Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia19

MIEC FACETA Z AZJI

Polecane posty

Gość Asia19

Chcialam zaczerpnac informacji na temat zwiazkow kobiet z polski z facetami z azji, a najlepiej indi. Poznalam tu faceta, ktory jest dla mnie kims wspanialym, opikunczym, troskliwym, zawsze moge na niego liczyc. Jest dla mnie nie tylko chlopakiem, ale przede wszsytkim dobrym przyjacielem. Bylismy ze soba w roznych sytyuach i nigdy mnie jeszcze nie zawiodl. Planujemy razem zamieszkac, zalozyc rodzine. Poki co za wczesnie na jakies glebsze deklaracje, aczkolwiek zalezy mi na nim, wiec czasem mysle, ze fajnie byloby stworzyc znim cos przyszlosciowego. Jest dla mnie idelny. Podoba mi sie pod wzgledem wizualnym jak i charakteru, wiec czego chciec wiecej? Plusem jest to, ze nie jest wyznania muzumanskiego, ale sigh. Duzo czytalam o tej religi i wiem, ze mezczyzni Ci dobrze traktuja kobiety i jest rownouprawnienie jesli chodzi o traktowanie siebie nawzajem. Plusem jest rowniez to, ze nikt nie powiedzoalby ze jest hindusem, gdyz wyglada jak typowy europejczyk, jego zachowanie rowniez rozni sie od pozostalyl Azjatow. Moj chlopak jest wrazliwy, spokojny a zarazem bardzo namietny. nie ma w nim tyle dziczy co w pozostalych facetach z tego kraju. Moze nawet nie bede miec wyboru by podjac decyzje, bo okres spoznia sie juz 4 tydzien, takze jeszcze nie wiem w 100% czy aby nie zwojowalismy dziecka. Niestety byloby to dla mnie za wszenie. Dla mnie najwazniejsza jest praca, pieniadze a dopiero planowanie rodziny. Dzioewczyny piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza sie bylo zabezpieczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indie to bardzo duzy kraj, a Hindusi to bardzo roznorodni ludzie. Na dodatek Polacy wrzucaja Hindusow, Pakistanczykow oraz Kurdow do tego samego worka pod nazwa \"ciapaci\", choc to calkiem rozne narodowosci! Jezeli Ci dobrze z Twoim facetem to z nim badz, chyba Twoje szczescie jest wazniejsze od tego, co sobie inni pomysla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia19
Naturalnie. Nie przejmuje sie tym co mysla inni, bo zawsze slucham tylko siebie. Jednakze musze myslec o mojej przyszlosci, o tym jaka przyszlosc beda mialy moje dzieci. Wedlug mnie niewiele nas rozni, procz tego, ze ja jestem wyzania katolickiego a on sikgh. Jedno tylko mnie zachwyca, a zarazem przeraza. To wszsytko jest za piekne, aby bylo prawdziwe, nigdy jeszcze nie poznalam faceta, ktoremu nic nie moge zarzucic, dlatego byc moze probuje sobie wmowic, ze to sen, ktory jak kazdy sen musi sie skonczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowmotion
skoro pieprzyl sie z toba przed slubem, to na pewno nie pochodzi z porzadnej rodziny(a tylko tacy sa warco uwagi). Prawdziwy Hindus by tego nie zrobil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy katolik ponoc tez ni
e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolatka31
to jaki jest okaze sie 5 lat po waszym slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asi
chcialam zapytac ilu mialas facetow w zyciu i ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona hindusa
Asiu nie przejmuj sie komentarzami Ludzie sa zlosliwi.. co zrobic.. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia kour
nie jest zadnym SIGH ale SIKHEM jego nazwisko to SINGH cos pochrzaniłas, ale niewazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tak
kolejna naiwna,nabrala sie na ciapusia i wpadla,buaahaahaa!powodzenia naiwniaczko:-)no i muzulmanie nie smierdza jak ciapki,wiec nie wiem co gorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie znam sporo mieszkancow Indii...fakt ze wiekszosc z nich mieszka prawie od zawsze w USA co nie zmienia faktu ze sa jednak z Indii :-) Mysle ze w wypadku zwiazkow miedzykulturowych bardzo wazne jest zrozumienie okolicznosci w jakich ukochany/ukochana sie wychowali.Roznica religii to wcale nie taki pikus malenki. Trzeba w tym wypadku duzo wyrozumialosci i otwartosci,przy czymkompromis bedzie waszym wielkim przyjacielem he he;-) W takich zwiazkach jest zawsze ciut trudniej ale i ciekawiej.Polecam dobre studia nad kultura twojego ukochanego.Wierz mi, pare lat poza swoim kraje wcale nie zmienia faktu ze ktos wychowal sie w innej kulturze.Ja jestem kulturoznawca wiec mi moje wyksztalcenie pomaga w rozgryzieniu wlasnych problemow w zwiazku z obcokrajowcem ;-) he he a mowia ze takie studia to strata czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Przygotowuję program o parach polsko-azjatyckich mieszkających w Polsce. Jeśli macie partnerów/partnerki z Azji i chcecie porozmawiać, piszcie: pp2013@gazeta.pl pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×