Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolly123

jak mu zawrócić w głowie...

Polecane posty

Gość lolly123

Zależy mi bardzo na pewnym facecie. Jestem atrakcyjna, ale to chyba nie wystarczy.Widujemy się w pracy.Jak mam zwrócić na siebie jego uwagę.Jak się ubierać, jak z nim rozmawiać itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa z wymionami do trawy
idz do pracy nago...z pewnoscia Cie zauwazy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolasa
bądź naturalna... cięcie głupa , nadskakiwanie i inne zabiegi na siłę to głupota.... a morze on ma to co ja, nie zabiegam o atrakcyjne kobiety gdyż niestety zbyt dużo hien sie do nich lepi... męcząca sprawa... urocze myszki, to lubie.. może tędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wez tu zrozum !! jestes atrakcyjna to nie masz faceta bo stwierdzi ze za duzo \"hien\" bedzie sie lepilo !! :/ jak dziewczyna Cie kocha to nie bedzie zwracala uwagi na te tlumy \"HIEN\" !! tylko trzeba sprobowac i dac jej szanse....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na coś takiego nie ma recepty, a już na pewno nie otrzymasz jej tutaj - każdy facet jest inny, skąd my niby mamy wiedzieć, co kręci tamtego? Jejku, skąd sie biorą takie głupie, naiwne pytania :O Poza tym liczy się to \"coś\" - jeśli wedłu niego nie będziesz tego miała, to nic Ci nie pomoże. Biorąc pod uwagę to, co piszesz myślę, że brakuje Ci naturalności, spontaniczności, nie masz swojego stylu, takiej \"kobiecej pewności siebie\", ponieważ chcesz się sztucznie kreować pod sytuację - jak dla mnie kiepska droga do prawdziwego sukcesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachowuj się tak, żeby poczuł, że go lubisz, że przebywanie w jego towarzystwie sprawia Ci przyjemność - ale bez nachalnej, krępującej kokieterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahka
Badz subtelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin__6
"nie ma głupich pytań są głupie odpowiedzi " kazdy facet lubi jak sie mu da do zrozumienia ze sie go darzy sympatią ale w normie bez rzucania sie na niego jak to juz tu było pisane i atrakcyjnosc wazna ale charakter tez by sie przydał, wiec daj mu sie pozdnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubilat...
kazdy facet to ....aaa napije sie lepiej {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubilat...
🖐️..no teraz powinno wejsc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×