Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trombocycik

krotkie pytanie - krotka odpowiedz

Polecane posty

dostalam zawiadomiwnie o slubie kolezanki poczta e-mail... no i teraz czy powinnam odpisac co?? np dziekuje za zaproszenie i ze przybede, a jezeli mnie nie bedzie to tez podziekowac za zaproszenie i zlozyc zyczenia?? prosze odpiszcie bo nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej powinnaś coś napisać, bo przecież jak się dostaje normalne zaproszenia to też się zawsze powiadamia czy się będzie na ślubie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikkaa
Ale ona dostała zawiadomienie, a nie zaproszenie na wesele. Ja bym olała i nie poszła na ten ślub. Skoro koleżanka pożałowała pieniedzy na wysłanie tradycyjnego zawiadomienia, to znaczy, ze i tak nie traktuje nas powaznie. Niech spada na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asika, mysle ze to inaczej niz mowisz...takim bliskim znajomym rozsylala normalnie, a z tego co wiem to wielu jej znajomych tez dostalo takie zawiadomienie, po prostu chce zeby bylo duuuuzo osob na jej slubie. i tak w ogole to zastanawiam sie czy isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asikkaa - a ja mam wielu internetowych znajomych, nie znam ani ich nazwisk, ani adresów, niektórych nawet jeszcze nie spotkałam na żywo... Jak inaczej miałam ich zaprosić? ;) Myślę, że w dzisiejszych czasach maile są na tyle popularne, że nie ma się czym bulwersować. Autorko - odpisz że będziesz, że się postarasz przybyć, pogratuluj i tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikkaa
No nie wiem...To co cioci mam wysłac maila, ze zapraszam ją na ślub? Oleje i nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całineczka
JA TEż BYM NIE POSZłA. mOGłA CHOCIAż ZADZWONIć:OChyba ze to faktycznie znajomość internetowa-to zmienia postac rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na slub się znajomości internetowe zaprasza? ja albo ludzi szanuje i chce na ślubie i ich po równo zapraszam albo nie zapraszam wcale a nie robie sobie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to jest kolezanka z ktora mialam kiedys wiekszy kontakt itp teraz juz znajomosc sie urwala ale i tak jakis tam kontakt jest. i ona naprawde wieeeeele osob zaprosila w taki sposob., tylko nie wiem co odpisac. ale to sie wymysli jeszzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co jej te \"wieeeeeeeeeele\" osób na ślubie? przedstawienie robi? niech telewizje ogólnokrajowa zaprosi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajagdsa
to w końcu zaprosiła, czy zawiadomiła, bo już się gubisz w zeznaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________________
Skoro zawiadomiła to po ślubie wysłałabym jej gratulacje mailowo. A na ślub bym nie poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale koleżanki konserwatywne :P Np. ja nie mam nr telefonów do znajomych z netu, nasz kontakt jest właśnie INTERNETOWY. Nie oczekuję, że przyjdą, ale uważam, że dobrze będzie ich poinformować. Zwłaszcza, że i tak np. na gg wspominam o ślubie więc... Niewątpliwie wy poruszycie niebo i ziemię żeby zdobyć adres i nazwisko osoby zapraszanej, ale skoro ktoś \"już popełnił tak straszliwą gafę i wysłał maila\" to pozostaje mailem odpisać, że się gratuluje, a następnie zerwać kontakty na wieczność z tak \"niekulturalną osobą\" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę to dziwne
takie zawiadomienie o ślubie mailem. Przede wszystkim niegrzeczne. Jeśli łączy Was jakaś tam mała nawet znajomość powinnaś dostać zawiadomienie normalną pocztą. Tak by było elegancko. Moim zdaniem nie powinnaś odpowiadać , bo i po co, na takie zawiadomienia zwykle nie odpowiada się. Czy pójdziesz na ślub czy nie to już Twoja sprawa, ale gdyby mnie to dotyczyło to bym nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniora
nie badzcie staroswieckie. Oprócz zaproszen wreczalismy z mezem zawiadomienia lub wysylalismy poczta. Ale do dalszych znajomych wyslalam sms-y i nikt sie nie pogniewal. Przyszli, zlozyli zyczenia, pogratulowali i siwat sie nie zawalil. Nie badzcie takie i nie zgrywajcie sie na wielkie panie, korona wam z glowy nie spadnie jak sobie odpuscicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz życzenia i wyślij jej taką droga jaką ona to zrobiła. Nie otrzymałaś zaproszenia tylko powiadomienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslij
zyczenia..... bedzie jej miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna i logiczna
Jeszcze jedno - jak się dostaje normalne zaproszenie na ślub, to wcale nie musisz odpisywać. Tylko zaproszenie na wesele wyymaga odpowiedzi - na tak lub nie oczywiście. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×