Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agunia16julia

czy w polsce...

Polecane posty

Z tego co wiem, to nie ma. Atmosphere to marka bardzo tanich ciuszków sprzedawana w Wielkiej Brytanii i Irlandii w supermarketach Primark (coś jak Cherokee w Tesco). Może można dostać te rzeczy w sklepach outletowych, gdzie są rzeczy sprowadzane właśnie z Anglii, ale gdzie, to nie mam pojęcia. Wiele rzeczy z Atmosphere jest w second-handach, pewnie także nowej, ale do szukania takich ciuszków to już trzeba mieć zacięcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... kupilam kilka na allegro bo szalenie mi sie podobaja.... no tak anglicy maja za grosze ;/ second-handy?? hmmm... nie bylam ;/ moze zna ktos DOBRY we wroclawiu?? wiem ze jest ich pelno ale nie chcialabym sie zrazic wchodzac do 1go lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgf
ja tez mam duzo z tej firmy... w kazdym lepszym lumpeksie takie ciuchy sa.. ja mam wlansie stamtad.. anglicy je maja za tanioche tak jak H&M itp dlatego w lumpeksach ich w holere i troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest własnie chamstwo:P na allegro rzeczy Atmosphere \"chodza\" czasem po niewiarygodnych cenach. Natomiast w UK to taniocha. Najlepiej szperać w lumpeksach, bo na Allegro zarabiaja na nas krocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×