliście się przy świetle? Rozmawiałam kiedyś na czacie z jakimś doświadczonym facetem, który mówił że miał kilka dziewic i zawsze jak miał włożyć to przytrzymywał im ręce, żeby się nie wyrywały. Trochę mnie to wystraszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolineczka733495857
ja tez jestem dziewica i tez sie boje bolu przy stosunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaShem23
Za pierwszym razem bolało - i troche to trwało bo syczałam i mój partner przerywał "wchodzenie" :) Był bardzo delikatny i czuły. Cały czas pchała ręce i sprawdzałam jak dużo już "weszło":):) Troche krwi było. Po całym stosunku jak usiadłam to dziwnie się tam czułam:) Troszke bolało, ale znośnie:) Kolejnych nocy powtarzaliśmy akcje, i troszke bolało jak wchodził, po kilku pchnięciach było już lepiej:) Mimo bólu, było bardzo przyjemnie:) Ale zdecydowanie lepiej jest po kilku miesiącach :) A pierwszy raz był późną nocą, przy przygaszonym świetle,w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nibyktosia
Mnie bolalo koszmarnie. Taki piekacy, pulsujacy bol. Za pierwszym razem chlopak calkiem nie "wszedl", bo za bardzo mnie bolalo. Za drugim razem wiedzialam ocb i sie rozluznilam nieco i jakos poszlo. Krew tez bylo. Chlopak doswiadczony, delikatny i czuly. Przy swietle z telewiozora jak lecialy romantyczne teledyski:). Powiem ci tylko tyle, ze z checia bym to powtorzyla jakbym mogla. Jak robisz to z wlasciwym facetem, to co by sie nie dzialo wspominac ten dzien bedziesz z usmiechem na twarzy. To byla cudowna noc, a mojego pierwszego i jak narazie jedynego kocham do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *TINA*
Ból był, ale do wytrzymania. Szczerze to nawet nie wiem, kiedy nastąpiło przerwanie błony. Trochę krwi poleciało...Mój chłopak miał już doświadczenie – ja nie. Pozycji było kilka, ale muszę przyznać, że podczas pierwszego razu najmniej bolało w pozycji ,,tradycyjnej” :) Orgazmu nie miałam. Drugiego dnia czułam się jeszcze dziwnie, taki lekki ból, ale szybko minął. Drugi raz był po 5 dniach i muszę przyznać, że był zdecydowanie przyjemniejszy :) Nie ma się czego bać, a wspomnienia są cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chadzira
Ja mam 20 lat i NIGDY nie mialam chlopaka, nigdy sie nie przytulalam, nikt mnie nie calowal.Owszem bylo kilku chetnych, teraz widze ,ze jest jeszcze wiecej... ale ja sie jakos boje miec faceta... nie zrozumumcie mnei zle,ale neichce zeby mnie ktos zranil,ze ON by to mogl... Wiem,ze nie mam pojecia jak to jest miec chlopaka, jak jest wspaniale i stąd moje obawy.Jestem osobą uśmiechnietą i po częśći towarzyską, nie jakims kolkiem... lecz bywam bardzo niesmiala.Wszystko zalezy od sytuacja.Az kazdym wiekiem boje sie coraz bardziej..co robic? Mam nadzieje,ze spotkam tego jedynego ;) Nigdy sie nie calowałam,boje sie,ze sobie nie poradze, ze mnie zamuruje i kaput;p Czy sztuka calowania to trudna sprawa? Proszę życzliwe osoby o odpowiedź - najlepiej na maila - chadzira@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chadzira
Byłoby to z mojej strony ogromną nieuprzejmością gdybym nie dodała, że cierpię na stulejkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka w buraczkach
