Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

donn

pogaduchy przy kawce ....

Polecane posty

hej :) Kika>> zakładam nowy temacik specjalnie dla nas .. :D ale zapraszam też wszystkich którzy by sie chcieli przyłączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> he he wiedziałam że sie spodoba... lubie ten dział :).. ja de jutro na wieś troche poodpoczywac wracam w niediele albo za tydzień... zobaczymy :) oglądam te ubranka i naprawde są super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez sie podobaja. Jakoś niezła. Moze napisze do tej dziewczyny ile chce bez licytacji. Ja u niej kupowałam ten kożuszek Natali. Poza tym ona mieszka po drodze do moich rodziców wiec mogłabym odebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pytaj :)... a ile myślisz że można za to dać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam. Nie mam pojęcia. Zobaczymy co odpowie. Ale zestaw fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> daj przepis na te sałatke co ostatnio u ciebie jadłam :D... albo na jakąś inną łatwą... to może zrobie coś dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Według życzeń. 1 seler konserwowy 1 puszka kukurydzy 1 puszka ananasa szynka( ja kupuje w puszce dębicką) 30 dag sera zółtego 1 czerwona papryka majonez jogurt naturalny ananas, szynke, papryke kroje w kostke dodaje seler i kukurydze. Na samym końcu ścieram ser żółty na dużych oczkach. Dodaje majonez ,jogurt naturalny i przyprawiam do smaku. Ostatnio nie mialam papryki ale z nią jest też dobra. Jogurtu i majonezu do woli. Ja daje tak pół na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta tez ponoć dobra ale jeszcze nie robiłam Sałatka warstwowa- Ryż ugotowany na dno przeźroczystej salaterki, to trzeba posmarować warstewką ketchupu, potem wrstwa pora pokrojonego drobno i posolonego-musi zmięknąć w soli, potem warstwa papryki konserwowej- pokrojonej oczywiście, dalej ogórki konsrewowe, albo kiszone- co kto lubi, na koniec jajo na twardo i posmarować to wszystko majonezem Łatwa i pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedna To naprawdę ekspres sałatkowy- Makaron te malutkie muszelki trzeba ugotować tak na pół twardo, do tego dwa gróbsze plastry kiełbaski szynkowej pokroić w kostkę, kukurydza konserwowa, koperek, czerwona cebula pokrojona i posolona- żeby zmiekła, do tego majonez i przyprawy do smaku- pyszna i szybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Miłego leniuchowania. Jak wrócisz to daj znac. Niestety dziewczyna nie odpisała a ja juz dzisiaj nie bede miec dostępu do neta. Musisz czaić na koniec aukcji jak chcesz te ubranka. Jade do małej :) Jupi :) A i mam nadzieje ze wprosze się po powrocie na jakąś sałtke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koredelia nie Kordelia >>> już cie lubie :) ... jesteś pierwszą nieznajomą z kafe której sie bodoba imie mojej córy :) a zdrobnienia: Aurusia Auruśka Aureńka Aurorka Auroreczka Aura to takie których najczęściej używamy:) Kika> a nie będziesz mieć netu na wsi??.. bo ja nie wiem czy wróce... a u mnie na wsi netu brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Witaj. No nareszcie. Nie mam jeszcze malej. Za tydzien bedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie na spacerki będziemy chodzić... patrzyłaś mi może na jakieś ubranka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam ale najlepiej szukac takich gdzie sie aukcja konczy. Te ostatnie poszły za 530 zł. Fajne zestawy maja wygurowaną cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej : Donn Jak Tam zaklimatyzowałaś sie już. My dziś jedziemy do małej ale moze jutro wpadłybyś do mnie z Aurusią na kawke. Będe sama całe dwa dni bo Tomek jedzie mi do Gdańska. Co ty na to? Zresztą czapeczka Aurusi czeka ...........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jasne że przyjdziemy :).. a jak tam poszukiwania domu??.. do nas dzisiaj majstry mają przyjechać i facet od dachu już czeka...więc znowu gotowanie mi sie szykuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuaknie domu? Tak jak i przed wyjazdem :( Ja juz nawet tego nie komentuje i sie nie odzywam. Bo kazda rozmowa kończy sie kłótnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi może cie mężuś z tym domkiem jeszcze zaskoczy...:) dzwoniła doris.. chce na jakiś spacer sie z nami wybrać :).. nie ma netu i Ala jej zjadła telefon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: ja moge jutro albo pojutrze. To widze ze Wam już złośc przeszła .........hehehehehe :) Żeby on mnie czym innym nie zaskoczył? Musimy sie umówic na jakieś piwko bo ja musze odreagować. Znerwicowana jestem ostatnio i jeszcze ten żłobek. Mam urlop od poniedziałku. Kurcze martwie sie jak diabli oby dała sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Chyba zmiana planów. Niewiem czy bede jutro dam Ci jeszcze dzisiaj znać. Mama dzwoniła do mnie przed chwilą i chce zebym została jeden dzien na wsi bo nie ma kto sie zajać Natalią. Mają wysp malin. Kurcze przywiozłabym ja do Krakowa ale nie mam co z nią zrobić czwartek i piątek. Żywcem nie mam komu jej zostawić. Urlopu mi nie dadzą. Tomka nie ma. Załamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> jaka złość no co ty.. napewno nie z m ojej strony... kurde to lipa a nie możesz sobie 3 dni urlopu wziąść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Żartuje ...........:) Własnie nie moge. Koniec miesiąca i wypłate musze robić. Poz tym urlop mam od poniedziałku. Załamana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Kika jak tam u małej?? wpadniemy do ciebie z doris.. może być?? jak nie to ty do mnie możesz a ja jutro np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze moze byc. Miałam piasc Dorocie zeby tez przyszła :) A u małej fajnie. Humor mam do bani i chyba nam wino kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×