Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Ya*

Temat związany z recenzjami kosmetyków na kafeterii

Polecane posty

Gość wszystkie wątki
Gość *Ya*
Kopiowanie opisów to pójście na łatwiznę. Nie rozumiem, po co w ogóle recenzować kosmetyk, jeśli nie ma się zdania o nim. Zawsze mnie to denerwuje - chcę przeczytać, co ktoś napisał o interesującym mnie kosmetyku i co widzę? Opis producenta, albo rzecz o wyglądzie opakowania. Myślę, że w ogóle w DT powinny być bardziej surowe warunki, jakiś regulamin. I to ułatwiłoby Ci pracę. Wtedy wysyłałabyś szablonowego mail'a: "Przykro nam, ale Twoja recenzja nie może zostać autoryzowana z powodu niezgodności z punktem X regulaminu". O ileż byłoby prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowankakolorowa
Ja baaardzo lubie recenzje Uriko, ale zdjecia przez Nia zrobione bardzo mi sie nie podobaja.:) Sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... gdybym była faceem chyba zakochałabym się w Uriko... uwielbiam Twoje recenze i szczerze podziwiam... sama nie wiem za co... chyba za całokształt:) Jesteś moim guru! Tak trzymaj:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumienię się. Dzięki. Jakby co, nie szukam faceta, mam męża ;). Co do zdjęć - cóż nie muszą się podobać. Mają już swoje lata. Teraz pstrykam co innego, na innym sprzęcie. Kurcze, w ogóle przydałoby się zaktualizować co nieco w tym portfolio, tylko czasu brak... :/ Ale, to nie topik o mnie. Mówcie co tam u was słychać, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię właśnie recenzje uriko, moni_kb, witchblade, beaty,iwony,kaczki... Nie cierpię recenzji w stylu \"opis producenta\", jedno zdanie od siebie i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię recenzje pisane od serca, z wyobraźnią. Recenzje, w których rzetelny opis produktu, jego działania jest uzupełniony o jakieś refleksje autorki, ewentualne porady - takie urozmaicenie to dla mnie duża zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranqil babe
mam pytanie jak mozna zostac recenzentka kosmetykow? nie tylko na kafe ale generalnie bardzo mnie to interesuje anie moge nigdzie znalezc informacji na ten temat :/ pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tranqil babe - ale uprzedzam, że recenzje bez polskich znaków i pisane ultra-niedbale od razu wyrzucam. Jestem za stara, bolą mnie oczy i nie zamierzam poprawiać leniwców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie denerwują
komentarze w stylu "zamierzam kupić to wam opiszę" albo "właśnie kupiłam, ale jeszcze nie wypróbowałam" ... tylko miejsce zajmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znoszę...
nie cierpię wręcz pytań nastolatek, albo czasem nastoletnich dzieci (bo co można rzecz o 13 czy 14-latkach) o wszystko. To jest portal opinni a nie sto pytań do. Takie powinny być banowane a komentarze usuwane. Takie dzieci powinny sie bawić lalkami Barbie, a nie rzucać na kosmetyki. Stąd w naszym pięknym kraju kwitnie młodzieżowa prostytucja, gwałty itp bo dzieci w podstawówkach chodzą wymalowane jak stare lafiryndy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja osobiście znam Pania Anię G. gdyby nawet uzyła wszystkich razem kosmetyków, których recenzje do tej pory napisała nic by jej urodzie (a właściwie jej braku) nie pomogło poza tym snobka, brak urody stara się wynagradzać pseudointelektualym stosunkiem do wszystkiego wokół i hiper zarozumialstwem love A.G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhu
Necctar :D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo piękne kobiety, albo przynajmniej te, które się takie czują, nie muszą używać kosmetyków. Ja się pod tym podpisuję obiema łapkami. Gdybym nie miała dni, w których powybijałabym najchętniej wszystkie lustra, pewnie nie pocieszałabym się w Rossmannie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myśłałam, że piękna kobieta, to ta również zadbana poza tym nie komentowałam urody Uriko, bo zasadniczo nie mi oceniać czyjąś urodę z nielicznymi oczywiscie wyjatkami super paszczurów (czytaj powyżej) i nie pisałabym tego gdyby była to moja subiektywna obserwacja, bo przeciez rózne sa gusta, to nietety równiez zdanie wiekszości panów .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż ...
o gustach się nie dyskutuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hh high heels
trudno lepiej podsumowac starą Gidyńską niz to tu przeczytałam :) szkoda, że to taka "nieudolna snobka". Zastanawiałam się co mi w niej nie pasuje, bo naprawdę szkoda, że DT reprezentuje ktoś tak antypatyczny. To chyba kwestia, że ona traktuje DT jako trampolinę dalej i strasznie, strasznie chce się wybić. I nie wychodzi, a im bardziej nie wychodzi, tym bardziej jest nerwowa, i jeszcze ta jej porażka z niby dowcipnymi felietonami o tym jak zdobyć faceta. No akurat ona piszaca o tym jak zdobyć faceta to jest duże nieporozumienie, za duże zeby je nazwac zartem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat, szkoda, że umarł. Jestem uzależniona od damskiej torebki już od lat, a tu w tym temacie jak zobaczyłam, że odzywają się Uriko, Leanne czy Hight Heels (itd) to poczułam się jak prawie oko w oko z celebrity... :) Pozdrawiam wszystkie ww w tym temacie recenzentki, jestem wierną fanką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×