To chyba zależy od kształtu błony, bo jak wiadomo są różne:takie, które prawie całkowicie zasłaniają wejście do waginy,a czasami np w kształcie niewielkiego półksiężyca.Ja tam nie powiedziałam swojemu facetowi,że jestem dziewicą, a zresztą nie oczekiwałam żadnych efektów specjalnych w postaci krwi na prześcieradle itp.(zawsze wydawało mi się że to jakieś przesądy), no i byłam straszliwie napalona.Facet bzykną mnie wtedy wiele razy, a moja błona pozostała nienaruszona, chociaż za każdym razem bardzo utrudniała 'wejście' i biedak musiał się strasznie namęczyć.To był całkiem niezły seks i miałam też wtedy orgazm, chociaż dopiero za 3 czy 4 razem, ale ja w ogóle dosyć łatwo się podniecam i szybko osiągam orgazm. Miałam później innych facetów, a moja błona pozostawała nietknięta i może byłabym 'dziewicą' do dziś, ale w końcu naderwała mi się podczas masturbacji-nie było żadnego bólu ani krwi zresztą. NIestety podobno czasami to może straszliwie boleć-słyszałam takie historie.Jak dziewczyna ma tę błonę grubą i zasłaniającą wszystko to powinna przeciąć ją u gina-wtedy nie ma bólu, stresu i urazów psychicznych przy pierwszym razie, chyba że zależy wam, żeby 'ofiarować' swoje dziewictwo mężczyźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka w buraczkach
To chyba zależy od kształtu błony, bo jak wiadomo są różne:takie, które prawie całkowicie zasłaniają wejście do waginy,a czasami np w kształcie niewielkiego półksiężyca.Ja tam nie powiedziałam swojemu facetowi,że jestem dziewicą, a zresztą nie oczekiwałam żadnych efektów specjalnych w postaci krwi na prześcieradle itp.(zawsze wydawało mi się że to jakieś przesądy), no i byłam straszliwie napalona.Facet bzykną mnie wtedy wiele razy, a moja błona pozostała nienaruszona, chociaż za każdym razem bardzo utrudniała 'wejście' i biedak musiał się strasznie namęczyć.To był całkiem niezły seks i miałam też wtedy orgazm, chociaż dopiero za 3 czy 4 razem, ale ja w ogóle dosyć łatwo się podniecam i szybko osiągam orgazm. Miałam później innych facetów, a moja błona pozostawała nietknięta i może byłabym 'dziewicą' do dziś, ale w końcu naderwała mi się podczas masturbacji-nie było żadnego bólu ani krwi zresztą. NIestety podobno czasami to może straszliwie boleć-słyszałam takie historie.Jak dziewczyna ma tę błonę grubą i zasłaniającą wszystko to powinna przeciąć ją u gina-wtedy nie ma bólu, stresu i urazów psychicznych przy pierwszym razie, chyba że zależy wam, żeby 'ofiarować' swoje dziewictwo mężczyźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wrednajedza12_
mam konkretne pytanie do was. czy jak jestem dzewica to stosunek analny jest bezpieczne dla mnie ? czy nie uszkodze sobie w jakis sposob blony dziewiczej ? pliss odpiszcie bo bardzo chcialabym sprobowac ale nie moge sie odwazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek6666
a jak zmaierzasz sobie przez odbyt uszkodzic blone dziewicza???? jenki troche sie anatomii ludzie pouczcie.. co do pierwszego razu oczywiscie pozycja klasyczna.. milo wspominam.juz sie tu wypowiadalam..hehe teraz seks jest boski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaarolina
a co ja mam zrobic jak mój chłopak chce to zrobic ze mną podczas imprezy(dyskoteki) gdzies na dworze... co bedzie jak ja na serio zaczne krwawić,jak ja wróce potem na sale i wogle jak to by wyglądało! jak tak poczytałam wasze opinie to boje sie jeszcze bardziej tego zrobic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iasjcaf
pogrzało cię? Dziewictwo traci się jeden jedyny raz w życiu, a ty chcesz to zrobić pod wpływem alkoholu i gdzieś na nędznej dyskotece i do tego na dworze? Ocknij się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaarolina
ja nie bede pijana a jemy tez dam sie napić! moja kolezanka tak straciła dziewictwo i tego nie załuje wcale wie cja juz nie wiem co mam robic!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaShem23
Hmmm...kiedyś pozałujesz takiej scenerii pierwszego razu. Czy tak trudno jest Wam to zrobić w bardziej dogodnych warunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaarolina
chyba trudno...no bo gdzie mamy niby iść,n w domach naszych napewno nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaShem23
