Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podejrzliwa

czy to nie podejrzane?

Polecane posty

Gość podejrzliwa

facet zaproponował mi stanowisko osobistej sekretarki za granica, napisalam ze znam slabo jezyk ale jemu to chyba nie przeszkadza bo zadzwonil by umowic sie na rozmowe, widzial mnie tylko na zdjęciu, mam 24 lata Myslicie ze to podejrzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, wystarczyło mu Twoje zdjęcie, nie masz kwalifikacji to jak możesz być dobrym pracownikiem? Leci na Ciebie i chce Cię zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie skąd
berz tę robotę, język ciała jest językiem uniwersalnym, to uczciwa propozycja :P Pewnie będziesz pracować w zagranicznym burdelu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa
mam kwalifikacje , wlasnie kończe studia, znam jezyk komunikatywnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że pracodawcy, któremu zależay na dobrym pracowniku, nie jest obojętne jak znasz język, komunikatywnie słabo czy dobrze. Bierze się ludzi dobrych, uważaj lepiej. Tym bardziej to zagranica. Różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa
dzięki za odpowiedzi, wydaje mi sie to podejrzane nie ukrywam , zastanawiam sie tylko czy nie pojechac na rozmowe tak żeby zobaczyc o co mu chodzi , mieszkam przy granicy takze to nie problem , z drugiej strony nic poza praca nie wchodzi w gre wiec moze nie zawracac sobie glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczęca
tak, jedź, dostaniesz worek na głowę, zbiorowy gwałt sfilmowany, aby móc cię sznatażować i ciepłą posadkę w burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa
no nie mysle jechac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczęca
chyba, że obstawą borowików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciek45
uwazaj to moze byc agencja ja bym w zyciu sama za granice do podejrzanego miejsca nie jechala chyba ze ci zycie niemile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×