Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

PROSZE o podpis http//www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=1865

Polecane posty

Gość uppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta petycja jest niewazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie ma danych które
weryfikują, czy dane tych osób są prawdziwe i czy to nie jedna i ta sama osoba nie podpisała się kilka razy na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymagamy podania prawdziwego adresu e-mail. Na ten adres wysyłamy wiadomość o złożeniu podpisu i link powrotny, który pozwoli go potwierdzić - tym samym zostanie on zweryfikowany. Tylko zweryfikowane podpisy uznajemy za prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahem, autorka petycji chce wszczepiać zwierzaczkom chipy. Ja to osobiście uważam za znęcanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie ma danych które
weź pod uwagę, że można mieć mnóstwo skrzynek mailowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynym możliwym odstraszaczem w tym kraju byłyby wysokie grzywny. nie zabijałby zwierząt ktoś, kto wie, że może za to zapłacic 30 tys zł. np. na konto schroniska + oczywiscie kara pozbawienia wolnosci. niestety to nie same przepisy są złe. to stosowanie tych przepisow szwankuje a ponadto wykrywanie. kto sprawdza właścicieli psów czy np. kotów? oglądałam kiedyś chyba na jakimś zone reality o policji dla zwierząt. jezdzili po domach i sprawdzali. u nas nie ma czegos takiego. co z tego, że nawet dozywocie damy za katowanie psa jak nikt tego nie wykryje? ja bylabym sklonna podpisac się pod taką petycją, która uczulałaby ludzi na to co dzieje się ze zwierzętami ich sąsiadów i zobowiązywała do zgłaszania straży miejsciej/policji przypadków znęcania znalazłam taka stronę http://huby.seo.pl/11_zwierzaki/115_kary.htm jest tam przykład 20 latka, który wyrzucił z okna 2 króliki. wiedział, że jeśli dotanie jakąs karę bedą to \'\'zawiasy\'\' a co to jest za kara dla 20 latka z nowej huty? jak wiedzialby, że zapłaci 10 tys zl a jak nie to te pieniadze odpracuje to mysle ze zastanowilby sie 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoplaaaa
no co nie ma wiecej chetnych zeby pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×