Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona wiesia

do mam ktore karmia/karmily piersia

Polecane posty

Gość zrozpaczona wiesia

Dziewczyny po 5 miesiacach karmienia nie ma sladu po moich jedrnych niegdys piersiach:( sa ochydne, jak sie schyle to robia sie dlllugie - koszmar:( prosze napiszcie czy im dluzej sie karmi tym piersi wygladaja gorzej? czy jesli odstawie dziecko od piersi - a planuje odstawic za miesiac- to czy ich wyglad sie choc troszke poprawi czy to juz na zawsze beda takie okropne??a moze jakies kremy mozecie polecic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw sie
"Sama ciąża pozostawia ślad na piersiach, a nie tylko karmienie jest negatywne dla stanu piersi." Głównie chodzi o geny. To nie karmienie piersia zmienilo wyglad Twoich piersi tylko juz 9 miesiecy ciazy! Kobieta ktora karmi widzi ta zmiane bardzo radykalna - bo piersi raz sa przepelnione a za kilka minut puste i zwiotczale. Kobiety ktore piersia nie karmily nie przechodza tego tak drastycznie. Biust zmniejsza sie stopniowo i dlatego nie ma tak agresywnego przejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sa podobni
az sie boje ci doradzic bo czuje ze jesli napisze ze im dluzej sie karmi tym piersi sa gorsze w wygladzie to zaraz odstawisz dzidzie od piersi.ja karmie juz 10 miesiecy corcie ale mam kochajcego meza i karmienie malenkiej i tego jak ona kocha cycusie jest dla mnie wazniejsze niz reszta no i teraz sa takie idealne zawsze jakby troche pelne wiec ciagle je pokazuje poki moge hehe. ale widac ze skora bardziej sie rozciagnela niz w pierwszych miesiacach karmienia ale miesiac nikogo nie zbawi w tym przypadku nparawde pol roku to juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzankaa
ja słyszalam ze pomaga spanie i w ogóle chodzenie w dopasowanym staniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale głupoty piszecie.To wszystko zalezy od genow.Ja jak wam powiem,ile karmilam pierwsze dziecko i drugie do tej pory karmie,to spadniecie z krzeseł.Corka przy cycu byla 2 lata i 4 miesiace,a syn w lipcu skonczyl 3 lata i dalej je.Moj biust nadal robi wrazenie.Naprawde,jak ktos widzi to nie wierzy,a mam spory i mogłby byc zwisajaca,a nie jest.Pozdrawiam.Zaraz na mnie pewnie napadniecie,ze jestem dojna krowka,ale co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie gorszym problemem są te okropne rozstępy które pojawiły się juz w 3 miesiącu ciazy :O ale widze ze piersi po 6 miesacach karmienia trochę mi się zmnieszyły-bo mieszcze się w swoje staniki sprzed ciązy. no niestety po karmieniu są niezbyt estetyczne-wiotkie, jakby sama skóra :O mam nadzieje ze wrócą do normy..... Marbet a ja cię podziwiam-bo dla dziecka to ponoć dobre jak najdoluzej jesc mleko matki :) mi tez cięzko będzie odmawiać cysia-a mam zamiar karmić do roku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje piersi po skonczeniu karmienia zrobily sie malenkie....na szczescie nie wisza, ale to pewnie dlatego ze prawie ich nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbv
a uzywacie kremów na rozstępy w czasie karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Marbet, wyglad piersi po karmieniu to przede wszystkim sprawa genów. Ja karmie juz 17 miesięcy i jak narazie wygldają całkiem dobrze. Nie oszukujmy się ciaza a potem karmienie zawsze zmieni nasz organizm i wyglad i nie ma tu na co narzekac. Ja przynajmniej nie narzekam jak patrze na mojego biegajacego skrabusia :) Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmiłam 13 miesięcy synka i wiem o czym piszesz. Ja też mam takie sflaczałe piersi. Tak jakby ktoś wypuścił z nich powietrze. Obecnie karmię 4 miesięczną córeczkę i nie łudzę się, że piersi kiedykolwiek powrócą do stanu sprzed ciąż. Ale mi to nie przeszkadza aż tak bardzo. cieszę się, że mam pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama cycolinka
ja tez uwazam ze to geny. moja kolezanka karmila pol roku i jej sie zrobily nalesniki, ja karmilam 20 miesiecy i wygladaly wzglednie dobrze, jedynie odrobine opadly, ale nic nie stracily ze swojej jedrnosci. jedna bardziej wymietoszona testu olowka nie przechodzila, za to druga dawala sobie rade. z rozmiaru 75c przeskoczylam na 80 c i nie moge narzekac. zobaczymy co bedzie jak wykarmie drugie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×