Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylemat goni dylemat

Jak to jest z numeracją butów Ryłko?

Polecane posty

Gość dylemat goni dylemat

Dziewczyny! Jak to jest z numeracją butów w Ryłko? Normalnie kupuję buty rozmiar 37, a w Ryłko jest inaczej. Oto tabelka: http://buty-katowice.kei.pl/tabelarozmiarow.php Zmierzyłam dokładnie obwód stopy, wychodzi mi 23,5 cm plus 0,5 mm, bo tyle podobno trzeba dokładać do faktycznego rozmiaru stopy, czyli wychodzi mi 24 cm. I taki rozmiar buta powinnam mieć. Zazwyczaj kupuję 37, któremu to numerowi odpowiada właśnie 24 cm /tabela ostatnia kolumna/. Ale w Ryłko rozmiar 24 /no 24,1 gwoli ścisłości/ odpowiada numerowi 36 a nie 37. Czyli jeślibym chciala zamówić buty to mam brać 36? Czy ktoś kto ma podobny rozmiar stopy jak ja i ma jakieś buty Ryłko móglby mi powiedzieć jaki nr buta ma z tej firmy? Help, bo mam upatrzone buty, ale niestety mogę je kupić tylko przez net i nie chciałabym kupić za małych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za male
jak kupisz 37 to mogą byc tylko odrobine za duze, wiec to chyba zadna przeszkoda. kup 37 i juz, chociaz mysle ze lepiej isc i zmierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat goni dylemat
Problem jest taki, że moje wymarzone buty są tylko w rozmiarze 36. Więc wybór mam taki, że albo kupię te 36, albo wcale. Wg podanej rozmiarówki pasuje mi ten rozmiar 36, ale jak kupię a okażą sie za małe to 'po ptokach'. Dlatego chcialam się dowiedzieć jak to jest z tą rozmiarówką od kogoś, kto nosi już buty Ryłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca buty u rylki
Ja mam rozmiar 40 i zawsze musze brac 39 bo 40 jest za duza. Mierzylam mnostwo modeli w Rylce i zawsze 39 idelanie pasowaly. Po drugie na allegro tez sprawdzalam i tam pisze ze 26 cm to rozmiar 39! A zazwyczaj inne buty musze brac 40. Mam 3 pary butow Rylki i kazde 39, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat goni dylemat
Wreszcie rzeczowa odpowiedź. Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że to info przyda się tez innym. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×