Na taką wyjątkową noc to nawet warto wynająć pokój w jakimś przytulnym hoteliku. Są też wakację, zawsze można wyjechać we dwójke pod namiot albo nawet domki. Wspolnie spędzony weekend w górach, na mazurach czy nad morzem, pierwszy raz....mmmm...będą miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iasjcaf
no to złózcie się i wynajmijcie pokoik w motelu albo rozłóżcie sobie gdzieś namiot (ta druga opcja bedzie was kosztować 10-20 zł), a skoro macie na dyskoteke i picie to chyba na to też. Nie wierzę w to co napisałaś. Normalna dziewczyna inaczej planowałaby swój pierwszy raz. Nikt nie jest tak głupi. To prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iasjcaf
magda >>> :) od 17 nikt nie pisał i nagle wpisałyśmy się razem :) i nawet to samo (hotel albo namiot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpachlarz775
no coz panienki dla nie ktorych utrata fdziewictwa lub wybor sposobu utraty dziewictwa jest bardzo trudna jesli macie jakies pytania czy poprostu chcecie porozmawiac odp i zostawcie swoj nr gg ja to przeczytam i napisze uzycze swpjej rady i podpowiem nie tylko w tym ale wielu innych problemach zadawajcie pytania poprostu zostaw odp i swoj nr najlepiej gg podkreslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak głęboko
jest błona dziewicza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaShem23
iasjcaf: byłam pierwsza ;-) ale dobrych rad można posłuchać nawet kilka razy:) a błona dziewicza głęboko nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak głeboko
To tak ile? 5cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja8876
czy po pierwszym razie moga byc jakies komplikacje z miesieczkowaniem? odp to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusszkzkz
Ja straciłam dziewictwo z palcem :) I to zupełnie niechący. Wg mnie nie wpływa na miesiączkowanie, ale nie mam pewności, być może jednak wpływa. Błona dziewicza jest bliżej, jakieś 2-3 cm od wejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja8876
Bo ja po pierwszym razie mam nieustający period od pół roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pozycję,to leżałam na łóżku,mój ex klęczał przed nim. Zero krwawienia,ból tylko przy pchnięciach,bardziej związany z tym,że byłam spięta i zaciskałam mięśnie.Krwawienia nie było,nie poczułam przerwania błony.Było krótko,delikatnie,powoli i dość płytko.Ogolnie wspominam miło i z sentymentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
to ja chyba jestem nielicznym wyjątkiem.. przy pierwszym razie (wieczorem) prawie nie krwawiłam, poczułam tylko takie lekkie ukłucie.. nastepnego dnia (rano) przy naszym drugim razie było duzo krwi (pewnie nastapiło dopiero przerwanie błony) ale nic a nic nie bolało:) nie musielismy czekać kilku dni:) jeśli chodzi o orgazm.. to hm.. do tej pory go nie mam;P przy pierwszym razie nie mogłam się w pełni wyluzować.. ale i tak było przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto zapytać
..się mamy czy ją bolał pierwszy raz, bo zwykle jest podobnie jak u niej. Tak samo z bólem przy miesiączkach - przynajmniej ja tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem dziewica,mam 19 lat i naprawde czuje juz wielki poped seksualny :P ale powiedzcie mi.. po jakim czasie moge sie oddac chlopakowi, z ktorym sie spotykam, zeby nie wyjsc na latwa?? Chociaz mysle,ze jak mu powiem,ze jestem dziewica to to chyba samo przez sie oznacza,ze nie jestem puszczalska.. Prawda?? Pozdrawiam wszystkie dziewice :) ps. nie wstydzmy sie tego, to naprawde PLUS u dziewczyny :) (przynajmniej dla niektorych chlopakow ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×